نشست تخصصى دکتر جلیلى با رؤسای ادارات چهار شهرستان حوزه انتخابیه جهت ارائه پروژه های پیشنهادی از طریق ماده ۱۸۰

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- صبح امروز دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با حضور مدیران ادارات ۴ شهر حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا در خصوص اعتبارات ماده ۱۸۰ نشستس که بیش از ۵ ساعت ب طول انجامید را در سالن کنفرانس باشگاه مرکزی برگزار نمود. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان دکتر جلیلى در ابتدای این جلسه در سخنانی در ارتباط با ماده ۱۸۰ اظهار داشت: منظور از ماده ۱۸۰ برنامه پنجم توسعه کشور است برای رساندن شاخص ها در برخی شهرها به متوسط استان و کشور. وی گفت: سال گذشته این مهم با اداراتی که مشمول این ماده بودند برگزار شد هر چند با تخصیص ۱۰۰درصد اتفاق نیفتاد که دلیل آن درآمد دولت بود و در نهایت هم رئیس سازمان مدیریت علناً اعلام کرد هیچ امکانی برای درآمدهای بیشتر که بتواند تخصیص دهند وجود ندارد و پرونده ماده ۱۸۰ و میزان پرداخت های آن بسته شد. علی ایحال امروز در خدمت اداراتی که این ماده به آن ها اختصاص پیدا کرد هستیم تا شمه ای از اقداماتی که انجام دادند را اعلام کنند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی افزود: اولویت امسال ما اتمام طرح های نیمه تمامی ست که سال گذشته شروع شد، امسال هم اگر بخواهید پروژه های جدیدی تعریف کنید باید با توجه به نیازهای مردم باشد تا بتوانیم در جلسه با سازمان مدیریت و برنامه ریزی مطرح کنیم. وی گفت: کمیته های برنامه ریزی شهرستان از هفته آینده شروع می شود و مجموعه ی پروژه های نیمه تمام و پروژه های جدید به خصوص در پنج محور اصلی که ما داریم یعنی امور آموزش، ورزش، راه، بهداشت و آب که چند شاخص اصلی مامی باشد و باید تلاش کنیم به متوسط کشور برسانیم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: نکته مهم ماده ۱۸۰ این است که سال گذشته ۲درصد منابع عمومی را به ماده ۱۸۰ اختصاص دادند امسال در مجلس اصلاحیه زدند ۳ درصد ما تلاش مان را برای ۴درصد کردیم که متأسفانه دولت قبول نکرد.عملکردی که از قانون برنامه پنجم نشأت می گیرد و برای این که ماده۱۸۰ در برنامه ششم توسعه دچار مشکل نشود آن را به عنوان یک قانون دائمی تثبیت کردیم.

6 copy5 copy3 copy 4 copy1 copy 2 copy

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

One Comment on “نشست تخصصى دکتر جلیلى با رؤسای ادارات چهار شهرستان حوزه انتخابیه جهت ارائه پروژه های پیشنهادی از طریق ماده ۱۸۰”

  • زروس wrote on ۷ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۶:۲۲

    باعرض سلام  با درود فراوان به نماینده فعال ,فکور،کاردان و لایق شهرمان   جنا آقای دکتر جلیلی برادر گرامی بنده به شخصه از ین برنامه ریزیها و پیگیریهای منظم شما جهت انجام امورات  حوزه انتخابیه کمال تشکر و قدردانی را دارم. و اگر این روش انجام در دو دهه گذشته صورت ی گرفت زیرساختهای شهری و زیربناهای توسعه در مسجدسلیمان و شهرهای اندیکا و لالی و هفتکل زودتر ایجاد میشد و باعث سرمایه گزاری و توسعه همه جانبه منطقه میشد. انشااا شما به اتفاق همه بزرگان و نخبگان و سرمایه داران دلسوز مسجدسلیمان با همفکری و همدلی و همزبانی که رمز موفقیت در کارها است بتوانید شرایط بهتری از نظر آبادانی و آسایش و امنیت همه جانبه در هرمان ایجاد کنید. دعای خیر بنده و همه دلسوزان سجدسلیمان بدرقه شما و گروه کاری شما  همه بزرگان و نخبگان دلسوز مسجدسلیمان باشد انشااا موفق باشید. به امید مسجدسلیمان آباد  و توسعه یافته. 

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی