بازدید معاون وزیر از پروژه راههای روستایی اندیکا

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی از پروژه های راه روستایی شهرستان اندیکا بازدید کرد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از اندیکانیوز، معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی، مدیرکل راه و شهرسازی استان، فرماندار و نماینده مردم اندیکا در مجلس شورای اسلامی از راههای روستایی این شهرستان دیدن کردند.

در ابتدای این بازدید پروژه های ناتمام قرارگاه خاتم الانبیاء شامل جاده کتک، عالی آباد، آهنگری و…که بالغ بر ۳۸ کیلومتر را شامل میشد،مورد بازدید قرار گرفتند و معاون وزیر خواستار تعیین تکلیف شدن این پروژه ها طی یک هفته آینده شد.

در ادامه این سفر، جاده های روستایی شامل سرحوض پائین،سر حوض بالا،شاهزاده عبدالله،امامزاده صالح ابراهیم و موری که در سیل اخیر دچار خسارت شدند،مورد بازدید قرار گرفت و معاون وزیر برای رفع مشکلات این جاده ها قول مساعد داد.

دکتر جلیلی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: اعتقاد ما بر این است که باید به مناطق روستایی که انسان هایی صمیمی و قشر زحمت کش جامعه در آنجا زندگی می کنند توجه ویژه ای شود چرا که اگر بخواهیم مردم همچنان در روستاها بمانند و به تولید و اشتغال کشور کمک کنند باید خدماتی نظیر آب شرب، بهداشت، آموزش و جاده های دسترسی در روستاها مورد توجه قرار گیرد.

منوچهر ورناصری، فرماندار شهرستان اندیکا نیز ضمن تقدیر از مهندس میرشفیعی اظهار داشت: خوشبختانه نگاه مجموعه راه و شهرسازی به جاده های روستایی و مناطق محروم نگاه مناسبی است و امیدواریم در سایه این نگاه مثبت ما شاهد حل مشکلات جاده های روستایی شهرستان در آینده ای نزدیک باشیم.

22111

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

One Comment on “بازدید معاون وزیر از پروژه راههای روستایی اندیکا”

  • اشکان wrote on ۲۵ مرداد, ۱۳۹۴, ۹:۲۸

    زنده باد دکتر جلیلی بازهم خوسه

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی