حضور دکتر جلیلی درنشست اوپک؛ در هیئتی به ریاست وزیر نفت

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- دکتر اسماعیل جلیلی نماینده ی مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل که به همراه هیئت ایرانی به ریاست وزیر نفت در وین به سر می برد از اشتیاق بالای شرکت های خارجی برای حضور در پروژه های نفت گاز ایران خبر داد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان جلیلی با اعلام این خبر گفت: روز گذشته به وقت محلی ( ۶ بامداد) وارد وین شدیم تا در اجلاس یکصد و شصت و هفتمین نشست اوپک شرکت کنیم وی افزود: بر اساس ملاقات های انجام شده هیئت ایرانی به ریاست وزیر محترم نفت ایران، شرکت های برجسته عرصه نفت و گاز بسیار مشتاق برای حضور در ایران و توسعه مناسبات نفتی با جمهوری اسلامی ایران هستند.

نماینده مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا ادامه داد: مواضع ایران در اجلاس سازنده است به گونه ای که هیئت ایرانی و وزیر نفت کشورمان در صدر توجه رسانه ها قرار دارند البته این از جایگاه ایران از منظر دارا بودن منابع نفت و گاز نیز ناشی می شود. عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس افزود: دیروز ( پنجشنبه) هیئت ایرانی با هیئت های از از کشورهای روسیه، اندونزی، الجزایر و چین در محل اقامت هتل انترکنتنتال انجام داد.

دکتر جلیلی در پاسخ به این سوال که اشتیاق شرکت های مهم خارجی مانند شل برای حضور در ایران چگونه ارزیابی می شود گفت: کنجکاوی در این زمینه از سوی شرکت های خارجی زیاد است و آن ها در صدد دریافت این موضوع هستند که میزان تولید نفت خام ایران پس از توافقات چه میزان خواهد بود.عضو هیئت ایران در اجلاس اوپک گفت: در این زمینه اوپک باید همکاری های لازم را انجام دهد.نشست وزیران نفت ١٢ عضو سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) برای تصمیم گیری درباره سقف تولید این سازمان در نیمه دوم سال ٢٠١۵ میلادی، ظهر امروز ( جمعه) آغاز شد.

درباره نویسنده

9404مطلب نوشته است .

۳ Comments on “حضور دکتر جلیلی درنشست اوپک؛ در هیئتی به ریاست وزیر نفت”

  • سید حسین wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۵:۱۸

    جناب اقای دکتر جلیلی بعنوان نماینده مجلس شورای اسلامی در این ماموریت حضور دارند لطفا طرز تفکر در بیان رسانه ای را محلی انعکاس نفرمایید

  • پیمان wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰

    چه سودی برای ما داره.وقتی نتونستن  تیم نفت رونگه دارن  پول نفت به چه درد ما میخوره بجز اینکه شهرهای دیگه رو آبادمیکنه وتیم نفت تهران رو اآسیایی.لطفا دیگه مطلبی از نفت وگازو اوپک و مجلس و..توی سایت نزنید چون فقط اعصاب مردم رو خراب میکنه

  • اشکان wrote on ۲۰ خرداد, ۱۳۹۴, ۶:۴۶

    افتخار مسجدسلیمانی جلیلی 

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی