حجت الاسلام حاجتی :اگر چیزی به دست بیاوریم نتیجه مبارزات است نه مذاکرات

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حجت الاسلام حاجتی امام جمعه موقت اهواز گفت: امروز ایران، ابرقدرت منطقه و خار چشم آمریکا است. اوباما آرزوی خود مبنی بر حذف شعار مرگ بر آمریکا و تسلیم ملت ایران را به گور خواهد برد و ملت ما تا آخرین نفس پیرو ولایت خواهند بود.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان، حجت​الاسلام میر احمد رضا حاجتی در خطبه​های نماز جمعه اهواز با تاکید بر لزوم رعایت تقوا، اظهار کرد: انسان باید با تقوا باشد و تقوا یعنی این​که فرد بداند در هر لحظه و هر زمان زیر نظر خداوند باشد؛ انسان با تقوا هیچ​وقت مایوس و نا امید نمی​شود. وی افزود: تقوا به معنی عدم تسلیم در مقابل دشمن و مقاومت در برابر زورگویی است.

امام جمعه موقت اهواز با بیان این​که در زمان حساسی قرار داریم، گفت: امام راحل (ره) که صدای اهل​بیت و ائمه(ع) بودند به صراحت بیان کرده بودند که در حساس​ترین نقطه تاریخ هستیم که جنگ بین اسلام و کفر است.

حاجتی با بیان این​که باید هوشیار باشیم، تصریح کرد: رهبر انقلاب بر خلاف گفته​های برخی​ها تاکید کردند که امام خمینی(ره) تا آخرین لحظه، آمریکا را شیطان بزرگ می​دانستند و به همین جهت بیان کرده بودند که باید هوشیار بود. اکنون در جامعه ما صدایی به گوش می​رسد که خود، صدای شیطان است؛ صدایی که می​گوید آمریکا شیطان نیست؛ ما باید به کدام صدا گوش دهیم؟ صدای امام(ره) و رهبری یا صدای این افراد.

وی با بیان این که ما مرهون خون شهدا هستیم، عنوان کرد: از تیم مذاکره​کننده تشکر می​کنیم اما باید متن توافق در مجلس بررسی شود و نمایندگان مجلس به ویژه نمایندگان استان خوزستان در این خصوص به وظایف خود عمل کنند.

امام جمعه موقت اهواز با اشاره به برجام نیز گفت: این متن حاصل مذاکرات نیست بلکه حاصل مبارزات است؛ اکنون آمریکا چاره​ای جز توافق ندارد. مجلس شورای اسلامی باید برجام را بند به بند بررسی و دولت نیز از نقد سازنده استقبال کند و فضا طوری نباشد که امکان نقد وجود نداشته باشد.

حاجتی با اشاره به سخنان مقامات آمریکا مبنی بر تجزیه عراق خاطرنشان​کرد: به آمریکا یادآوری می​کنیم که زمان یکه​تازی شما به پایان رسیده و امروز ملتی در صحنه است که پیرو امام(ره) هستند و همانند همیشه بر سینه آمریکا مشت خواهند زد.

درباره نویسنده

10207مطلب نوشته است .

۲ Comments on “حجت الاسلام حاجتی :اگر چیزی به دست بیاوریم نتیجه مبارزات است نه مذاکرات”

  • شهروند wrote on ۲۵ مرداد, ۱۳۹۴, ۲:۳۳

    درودبرحاج آقا

  • شهروند wrote on ۱۴ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۲

    سلام ودرودخدابرابرمردبختیاری

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی