اخراج ۶۵ نفر از نیروهای بومی توسط کارخانه سیمان/ رییس شورای شهر گلگیر: متاسفانه کارخانه سیمان در خیلی از حوزه ها ضعیف عمل می کند و هیچ نگاهی به محرومیت منطقه ندارد

متاسفانه کارخانه سیمان در خیلی از حوزه ها ضعیف عمل می کند و هیچ نگاهی به محرومیت منطقه ندارد/ با توجه به آلودگی هایی که کارخانه سیمان برای گلگیر ایجاد کرده متاسفانه هیچ گونه امکاناتی به این شهر نداده است/ در آخرین اقدام نیز مهندس حجازی ۶۵ نفر از نیروهای بومی منطقه را با سوابق چندین ساله اخراج کرد.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سجاد اسکندری متولد سال ۱۳۶۳دانشجوی مهندسی ساختمان و عضو شورای شهر گلگیر که در انتخابات اخیر به عنوان رییس جدید این شورا جایگزین مهندس مهرداد آقا بیگی شد با حضور در دفتر سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در گپ و گفتی با ما شرکت کرد. وی در ابتدای سخنان خود در ارتباط با بحث آلودگی های کارخانه سیمان گفت: در ابتدا بگویم شورای شهر گلگیر از ابتدای شروع به کار تعامل خوبی با مدیران ارشد شهر و مدیران کارخانه سیمان داشته است.

یکی از مشکلات گلگیر بحث آلودگی هایی ست که کارخانه سیمان ایجاد کرده است و متاسفانه بعد از هر بار توافق با مدیران کارخانه و وعده ها یی که به ما می دهند این وعده ها به تعویق می افتد که یکی از دلایل آن تعویض مکرر مدیران این کارخانه است. رییس شورای شهر گلگیر گفت: متاسفانه کارخانه سیمان در خیلی از حوزه ها ضعیف عمل می کند و هیچ نگاهی به محرومیت منطقه ندارد. اسکندری ادامه داد: با توجه به آلودگی هایی که کارخانه سیمان برای گلگیر ایجاد کرده متاسفانه هیچ گونه امکاناتی به این شهر نداده است و در آخرین اقدام نیز مهندس حجازی ۶۵ نفر از نیروهای بومی منطقه را با سوابق چندین ساله اخراج کرد. مهندس اسکندری ادامه داد: این مسئله اعتراض شدید اعضای شورای شهر را به دنبال داشت و شورا به این مسئله ورود کرد که در نهایت مقرر گردید تعدادی از این نیروها بازگشت به کار شوند که در تاریخ اول مهر این اتفاق افتاد. اما در همین رابطه نیز اعضای شورا حرف برای گفتن دارند. لازم به ذکر است شورای شهر گلگیر تلاش زیادی انجام داد تا همه این عزیزان به کار گرفته شوند اما متاسفانه مسئولین کارخانه به صورت سلیقه ای تعدادی از این اخراجی ها را به کار بازگرداندند. عضو شورای شهر گلگیر گفت:

وجود کارخانه ها در دیگر شهرها باعث رشد و شکوفایی آن شهرها می شود اما در گلکیر همه چیز برعکس است و از آنجایی که مهندس حجازی قبل از این که مدیر عامل بشود به عنوان رئیس کارخانه سیمان گلگیر مشغول به کار بود با توجه به شناختی که ایشان از منطقه داشته اند ما انتظار داشتیم ایشان تعامل بهتری با اعضای شورا داشته باشند و به مسائل عمرانی شهر ورود و کمک کنند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان رییس شورای شهر گلگیر در ادامه سخنان خود گفت: روزی که مردم زمین هایش را برای احداث کارخانه سیمان فروختند به این امید بودند که احداث این کارخانه باعث رشد و شکوفایی شهرشان و اشتغالزایی فرزندانشان می شود. کارخانه نصف اراضی مرغوب منطقه را خریداری کرد در حالی که به یک سوم این زمین ها هم احتیاج نداشت.

همین مسئله باعث بی کاری بسیاری از کشاورزان شد که امیدوار بودند اگزر زمین هایشان را از دست می دهند حداقل خود و فرزندان به کار مشغول می شوند. به هر حال در آخرین جلسه اعضای شورای شهر مدیر عامل کارخانه قول داده اند مشکل آلودگی را بعد از تعمیرات به صورت کامل برطرف کند که ما همچنان منتظر تحقق وعده ایشان هستیم. اگر چه با کارشناسی هایی که انجام شده است کم کردن آلودگی به جز تعویض الکترو فیلتر امکان پذیر نمی باشد…

رییس شورای شهر گلگیر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یکی دیگر از مشکلات مردم ما عدم وجود یک دبیرستان در شهرستان است که همین مسئله یکی از عوامل اصلی مهاجرت مردم به شهرهای همجوار مثل مسجدسلیمان می باشد. چرا که هر خانواده ای که فرزندش از راهنمایی گذر می کند مجبور است برای ادامه تحصیل فرزندش را در مدارس مسجدسلیمان ثبت نام کند و به خاطر مشکلات فراون ترددی بهترین کار را مهاجرت به آن شهر می بینند. ایشان ادامه داد: خوشبختانه مدیریت جدید اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان جناب آقای قاسمی در سفر اخیری که به همراه نماینده محترم جناب دکتر اسماعیل جلیلی به گلگیر تشریف آورده بودند قول راه اندازی یک دبیرستان غیر انتفاعی در شهرستان گلگیر را به ما داده اند که با احداث این دبیرستان قطعاً جلو این مهاجرت ها گرفته می شود.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان سجاد اسکندری وضعیت بهداشت و درمان گلگیر را نیز بسیار تاسف بار دانست و گفت: با گذشت بیش از سی سال از انقلاب اسلامی هنوز مردم گلگیر برای تزریق یک آمپول به مسجدسلیمان عزیمت می کنند. وی از دکتر نژاد سلامی درخواست نمود به این مشکل رسیدگی کند چرا که گلگیر در حال حاضر تنها یک خانه بهداشت دارد که آن هم در روز بیش از یکی دو ساعت فعال نیست. ایشان حداقل انتظار خود و دیگر اعضای شورای شهر را حضور یک پزشک به صورت ۲۴ ساعته در این شهر دانست اسکندری وجود بانک و عابر بانک، تلفن، اینترنت، آبی کردن اراضی منطقه را از دیگر خواسته های مردم دانست و ابراز امیدواری کرد با تلاش مسئولین این مشکلات برطرف شوند. رییس شورای شهر گلگیر در پایان سخنان خود از زحمات و تعامل حجت السلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان، دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مهندس گروئی فرماندار، هیئت مدیره کارخانه سیمان خصوصاً حاج آقا علاقمندیان که بیشترین سرمایه گزاری را در منطقه داشته است، منوچهر قاسمی رئیس اداره آموزش و پرورش، مهندس ذوالفغاری رئیس سازمان برق مسجدسلیمان همچنین سرکار خانم حاتمی رئیس آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش به خاطر همکاری و تعامل خوبی که با اعضای شورای شهر گلگیر داشته اند کمال تشکر و سپاسگزاری را داشت و ابراز امیدواری کرد با تلاش و همکاری تمامی این عزیزان شاهد آبادانی شهر گلگیر باشیم.

P1060014

IMAG2123

IMAG0821

IMAG0794

درباره نویسنده

10809مطلب نوشته است .

۱۶۲ Comments on “اخراج ۶۵ نفر از نیروهای بومی توسط کارخانه سیمان/ رییس شورای شهر گلگیر: متاسفانه کارخانه سیمان در خیلی از حوزه ها ضعیف عمل می کند و هیچ نگاهی به محرومیت منطقه ندارد”

 • خاک بر سر wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۳, ۱۴:۳۴

  جا دارد از جوانمرد گلگیر نشین مهندس اسکندری قدر دانی کنم همانطور از نامی که نوشتم پیداست ما خاک بر سران کارخانه هستیم که جز اینکه خاکش برسرمان  میباشدهیچ چیز دیگری از کارخانه نمیبینیم تمام مشکلات جوانان مرد گلگیر از کارخانه سرچشمه میگیرد بیکاری. افسردگی.بیماری.اعتیاد.خودکشی…..تمام این نکات که اشاره کردم فقط به بیکاری برمیگردد اب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم..بله اینه قصه بچهای گلگیر..اینده شهر ما هم بدتر از ش محروم مسجدسلیمان است

 • قاسم wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۳, ۱۵:۴۹

  سلام وتشکرازبرادرمهندس اسکندری جوان فعال وغیرتمندگل گیرکه واقعاتاکنون باپی گیریهای خوددین خودرانسبت به زادگاهش اداکرده است مهندس اسکندری به صورت مختصرمشکلات مهم بخصوص مشکل کارخانه سیمان وبیکاری جوانان رابیان نموده کاش تمام مردم گل گیرمثل مهندس اسکندری ازحق خودنگذرندوپی گیرخواستهایشان باشند.

 • asadi wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۳, ۱۶:۰۶

  با عرض سلام و درود به مهندس اسکندرى و تشکر فراوان از ایشان بخاطر مطرح کردن مشکلات شهرستان گلگیر بنده به عنوان یک فرهنگى از آموزش پرورش و و رده هاى بالاتر خواهشمندم به این مشکل دبیرستان رسیدگى کنند و با این کار از مهاجرت ساکنین این شهرستان به خاطر مشکل مدرسه به شهرهاى همجوار جلوگیرى کنند و همچنین به بهداشت نیز رسیدگى بفرمایند .با تشکر از ریس جوان شوراى شهرمان جناب اسکندرى

 • صفورا اسکندری wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۳, ۱۷:۱۱

  سلام و خسته نباشید به تک تک اعضای توانمند وجوان گلگیر..فرصتی پیش امد تا از تمامی اعضای شورای شهر که یک به یک از هم فعالترند  تشکر کنم.برادر عزیزمان سجاد اسکندری به طور خلاصه به مشکلات اصلی شهر اشاره کردندولی اینجا من یک سوال از مردم شهرم دارم  ایا سجاد اسکندری که نیروی کارخانه سیمان است این چنین با شهامت و بدون ترس از دست دادن شغلش کارخانه را به محاکمه برای بیکاری دوستان و جوانان گلگیر میبرد اگر  سجاد شغلش را از دست بدهد کسی از این جوانان هست که از سجاد حمایت کند مردم شهرم یک دست صدا ندارد این جوانان شورا به حمایت شما مردم  نیاز دارند تا با شهامتی دوچندان که من تنها نیستم و مردم  شهرم حامی من هستندجلو بروند و به خواسته وحق مردمش برسد.تشکر از مدیر سایت و خبرنگاران زحمت کش 

 • عباس wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۳, ۱۸:۵۳

  با سلام، جناب آقای مهندس آقابیگی رییس قبلی شوری شهر، از مدیران فعال، توانمند، با تجربه و قاطع در اجرای قوانین و پیگیر مسائل و مشکلات شهر گلگیر بودند. متاسفانه به دلیل  حفظ  منافع شخصی  برخی، و کوته فکری سایر  اعضای شورا ایشان مجدداً انتخاب نشد. ایشان تعامل خوبی با مسئولان کارخانه داشتند و ٢٠ نفر از ٢۵ نفر را به هر ترتیبی  با عدم وجود  ظرفیت  جذب ، جذب کارخانه نمودند. مسولان کارخانه روی ایشان خیلی حساب می کردند و حرفش خریدار داشت. اما قطعاً از این به بعد اوضاع فرق خواهد کرد!!!!

 • asadi wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۳, ۲۲:۳۳

  جناب عباس آقابیگى هیچ کارى براى گلگیر انجام نداد پس لطف کنید طرف حق رو بگیرید با تشکر

 • شهروند wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۳:۲۲

  دست درد نکنه سجاد خان

 • ;کلو wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۳:۴۲

  آقای اسکندری اگر این کارخانه نبود حالاگلگیری وجود نداشت و حقیقتا شما پول زمین ها رو گرفتید …. چرا نمی گویی آنهایی که درگلگیرنفوذ داشتندپیمانکاری گرفتند تمام اعضای خانواده استخدام شدند و عده ای که نفوذ نداشتند آواره عسلویه و غیره شدند اگر شورا برنامه داشته باشد میتواند خیلی کارا بکند درست آلودگی کارخانه نه برای محیط زیست و مردم گلگیر برای پرسنل کارخانه هم ضرر و زیان زیادی دارد و تاآنجا که خبردارم چندین کارخانه بدلیل آلودگی تعطیل شدنداما چرا کسی سوالی ازآلودگی کارخانه و بتعویق افتادن طرح توسعه نمی کندجای سوال است؟؟؟؟؟آقای اسکندری ازماست که برماست اگر یک پست کوچکی هم بشما بدن مانندبقیه بچه های مسجدسلیمان و گلگیرحاضرید ازهمه چیزبگذاریدوحتی حاضرنیستیدجواب سلام همشهریانت بدیدببخشید برادر

 • ﻣﻮﺳﻮﯼ wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۵:۳۶

  ﺟﻨﺎﺏ ﺍﻗﺎﯼ ﻣﺮﺍﺩﯼ ﺗﺸﮑﺮ.ﺍﻭﻻ  ﻣﻦ ﺍﺯ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﯾﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﻡ.ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺑﺎ ﺳﻮﺍﺩ ﻭ ﺗﺤﺼﯿﻠﮑﺮﺩﻩ ﺩﺭﮔﻠﮕﯿﺮ ﭼﺮﺍ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﺑﺪﻭﻥ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻭ ﻏﯿﺮ ﺑﻮﻣﯽ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺷﺪ. ﺩﻭﻣﺎ ﺣﺎﻝ ﮐﻪ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭ ﻏﯿﺮ ﺑﻮﻣﯽ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺷﺪ. ﭼﺮﺍ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﯼ ﻧﺪﺍﺷﺘﻨﺪ. ﺣﺘﯽ ﻣﺪﺭﮐﺸﺎﻥ ﻣﺮﺗﺒﻂ ﻧﺒﻮﺩ . ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺗﺤﺼﯿﻠﮑﺮﺩﮔﺎﻥ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﻏﯿﺮ ﺑﻮﻣﯽ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺷﺪﻧﺪ. ﭼﻪ ﮐﺴﯽ ﺍﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ‌ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﮐﺮﺩ .ﮔﻮ ﺳﻮﺍﻟﻢ ﺍﺯ ﺷﻮﺭﺍ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ.ﯾﮏ ﺳﻮﺯﻥ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﯾﮏ ﺟﻮﺍﻟﺪﻭﺯ ﺑﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ.ﻭﻗﺘﯽ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﻧﯿﺮﻭﯼ ﻏﯿﺮ ﺑﻮﻣﯽ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ . ﭼﻪ ﻃﻮﺭ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﮐﻪ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﮐﻪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺘﺶ ﻏﯿﺮ ﺑﻮﻣﯽ ﺍﺳﺖ .‌ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻣﺶ ﺑﻮﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ.‌ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﺟﺎ ﺩﺍﺭﺩ ﺍﺯ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺣﺠﺎﺯﯼ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﻣﺪﺕ ﮐﻮﺗﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺗﺸﮑﺮ ﺷﻮﺩ. ﻧﯿﺮﻭﻫﺎ ﺭﺍ ﺳﺎﻣﺎﻧﺪﻫﯽ ﮐﺮﺩ. ﻭ ﺟﻼﻭﯼ ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺳﻔﺎﺭﺵ ﻭ …ﻭﺍﺭﺩ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﻣﯿﺸﺪﻧﺪ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺖ. ﺍﺣﺴﻨﺖ ﻣﻬﻨﺪﯼ ﺣﺠﺎﺯﯽ ﺑﯿﺸﺎﻥ ﺍﺯ ۲۵ ﻧﻔﺮ ﺍﺧﺮﺍﺟﯽ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﻋﻠﯿﺮﻏﻢ ﻇﺮﻓﯿﺖ ~ﺭ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ۲۰ ﻧﻔﺮ ﺭﺍ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﻧﻤﻮﺩ. ﻭ ﺑﻪ ﺑﺎﻧﺪ ﺑﺎﺯﯾﻬﺎﯼ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺩﺍﺭﺩ ~ﺍﯾﺎﻥ ﻣﯿﺪﻫﺪ. ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻫﺮ‌ﮐﺲ ﺧﻮﺏ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﻭ ﺟﻠﻮﯼ ﺑﺎﻧﺪ ﺑﺎﺯﯾﻬﺎ ﺭﺍ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ. ﺑﺮﺍﯾﺶ ﺟﻮﺳﺎﺯﯼ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ. ﺍﻻ ﻥ ﻫﻢ ﭼﻮﻥ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺣﺠﺎﺯﯼ ﻋﺎﺩﻻ ﻧﻪ ﺩﺍﺭﺩ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﺪ. ﮔﯿﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﮐﻪ ﻧﺒﺎﺷﻨﺪ ﺗﺎ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ‌ ﺑﻪ ﻣﻨﺎﻓﻊ ﺷﺨﺼﯿﺸﺎﻥ ﺑﺮﺳﻨﺪ.ﺷﻮﺭﺍﯼ ﺷﻬﺮ‌ﮔﻠﮕﯿﺮ ﻫﻢ‌ ﮐﻪ ﻣﺜﻞ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻓﻘﻂ ﻣﺸﮑﻼ ﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﮕﻮﯾﺪ .ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﻫﻢ ﻣﯿﺪﺍﻧﻨﺪ ﻭ ﺑﯿﺎﻥ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ. ﭼﻪ ﺩﺭﺩﯼ ﺩﻭﺍ ﻣﯿﺸﻮﺩ. ﺑﮕﻮﯾﯿﺪ ﭼﻪ ﮐﺮﺩﯾﺪ. ﻧﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﻨﯿﺪ. …..ﺗﺎ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺍﺻﻼ ﺡ ﻧﺸﻮﯾﺪ. ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺍﺻﻼ ﺡ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯾﺪ.   

 • صفورا اسکندری wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۲۹

  با سلام اقای عباس تا کسانی مانند شما در گلگیر طایفه گرا و طرف کشیهایتان هست گلگیر پیشرفت نمیکند حیف از زحماتی که دیگر شوراها برای شما انجام میدهند اقای خدری هنوز رییس شورا هم نشدند ایا میتوان گفت خدری زحمت نکشید خدری یکی از جوانان توانمند و دلسوز گلگیر هستند دست برادر اقابیگی هم درد نکند بیشتر از توانش هم برای گلگیر زحمت کشیدند  اقای جعفری و سجاد خدری هم همینطور بیکار ننشستند و به اندازه خودشان کار کرده اند پس لطفا اینقد ناسپاسی نکنید دشمنی شما با سجاد اسکندری گویا شخصیت که زحمتای این جوان را نادیده گرفتید انصاف شما کجاست

 • میثم wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۴۶

  اقای کلو اولا گلگیر تمدنش به هزاران سال پیش برمیگردد و در کتابهای تاریخی هم اگر نگاهی داشته باشید بد نیست که بدونید گلگیر و تپه باستانیش از کدوم دوره پادشاهیست  با احداث کارخانه بوجود نیومد که با نبود کارخانه وجود نداشته باشه در ثانی پیمانکارا با مناقصه کار میگیرن و ما برامون فرق نداره چه کسی از گلگیر در کارخانه مشغول باشد از چه طایفه ی باشه فقط گلگیر نشین باشد  که شما میگید عده ای در گلگیر با پارتی رفتن وگفتید کارکنان کارخانه هم در معرض الودگی هستن اونا حقوق میگرن مجبورن الودگی رو هم تحمل کنن منی که حرف از الودگی میزنم برای فرزندان کوچکمان و محیط نابود شده مان میگویم حالا که شهرمان این الودگی را متحمل است باید درصدی از سودش را خرج شهرم کند و جوانان را مشغول کار کند و در ضمن مهندس اسکندری شوراهستن نه رییس جمهور مملکت که بتواند گلگیر را در یک سال گلستان کند با وجود افرادی مانند شما که هیچ نقطه مثبتی برای گلگیر نیستید و برعکس همش باعث از بین بردن انگیزه این جوانان برای ابادی میشوید

 • هم شهری wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۵۷

  آ عباس یا سرت کردی زیر برف و خبر نداری یا از اون دسته افرادی هستی که پا روی وجدان میزارن و تعصبی حرف میزنن اولن هر تصمیمی و هر حرکتی من شوراها جمعی دوما ایطوری که ما شنیدیم بعضی ها هنی سر ریاست قهرن ای اویدن که کار کنن سی شهرسون په کارکنن وا حتما رئیس بون تا کارکنن ؟؟!! ایر هم نیخون کار کنن و اویدن سی حاشیه درست کردن خو هیچی په تو راست اگوی.
  درجواب آقایی که خوسه کلو معرفی کرد لازم بس بگویم زحمت بکش اول متن مصاحبه حضرات شورانه بخون بعد نظر بده و بگو محیط زیست !!! اگر اسکندری و امثال اسکندری دنبال یو بیدن که با یه امتیاز بکشن کنار خو دی دنبال جرو بحث با کارخانه نیردن

 • رحیمی wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۲۱

  اقای عباس همه بچه های شورا فعال هستن و دارن کار میکنند و شما لطف بفرما الکی جوسازی نکنید بزاریدبا انگیزه ای که دارن به کارشون ادامه بدن .
  جهت اطلاع عرض میکنم که گلگیر امروز و با وجود کارخانه گلگیر نشد قدمت گلگیر مشخص است و کارخانه هم که الان ده یا بیست سال است که احداث شده است و چرا فکر میکنی چون پول زمینها را گرفتن دیگه حقی ندارن اگه پول زمین گرفتن یکی از شرایط اشتغال جوانان گلگیر بود شما هم بجای اینکه بچه های شورای شهر گلگیر را قبل از گناه نکرده متهم کنید لطف کنید ……..
  آقای موسوی شورا باید عملکرد خوبی داشته باشه نه شهردارش بچه گلگیر باشه بحث شهردار با نیروهای کارخانه سیمان فرق داره و بحث نیروهای شهرداری هم با شهرداره نه شورای شهر عملکرد شهرداری هم تا به امروز مثبت ارزیابی شده است پس خواهش میکنم جو سازی نفرمایید اگه میتونید شورا را حمایت کنید نه تخریب

 • بی نام wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۴۵

  باسلام و تشکر ویژه از تک تک کسانی که برای گلگیر تلاش میکنند چه شوراهای جوان و چه کسانی که در ادارات مشغول کارند و برای گلگیر از هیچ زحمتی دریغ نمیکنند مانندمهندس ذوالفقاری در اداره برق مهندس گلگیری در دفتر نماینده مجلس اقای جلیلی و خانم حاتمی در اداره اموزش و پرورش.مردم شهرم چرا روشتان را برای ابادی گلگیر عوض نمیکنید تا کی با جنگ و ستیز و توهین میخاهد پیش بروید اگر مشکلات شهرت را میخواهی بیان کنی با شورا این روش درست نیست میتوانید با مهربانی و خواهش و تشکر این کار را کنید یا حتی اگر انتقادی دارید محترمانه این طرز حرف زدن در شان مردم با اصالت گلگیر نمیباشد شورا اهل گلگیر است و دشمن مردم گلگیر نیست حالا اگر با پارتی یا هرچیز دیگری مردم گلگیر مشغول کار در کارخانه شوند فرقی ندارد مهم این است که گلگیر نشین است و حقش این است من هم گلگیر نشینم و هیچ کدام از برادرانم و خودم در گلگیر مشغول کار نیستند ولی خوشحالم که دوستانم سرکار بروند تا یک غیر بومی حتی اگه قراره کسی از شهرای دور بیاید سر کار بهتر است مسجدسلیمانی باشد تا ترک زبان 

 • ن گلگیری wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹

  باسلام وتشکر خدمت برادران  محترم و زحمتکش شورا ی شهر گلگیر،تشکر از همه ی زحماتی که برای شهرما میکشید 
  ممنونیم و از شما یک درخواست دار م که به این مشکل هم مثل بقیه مشکلات رسیدگی کنید یک فکری به حال دام های دام داران گلگیر کنید که وارد شهر نشوند با سپاس فراوان از مدیر سایت

 • همولایتی wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷

  با تشکر از شورای شهر گلگیر و بخصوص جناب مهندس آقابیگی و رئیس جوان جدید جناب مهندس اسکندری
  آنچه مهم می باشد رفع مشکلات مردم گلگیر در حد توان است که یکی از آنها استخدام در کارخانه سیمان می باشد قطعاً کارخانه ظرفیت جذب همه بیکاران شهر گلگیر را ندارد باید در زمینهای دیگر هم سرمایه گذاری کرد و بتوان مسوولین استانی را قانع کرد تا در دیگر رشته تولیدی اهم از دامداری و کشاورزی و صنعتی سرمایه گذاری کنند . به امید آینده ای بهتر برای همه ساکنین گلگیر هم پارتی دار هم بدون پارتی.

 • اسکندری wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹

  باسلام و تشکر فراوان خدمت اعضای توانمند و زحمتکش شورای شهر گلگیر و مدیریت باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان که محیطی را فراهم آوردند تا شاید بتوانیم با پیشنهادات و انتقادات خود به ابادانی شهرمان گلگیر کمک کنیم. من به عنوان یک شهروند از مردم شهرم انتظار دارم و خواهش میکنم که باهم و یک صدا در برابر ظلمی که به جوانان این شهر برای بیکاری ٬ عدم وجود مکان های تفریحی برای ساکنین گلگیر که بجای هوا٬خاک تنفس میکنند بایستیم.و در اخر جای دارد از مسولین کارخانه سیمان خواهش کنم که لحظه ای خودشان و فرزندانشان را جای مردم گلگیر بگذارند.با سپاس فراوان

 • گلگيرى wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵

  با درود به همه عزیزان و همچنین یک خسته نباشى به مهندس اسکندرى که خودش و کارش رو به خطر انداخت بخاطر مشکلات شهرمان ولى متاسفانه گلگیر فقط شده زیر پا زدن براى همدیگه و هرکس براى دیگرى بیشتر بزند و خودش بالاتر برود معزل گلگیر یکى دوتا نیست عزیزان یک دست صدا ندارد همگى با مهندس اسکندرى همصدا شوید و از شهر و دیارتان دفاع کنید . لطفا همگى در کنار اسکندرى باشید دوشادوشش نه در مقابلش ممنون از همه عزیزان

 • مظفري wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹

  یکی از افتخارات شورای شهر گلگیر انتخاب مهندس شجاعی به عنوان شهردار گلگیر است. من فکر می کنم اونی که این پیام رو گذاشت انتظار داشت خودش بشه شهردار. آقای…….

 • asadi wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶

  جناب مظفرى ما بعنوان ى گلگیر نشین نه چیزى از شجاعى دیدیم ونه آقابیگى لطف کنید با سند و مدرک حرف بزنید چند نمونه از کارهایى که این آقایون انجام دادن رو با مدرک و ارئه عکس به همه عزیزان نشون بدید تا همه بدونند .سجاد اسکندرى ى جوان و یک شیرمرده و ما از ایشون بخاطر تمام زحماتش تشکر میکنیم و در کنار ایشون هستیم دست مریزاد و احسنت به مهندس اسکندرى

 • رضا wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱

  افتخار کجا بود آقا جان ؟بابا کمى چشمتون رو باز کنید چرا دنبال حاشیه هستید فعلا که سجاد داره از حق شما و گلگیر دفاع میکنه پشتش وایسین
  شجایى و آقابیگى هیچ کارى سى گلگیر انجام ندادن هردوتا هم مشغول به کارن منه پستهاى خوو وسلام فقط سجاد ایولل

 • قرباني wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۵:۰۴

  من فکر می کنم بعضی ها می خوان بین اعضای شورا اختلاف بیاندازند. با شناختی که من از مهندس آقا بیگی دارم مطمئنم ایشون هم چنین آدمی نیستند که چون به عنوان رییس انتخاب نشدند بخواهند ناراحت شوند. دموکراسی یعنی رای اکثریت. دوره اول ایشون رای اوردند دوره دوم نیاوردند. یعنی اون وقتی هم که رای آوردند دیگران می بایست بهشون بربخوره. شورا و ریاست شورا که میراث کسی نیست…

 • احمد wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۶:۰۵

  باسلام و خسته نباشید خدمت تک تک اعضای شورای شهرم گلگیر امیدوارم از نظراتی که دوستان در بالا در مورد شما دادن نا امید و دلسرد نشوید و همچنان مثل گذشته پیگیری کنید مشکلات و محرومیتهای گلگیر را و از نظردهندگان هم خواهش دارم تعصبی نظر ندن و باعث اختلاف میان اعضای شورا نشوند

 • مسعود حاتمی wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۷:۲۴

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شورای شهر گلگیر و تشکر میکنم از دوستان که بخود زحمت داده اندو دراین سایت نظر خود رااعلان کردن ولی متاسفانه بعضی از دوستان از روی کدورت و مشکلات شخصی که با اعضاء شورادارند نظر میدن و این کار باعث اختلاف و بی انگیزه شدن اعضاء شورا میشه ولی خوشبختانه تمام اعضاء شورای شهر گل گیر افراد تحصیل کرده و امروزی می باشند وبعید میدانم تحت تاثیر نظرات دوستان قرار بگیرند .

 • پرهام wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۷:۳۸

  درود بر مهندس سجاد اسکندری رییس شورای شهر شهید پرور گل گیر، بنده با دقت مصاحبه آقای سجاد اسکندری را مطالعه نمودم و واقعاً آدم خوش فکر ی است و لیاقت این راداره که توسط اهالی محترم شهر گل گیر ساپرت شود و مشکلات این شهر نوپا رایکی یکی حل نماید جا داره که از شوراهای دوره های قبل هم تشکری بشه ولی اگر شوراهای قبلی هم بفکر مدرسه غیرانتفاعی بودندجلوی مهاجرت مردم رامیگرفتن ولی متاسفانه !!!!!!!!دیررررررررررررررررررر شد

 • عباس wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۱۸:۰۲

  با سلام خدمت عزیزان، در پی اظهار نظرهای مختلف در خصوص گفته های اینجانب عباس، جای تشکر دارد که این همه واکنش را از شما ببینیم. جناب مهندس آقابیگی از اساتید بزرگ دانشگاه، مدیر  ارشد شرکت نفت ، عضو هیات مدیره نظام مهندسی و … شخصی خداترس و محجوب بوده و انتخاب ایشان به عنوان رىیس سال اول خواسته سایر اعضا و مردم بوده است. ایشان هیچ وقت به دنبال منافع شخصی نبوده و نخواهد بود. با وجود مشکلات فراوان ایشان تلاشهای زیادی انجام داده  و مانع از انجام خیلی کارهای نا صحیح  شده است. به هر حال ایشان به عنوان یکی از اعضا با سایر اعضای دیگر همکاری لازم را دارد ولی قطعاً  باز هم به دفاع از حقوق شهروندان گلگیر  خواهد پرداخت. ولی شما هم با اطلاعات کامل قضاوت کنید. برای  شما ها و کلیه اعضای شورا ارزوی موفقیت داریم. زنده باد استاد ، مهندس آقابیگی.

 • منصور wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۲۱:۱۱

  جناب عباس خان به نظر من هدف شما تنها اختلاف افکنی بین اعضای محترم شورای شهر بوده است و بس. همه اعضای محترم و تحصیلکرده شورای گلگیر مثل مهندس آقا بیگی هدفشان خدمت به مردم است و هیچ کدام را نباید مستثنی کرد. اگر آقای آقا بیگی با رای اعضای شورا انتخاب شد آقای اسکندری ه م با رای شورا انتخاب گردیده است. به نظر م نبهتر است با این حرف ها تفرقه انگیزی نکنید و همگی دست در دست هم برای ابادانی شهرمان تلاش کنیم. یا حق

 • m.i.s wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۲۱:۲۳

  ﺑﺎﺳﻼ ﻡ ﻭ‌ سپاس ﺑﯿﮑﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﻗﺎﯼ ﻣﺮﺍﺩﯼ ﻋﺰﯾﺰ ﮐﻪ‌ ﺑﺪﻭﻥ ﻫﯿﭻ ﻭﺍﻫﻤﻪ ﻧﻈﺮﺍﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﻤﻊ ﻣﺮﺩﻡ ﻓﻬﯿﻢ ﻣﯿﺮﺳﺎﻧﺪ. ﺍﻗﺎﯼ ﻣﺮﺍﺩﯼ ﻧﻈﺮﺍﺗﯽ ﺭﺍ ﺩﯾﺪﻡ ﮐﻪ ﮐﻤﯽ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻢ ﮐﺮﺩ. ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﺎﻥ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺍﻗﺎﺑﯿﮕﯽ ﻫﺴﺘﻢ.‌ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﺭ ﺧﺼﻮﺹ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺍﻇﻬﺎﺭ ﻧﻈﺮﯼ ﺷﺪﻩ ﺑﺎ ﺷﻨﺎﺧﺖ ﻧﺴﺒﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻤﯽ ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺍﻧﺼﺎﻑ ﺑﻮﺩ. ﻭ ﺑﺮ ﺧﻮﺩﻡ ﻻ ﺯﻡ ﺩﯾﺪﻡ. ﺟﻤﻼ ﺗﯽ ﺩﺭ ﺧﺼﻮﺹ  ﺍﯾﺸﺎﻥ ﻋﺮﺽ ﻧﻤﺎﯾﻢ.ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺷﺨﺼﯿﺘﯽ ﺧﺎﺹ. ﻗﺎﻧﻮﻧﻤﻨﺪ.‌ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﻫﯿﭻ ﺗﺮﺱ ﻭ ﻭﺍﻫﻤﻪ ﺍﯼ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﺪ. ﺍﺳﺘﺎﺩ ﻣﺪﯾﺮﯼ ﻻ ﯾﻖ ﺍﺟﺮﺍﯾﯽ ﮐﻢ ﺣﺮﻑ ﻭ ﻋﺪﺍﻟﺖ ﻣﺤﻮﺭ ﻭ ﻭﺍﻗﻌﻪ ﮔﺮﺍﺳﺖ. ﺍﻗﺎﯼ ﻣﺮﺍﺩﯼ ﺗﺤﻘﯿﻘﯽ ﺩﺭ ﺧﺼﻮﺹ ﺍﯾﻦ ﻣﻬﺮﻩ ﺍﺭﺯﺷﯽ ﺷﻬﺮﻣﺎﻥ(ﻣﺴﺠﺪﺳﻠﯿﻤﺎﻥ) ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﯾﺪ. ﻭ ﺑﺒﯿﻨﺪ ﺗﺎ ﺣﺎﻻ  ﭼﻪ ﺧﺪﻣﺎﺗﯽ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻬﺮ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ. ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﺩﺍﺭﻡ ﻭﺍﺭﺩ ﺑﺎﺯﯾﻬﺎﯼ ﺳﯿﺎﺳﯿﺶ ﻧﮑﻨﯿﺪ. ﻭ ﻣﺜﻞ ﻣﺪﯾﺮﺍﻥ ﻻ ﯾﻖ ﻗﺒﻠﯽ ﺑﻪ ﻣﻬﺮﻩ ﺳﻮﺧﺘﻪ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﻧﺸﻮﺩ. ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻫﯿﭻ پﺳﺖ ﻭ ﻣﻘﺎﻣﯽ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ. ﻭ ﻣﻄﻤﺌﻨﺎ ﺻﻼ ﺡ ﺩﯾﺪﻧﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺳﻤﺖ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺷﻮﺭﺍ ﮐﻪ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭﺍﺗﯽ ﻫﻢ ﻧﺪﺍﺭ ﺩ ﻧﺒﺎﺷﻨﺪ. ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ. ﻫﻤﺸﻬﺮﯾﺎﻥ ﻭﺍﻗﻎ ﺑﯿﻦ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﻭ ﺑﻪ ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺑﺎﻧﺪ ﺑﺎﺯﯾﻬﺎ ﻭ ﻣﻨﺎﻓﻊ ﺷﺨﺼﯽ ﺍﺯ ﺍﻣﺜﺎل اﺳﺘﺎﺩ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﮐﻨﯿﻢ ﻭ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺎﺷﯿﻢ. ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﺯ ﻧﺎﻣﻼ ﯾﻤﺎﺕ ﺩﻟﮕﯿﺮ ﻧﺸﻮﯾﺪ. ﻭ ﻫﻤﭽﻮﻥ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻫﻮﺍﯼ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ. ﺍﺯ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻋﻀﺎﯼ‌ﺷﻮﺭﺍﯼ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺗﺸﮑﺮ ﻣﯿﺸﻮﺩ……

 • حسن wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۲۱:۳۳

  سلام خدمت عزیزان و خسته نباشى به مهندس اسکندرى رئیس شوراى شهرمان بنده بعنوان یک همولایتى از ایشون قدردانى میکنم و ممنونم که مشکلات شهرمون رو مطرح کردن تا الان کسى به این عمل دست نزده بود و مشکلات گلگیر رو مطرح نکرد هرچند پست ومقامشون از آقا سجاد بهتر بود ولى بخاطر منافع شخصى خودشون نخو استن که کارى براى گلگیر انجام بدن بنده از همینجا اعلام میکنم که ما جواناى گلگیر همه در کنار اسکندرى هستیم و از ایشون حمایت میکنیم

 • از پرسنل کارخانه wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۲۲:۱۲

  ضمن تایید سخنان جناب اسکندری در رابطه با کارخانه سیمان و تاکید بر رنج و الام مردم شریف گلگیر جهت تنویر افکار عمومی نکاتی به شرح ذیل لازم و ضروری به نظر میرسد:
  حداقل وظیفه شرکت سیمان کارون این بود که با توجه به سطح آلایندگی در منطقه و شهر گلگیر بر طبق قانون سهمیه شیر به خانوارهای گلگیر اختصاص دهد،اما متاسفانه مشاهده میشود که جدیدا 1 سالی است که به خود پرسنل کارخانه هم پیوسته شیر نمی دهند و معمولا پس از اتمام یک دوره توزیع شیر 5 ماه بعد شیر توزیع میکنند که جای تعجب دارد.اما در این شرکت متاسفانه حقوق کارگر به طرق مختلف اجحاف میشود که اجمالا بیان میشود:
  1- عدم اختصاص حق ایاب و ذهاب به کارگران با توجه به بعد مسافت 45 کیلومتری
  2-عدم دریافت سختی کار و زیان آور بودن کار بر طبق قوانین کار
  3-عدم اختصاص امکانات رفاهی از قبیل تعاونی مصرف و تعاونی مسکن …….. و غیره
  4-عدم اختصاص هزینه های مسافرتی به پرسنل ( البته تا آنجا که اطلاع داریم دفتر مرکزی تهران تافته ی جدا بافته است و حداقل سفر خانم ها و آقایان ساکن آنجا یک سفر دو هفته ای به شمال است و مدیران هم سفر خارج)
  5-عدم اختصاص یک بیمه مکمل کامل در تمام زمینه ها به کارگران
  6-قطع کردن مزایای عیدی(فطریه) بدون دلیل در سالهای 1391 و 1393
  7-تبعیض از لحاظ دریافت پاداش (به دفتر تهران پاداشهای آنچنانی از کیسه خلیفه می بخشند و کارگران بدبخت در محیط کار بدون پاداش میمانند و یا پداش بسیار ناچیز میدهند)
  8-از سال شروع راه اندازی کارخانه مبالغی تحت عنوان روز کارگر و روز پدر پرداخت میکنند که از همان سال (1379)تا به امروز مبلغش 35000 تومان میباشد و هیچ گونه تغییری نکرده است و این واقعا مسخره میباشد.
  9-پول غذا برای دفتر تهران هر پرس 8000 تومان میباشد ولی برای کارگر 2000 تومان با منت میباشد.
  10- در زمینه غذای ناهار و شام پرسنل به جرات میتوان گفت که بی کیفیت ترین غذا مربوط به آشپزخانه سیمان کارون در بین تمام شرکتهای استان خوزستان میباشد.
  11-بی عدالتی و تبعیض در تمام زمینه ها بیداد میکند و متاسفانه این کارخانه نفرین شده میباشد و عرصه تاخت و تاز باندهای قدرت شده است. ای کاش این کارخانه بمانند سیمان خوزستان دولتی میماند.مطلب زیاد است و ای کاش آقای مرادی یک تیتر جداگانه برای پرسنل سیمان کارون میگذاشتی .

 • ﺍﺻﻐﺮ wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۲۳:۳۲

  ﺳﻼ ﻡ ﻭ ﺗﺸﮑﺮ ﺑﺮ ﻣﺮﺩ ﺑﯽ ﺳﺎﻧﺴﻮﺭ ﺟﻨﺎﺏ ﻣﺮﺍﺩﯼ.
  ﺍﻗﺎﯼ ﻣﺮﺍﺩﯼ ﻋﺰﯾﺮ  ﻣﻦ ﺳﻮﺍﻟﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﭼﺮﺍ ﺣﺎﻻ  ﮐﻪ ﻣﺪﯾﺮﯼ ﻻ ﯾﻖ ﻣﺜﻞ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺣﺠﺎﺯﯼ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺷﺮﯾﻒ ﻭ ﻋﺪﺍﻟﺖ ﻣﺤﻮﺭ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ. ﻭﺟﻠﺴﺎﺕ ﺧﻮﺑﯽ ﻫﻢ ﺑﺎ ﺷﻮﺭﺍ ﺩﺍﺷﺖ ﺧﺼﻮﺻﺎ ﺷﺨﺺ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺍﻗﺎﺑﯿﮕﯽ. ﻭ ﻗﻮﻝ ﺩﺍﺩ ﮐﻪ ﺍﮐﺜﺮﯾﺖ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﺷﻮ ﺍﺯ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺑﮕﯿﺮﻩ. ﺧﺎﮎ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺳﯿﺰﺩﻩ ﺳﺎﻝ ﺑﺮﺍﺑﺲ ﻃﺮﺡ ﻭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺑﺪﻩ. ﻗﻮﻻﺻﻼ ﺡ ﺟﺎﺩﻩ ﻫﺎﯼ ﻋﺸﺎﯾﺮﯼ ﺭﺍ‌ﺩﺍﺩ. ﺑﺎﻧﺪﺑﺎﺭﯾﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺎﺑﻮﺩﯼ ﮐﺸﺎﻧﺪ.‌ﻭ ﺩﺍﺷﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻣﯿﮑﺮﺩ. ﮐﻪ ﻧﺸﺎﻥ ﻫﻢ ﺩﺍﺩ ۲۰ ﻧﻔﺮ ﺍﺯ ﺷﻬﺮﻭﻧﺪﺍﻥ‌ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺭﺍ ﮐﻪ ﻗﺒﻼ  ﺩﺭ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﻧﺎﻣﺴﺎﻋﺪ ﺑﻮﺩﻧﺪ.ﻭ‌ﺭﻭﺯ ﻣﺰﺩ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﺳﺎﻣﺎﻧﺪﻫﯽ ﮐﺮﺩ ﻭ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩﯾﺸﻮﻥ ﮐﻨﻪ. ﺑﻘﯿﻪ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺭﺍ ﻫﻢ ﺩﺍﺷﺖ ~ﯾﮕﯿﺮﯼ ﻣﯿﮑﺮﺩ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺷﺎﻫﺪﻡ. ﭼﻮﻥ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﮐﻨﺎﻥ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺍﻡ ﻭ‌ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﺑﭽﻪ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﻭ ﺷﺎﻫﺪﻡ. ﺑﺎﯾﺪ ﻋﻠﯿﻪ‌ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺟﻮﺳﺎﺯﯼ ﺑﺸﻪ.‌ﮐﻪ ﻣﻄﻤﺌﻨﺎ ﺑﻪ ﺿﺮﺭ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺗﻤﺎﻡ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ.ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺣﺠﺎﺯﯼ ﻣﻦ ﺑﭽﻪ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ ﺷﻤﺎ ﺷﺪﻡ. ﻫﺮﭼﻨﺪ ﻣﯿﺪﺍﻧﻢ ﺩﻟﯿﻼﯾﻦ ﺟﻮﺳﺎﺯﯼ ﭼﯿﺴﺖ ﻭﻟﯽ ﺑﻪ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻫﻤﺸﻬﺮﯾﺎﻧﻢ ﻓﻌﻼ  ﺳﮑﻮﺕ ﻣﯿﮑﻨﻢ. ﺧﺎﻧﻢ ﺍﺳﮑﻨﺪﺭﯼ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻇﺎﻫﺮ ﻗﻀﺎﯾﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﻧﻔﺮﻣﺎﺋﯿﺪ.‌ﻭﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻇﻮﺍﻫﺮ ﺭﺍ ﻧﺒﯿﻨﯿﺪ. ﺑﺒﯿﻨﯿﺪ ~ﺷﺖ ~ﺭﺩﻩ ﭼﻪ ﻫﺴﺖ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﻇﻬﺎﺭ ﻧﻈﺮ ﮐﻨﯿﺪ. ﻣﺸﮑﻞ ﻣﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﻇﻮﺍﻫﺮ ﺭﺍ ﻣﯿﺒﯿﻨﯿﻢ. ﺧﺪﺍ ﻋﺎﻗﺒﺘﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﯿﺮ ﮐﻨﺪ… ﺳﻼ ﻡ ﻭ ﺗﺸﮑﺮ ﺑﺮ ﻣﺮﺩ ﺑﯽ ﺳﺎﻧﺴﻮﺭ ﺟﻨﺎﺏ ﻣﺮﺍﺩﯼ..

 • ﺩﻟﺴﻮﺭ wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۳, ۲۳:۴۵

  ﺑﺎﺑﺎ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺣﺠﺎﺯﯼ ﮐﻪ ﻃﺮﺣﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺧﺎﮎ ﺍﺭﺍﯾﻪ ﺩﺍﺩﻩ ﻭ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩ ﺗﺎ ﯾﮑﻤﺎﻩ ﺩﯾﮕﻪ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺗﻌﻄﯿﻞ ﻭ ﺗﺠﻬﯿﺰﺍﺗﺶ ﻧﺼﺐ ﺑﺸﻪ ﻭ ﺍﮔﺮ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﺪﺍﺩ ﻫﯿﺌﺖ ﻣﺪﯾﺮﻩ ﺭﺍ ﻣﺠﺎﺏ ﺑﻪ ﻧﺼﺐ ﻓﯿﻠﺘﺮ ﮐﻨﻪ ~ﻩ ﺍﯾﻦ ﺩﯾﮕﻪ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﺷﻪ ﻣﺪﯾﺮﯼ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯼ ~ﯾﮕﯿﺮ ﺑﻮﺩ ﭼﺮﺍ ﺍﯾﻨﺤﻮﺭﯼ ﺑﺶ ﺣﻤﻠﻪ ﺷﺪ. ﻭﻻ  ﺟﺎﯼ ﺗﻌﺠﺐ ﺩﺍﺭﻩ ﻫﻤﻮﻻ ﯾﺘﯿﻬﺎ

 • ahmadi wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۰:۲۷

  ﺳﻼﻡ ﺟﻨﺎﺏ ﻣﺮﺍﺩﯼ ﭼﻪ ﺧﺒﺮﻩ.‌ ﻣﻦ ﻣﻌﻤﻮﻻ  ﺳﺎﯾﺖ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﻣﯿﺒﯿﻨﻢ ﻭﻟﯽ ﮐﻢ ﻧﻈﺮ ﻣﯿﺪﻡ. ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻭ ﻫﻤﮑﺎﺭﺍﻥ ﺻﻤﯿﻤﯽ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺍﻗﺎﺑﯿﮕﯽ ﻫﺴﺘﻢ. ﻭ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﺭﺳﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻢ. ﭼﻨﺪﯼ ~ﯾﺶ ﺩﺭ ﺧﺼﻮﺹ ﺷﻮﺭﺍ ﯼ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺻﺤﺒﺖ ﺷﺪ. ﺍﯾﺸﺎﻥ ﮔﻔﺖ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺷﻮﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻟﻄﻒ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ ﻭ ﻣﺮﺍ ﺑﺎ ﺍﻧﮑﻪ ﺭﺍﻏﺐ ﻧﺒﻮﺩﻡ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺭﺋﯿﺲ ﺷﻮﺭﺍ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﺮﺩﻧﺪ. ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩ ﺷﺶ ﻣﺎﻫﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻭﻟﯽ ﮔﺬﺍﺷﺘﯿﻢ ﺗﺎ ﺩﻭﺭﻩ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪ. ﻭ ﺍﻻ ﻥ ﻫﻢ ﺷﻮﺭﺍ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﺮﻓﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﮔﺮﺩﺷﯽ ﺳﺎﻟﯽ ﯾﮏ ﻧﻔﺮ ﻣﺴﻮﻟﯿﺖ ﺷﻮﺭﺍ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﻬﺪﻩ ﺑﮕﯿﺮﻩ. ﻭ ﺍﺯﺍﯾﻦ ﺑﺎﺑﺖ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺑﻮﺩ. ﭼﻮﻥ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻫﯿﭻ ~ﺳﺘﯽ ﻧﯿﺴﺖ. ﺣﺎﻝ ﮐﻪ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺷﻮﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﺻﻞ ﻓﻘﻂ ﺳﺨﻨﮕﻮ ﻭ ﺍﻃﻼ ﻋﺮﺳﺎﻧﯽ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ. ﻭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﭼﻨﺪﺍﻧﯽ ﻧﺪﺍﺭﺩ. ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﻓﻌﺎﻟﯿﺘﺶ ﻫﻢ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ. ﺣﺎﻻ  ﺑﻌﻀﯽ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯼ ﻧﻈﺮ ﻣﯿﺪﻥ ﺟﺎﯼ ﺗﻌﺠﺒﻪ ﺑﺮﺍ ﺑﻨﺪﻩ. ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﺑﺶ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﮔﻮﺷﯿﺶ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﺑﻮﺩ. ﮐﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺵ ﺏ~ﺭﺳﻢ. ﺍﻗﺎﯼ ﻣﺮﺍﺩﯼ ﯾﻪ پیشﻨﻬﺎﺩ‌ ﺩﺍﺭﻡ . ﭼﺮﺍ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺍﻗﺎﺑﯿﮕﯽ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻤﯿﮑﻨﯽ ﺗﺎ ﻫﻢ ﮔﺰﺍﺭﺷﯽ ﺍﺯ ﻋﻤﻠﮑﺮﺩ ﯾﮑﺴﺎﻟﻪ ﺷﻮﺭﺍ ﺍﺭﺍﯾﻪ ﺑﺸﻪ ﻫﻢ‌‌ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺷﺒﻬﺎﺕ پﺍﯾﺎﻥ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﺸﻪ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﻣﻌﻤﻮﻻ  ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ. ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﺧﻮﺩﻡ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﺎ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺻﺤﺎﺏ ﺭﺳﺎﻧﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﮐﻨﻪ. ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﻭ ﻧﮑﺮﺩ. ﻭ ﮔﻔﺖ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎﯾﺪ ﻋﻤﻞ ﮐﻨﯿﻢ. ﻭ ﮐﻤﺘﺮ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻧﯿﻢ. ﻭ ﺣﺎﺿﺮ ﻧﺸﺪ. ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎل اﻣﺘﺤﺎﻧﺶ ﺿﺮﺭ ﻧﺪﺍﺭﻩ…

 • پرهام wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۴:۲۸

  جناب اقای عباس دوستمون در بالا (همشهری )خوب به شما گفت که سرتون کردین زیر برف مثل اینکه شما از هیچی خبر نداری یعنی عکس مهندس اسکندری راهم نمی بینی که توی دفتر آقای مرادی نشسته!!!!!!!!!!!!اصلاً این چه ربطی به مهرداد آقابیگی داره که این همه تعریف میکنی از اقابیگی ، همه مردم گل گیر آقابیگی رامیشناسن و احتیاج به تعریف و تمجید جنابعالی نیست و خواهشن تفرقه هم بین شورا نینداز

 • علی wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۵:۳۲

  باسلام وخسته نباشی خدمت برادرغیرتمند مهندس اسکندری.ازاینکه شمادلسوزانه پیگیرمطالبات مردم منطقه هستیدازشماتشکرودست شمارامی فشارم.امیدوارم که با پیگیرهای جنابعالی ودیگراعضاء محترم شورای شهر تمامی خواسته های بحق منطقه محقق گردد.درپایان انتظارمیرودکه به دورازتمای این سخنان،دیگراعضای شورادرکنارشمابرای شهرمان تلاش نموده،واجازه دخالت وتفرقه رابه دیگران ندهند.به امیدفردایی آباد

 • بی کس و کار wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۶:۰۶

  باسلام خدمت تمامی اعضاء شورای شهر گل گیر آقایون ازتون خواهش دارم استخدام معلمین دبیرستان غیر انتفاعی راهم مثل استخدام کارکنان شهرداری نکنید چند نفر رو از بیرون آوردید با واسطه دوستان و خودتان هم که پنج نفرید هرکدامتون هم یه نفر از فامیلتون معرفی کردید پس تکلیف بقیه اهالی گل گیر چی میشه پس من که کسی رو ندارم باید گرسنگی بمیرم من که ده سال پیش توی مدارس شبانه روزی با تمام بدبختی ها سازش کردم و درس خواندم آیا حق بنده است یا…..

 • کلو wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۷:۱۱

  جناب میثم عزیز با سلام خدمت شما عرض کنم که منظور بنده این نیست که گلگیر وجود نداشت منظورم این است که ما قوم بختیاری قدر این کارخانه را بدانیم و ابزار دست عده ای سودجو و از خدا بی خبر قرار نگیریم چرا که این کارخانه سرمایه ای است نه برای ما بلکه برای نسل های بعد از ما و برای فرزندان ما پس قدرش را بدانیم. پس بنده بی مورد حرف نمی زنم مگر عده ای از همین سودجویان نبودند که به قیمت سوءاستفاده های خودشان بین ما تفرقه انداختند و قضیه دو راهی گلگیر را به عنوان یک لکه ننگ در تاریخ بختیاری ثبت کردند و قضایای گلگیر و مسجدسلیمان- قضیه کارگر و کارشناس و…. آقا میثم عده ای محدودی از بروبچه هایی که دم از حق و حقوق و شورا و غیره میزدند وقتی شناسی ی مدرکی از دانشگاه آزاد گرفتند بخاطر تفرقه ی پستی به آنها دادند با حقوق کارگری حالا شدند دشمن کارگر و با یک غروری راه میروندکه انگار زمین به اینها بدهکار است مثلا کارخانه هرازگاهی غذایی میده که باورکن بی ادبی بیان کنم این کارشناسان دلشان به سوراخی خوش که از کارگر جداشدند و دم نمی زنند منظورم این است از ماست که برماست. آقا میثم مهندسانی مانند محمدمولا را همین بچه های خودمان فراری دادند که میخواست فیلیتراسیون کارخانه را بسازد که هم به نفع کارخانه بود و هم بنفع منطقه. بله مدیران لایق بومی را فراری میدیم و افراد بی سواد که راهی جز چابلوسی ندارند را حفظ میکنند بوسیله خودمان. آقا میثم کم بگو شهرم آخه مسجدسلیمان با این قدمتش هنوز یک روستا است حالا شما دلخوش کردید به این شهر بدون حتی نانوایی. اما خوش باشید دوستان روستای گلگیر ضعف از خود ماست وگرنه ما می بایست هزاران شغل در کنار این کارخانه ایجاد کنیم حتما تحقیق کنید کارخانه های دیگر از پاکت سیمان تا لباس کارگر را خود آن روستای اطراف آن مهیا می کنند ما حتی نان پرسنل از شهر تهیه می شود و ما نباید انتظار داشته باشیم این کارخانه کوچک جوابگو این قدر بیکار باشد. این که می فرمایید هر کس زرنگ تر است یا این که زبان چرب تری داشته باشد برود سرکار درست نیست و دور از انصاف است من سراغ دارم خانواده ای 4 دختر دارد و تنها یک پسر که از ناچاری آواره عسلویه شده است آیا خدا خوشش می آید؟ آقا میثم عزیز متولی محیط زیست کیست ؟ آیاشورای محترم تا حالا از نماینده و محیط زیست پرسیده؟ آیا از وظایف شورا اطلاع داری؟ و…..

 • عضو شورا wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۷:۳۴

  درود و سپس فراوان بر جناب مرادی مدیر سایت و مردم گلگیر.
  تعجب میکنم خیلی از نظرات ربطی به موضوع مصاحبه آقای اسکندری نداره، مثل اینکه یه عده منتظرند فرصتی پیدا کنند تا از آقای X تعریف و آقای Y را تخریب کنند ما همه همدیگه رو میشناسیم نیازی به تخریب و تعریف خود یا شخص مورد نظر نیست از خدا بترسید کمتر دنبال تفرقه باشید اگر من بد هستم کمکم کنید تا خوب باشم.
  این پیامها رو سراسر دنیا می بینند فقط چهره مردم شهر رو تیره میکنید. آقای اسکندری حقوق بگیر کارخانه است و داره به خاطر شما از کارخانه انتقاد میکنه واقعا بعضی ها این رو متوجه نمیشند.
  عاقل باشید همشهریان، هستند اشخاصی که حاضرند جلو صد تا کار خوب را بگیرند تا یک کار به اسم خودشان تمام شود. چند نفر رو تخریب کنند تا خودشان محبوب شوند.
  در پایان از جناب آقای مرادی دوست عزیزم خواهش میکنم نظرات غیر مرتبط و مغرضانه را جهت نمایش نپذیرند تا …

 • قاسم wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۷:۵۶

  اصغرآقامن بعیدمیدونم شمابچه گلگیرباشین بعداینطورطرف حجازی روبگیری!شماخودتون سرکارهستین عین خیالتون نیست که بقیه همشهریهات بیکارن اگه گلگیرنشین بودی ازمهندس اسکندری دفاع میکردی نه ایکه بخوای انتقادکنی وجبهه بگیری برعلیش متاسفم براافرادی مثل شماکه فقط منافع خودتون درنظرمیگیرید.

 • رضا wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۱۹

  آقای احمدی نمیدونم شماوچندتادیگه ازدوستان چراپامهندس آقابیگی رومیکشین وسط!مصاحبه مهندس اسکندری چه ربطی داشت به مهندس آقابیگی مگه چیزی راجب ایشون گفتن!درضمن اگه شماچندسال شاگردشون بودین من 30سال همسایشونم وتویه محیط زندگی میکنیم وشناخت کامل دارم وارادت خاصی دارم نسبت به مهندس پس لطف کن باحرفات بین اعضاشوراومخصوصامهندس اسکندری روخراب نکن

 • منصور wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۴۵

  با سلام خدمت آقای مرادی مدیر محترم سایت
  آقای مرادی من می خواستم یک تشکر ویژه ای از شما به خاطر انعکاس مطالب به صورت شفاف و همچنین فضای بازی که برای ما ایجاد کرده اید تا حرف هایمان را به راحتی به گوش مسئولین برسانیم تشکر کنم. این از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ست که اجازه می دهد چنین شرایطی برای مردم فراهم شود. به اعتقاد من سایت باشگاه روزنامه نگاران تحولی را در فضای مجازی مسجدسلیمان ایجاد کرده که بدینوسیله بر خودم واجب دانستم از شما تشکر کنم.

 • گلگيري wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۵۵

  دوستان من فکر می کنم عامدانه بعضی ها می خوان با تفرقه و اختلاف افکنی میان اعضای شورا مردم را از موضوع اصلی که همان بحث اخراج کارگران و بحث آلودگی های این کارخانه است منحرف سازند. حواسمان باشد فریب این کار نخوریم. هر اختلافی هم که باشد نباید شما را از این مسئله منحرف کنند…

 • امیرعلی wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۰۶

  به نظ بنده انتخاب آقای مهندس شجاعی به عنوان شهردار انتخاب درستی بود . جوان خلاق و اشنا به امور شهرداری و کارهای عمرانی . تجربه کار در شهرداری هم که دارد

 • ﺍﯾﺮﺝ wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۵۵

    ﺍﻗﺎﯼ ﺍﺳﺪﯼ ﺷﻤﺎ ﮔﻔﺘﯿﺪ ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ ﻫﺴﺘﯿﺪ. ﭼﺮﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﺷﻬﺮ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﻣﻌﻠﻤﯽ ﺩﺍﺷﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺍﻭﻃﻠﺒﺎﻧﻪ ﺑﻪ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺑﺮﻭﺩ ﺷﻤﺎ ﻧﺮﻓﺘﯿﺪ.‌ﻭﺍﯾﻦ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪ ﺷﻬﺮ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﻣﺎﻫﻬﺎ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻌﻠﻢ ﺑﺎﺷﺪ. ﭼﻮﻥ ﺍﻣﻮﺯﺵ ﻭ پﺭﻭﺭﺵ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺑﺨﺸﻨﺎمﻪ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﺴﺖ ﮐﺴی رﻮ ﺍﺟﺒﺎﺭ ﮐﻨﻪ ﻭ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﻪ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﻣﯽ ﮔﺸﺖ. ﭼﺮﺍ ﺷﻤﺎ ﻣﺜﻞ ﺧﺎﻧﻢ ﺣﺎﺗﻤﯽ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﻫﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺗﻼ ﺵ ﻧﮑﺮﺩﯾﺪ. ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﮕﯽ ﺍﻗﺎﺑﯿﮕﯽ ﮐﺎﺭﯼ ﺗﮑﺮﺩ . ﻣﺜل اﯾﻨﮑﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﺑﻪ ﮐﻞ ﺷﻮﺭﺍ ﻣﯿﮕﯽ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﮑﺮﺩﻧﺪ. ﺯﺣﻤﺘﮑﺸﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺳﺎﻝ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ۲۰ ﺳﺎﻝ ﺑﺮﺍ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺯﺣﻤﺖ ﮐﺸﯿﺪﻧﺪ. ﻭ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺻﺤﺒﺖ ﺟﻨﺎﺑﻌﺎﻟﯽ ﺑﯽ ﺍﻧﮕﯿﺰﻩ ﺷﺎﻥ ﮐﺮﺩﯼ. ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺍﺻﻼ  ﺑﻪ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺳﺮ ﻧﻤﯿﺰﻧﯽ. ﻭ ﮔﺮﻧﻪ ﺑﻪ ﭼﺸﻢ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﻣﯿﺪﯾﺪﯼ. ﺣﺎﻝ ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﻃﺮﺣﻬﺎ ﮐﻪ ﻃﺮﺍﺣﯿﺸﻮﻥ ﺩﺭ ﻣﺪﺕ ﮐﻮﺗﺎﻫﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ. ﻭ ﺩﺭﻣﺮﺍﺣﻞ ﺑﻌﺪﯼ ﺣﻬﺖ ﺍﺟﺮﺍ ﻣﯿﺒﺎﺷﻨﺪ. ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺳﺎﻣﺎﻧﺪﻫﯽ ﭼﺸﻤﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﺏ ﮔﺮﻡ. ﺑﻬﺴﺎﺯﯼ ﺧﯿﺎﺑﺎﻧﻬﺎ. ﺍﺣﺪﺍﺙ پاﺭﮐﻬﺎ ﻭ ﮐﺸﺎﻧﺪﻥ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻣﺸﮑﻼ ﺕ ﺑﻪ ﺩﻓﺘﺮ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺣﻤﻬﻮﺭﯼ ﻭ پﯾﮕﯿﺮﯼ ﺍﻧﻬﺎ. ﺷﻮﺭﺍﯼ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺑﻨﺪﻩ ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ ﺷﻤﺎﻡ. ﻣﯿﺪﺍﻧﻢ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺯﻭﺭ ﻭ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺎﺕ ﻣﺮﺩﻣﯽ ﺩﺭ ﺷﻮﺭﺍ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﮐﺮﺩﯼد. ﻭ ﺣﺘﯽ ﺍﻧﺼﺮﺍﻑ ﺍﺯ ﮐﺎﻧﺪﯾﺪ ﺷﺪن ﺩﺍﺷﺘﯿﺪ. ﻭﻟﯽ ﺑﺎ ﺭﺍﯾﺰﻧﯽ ﻧﮕﻬﺘﻮﻥ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ. ﻭ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺍﺯ ﺗﻪ ﺩﻝ ﻭ ﺷﺒﺎﻧﻪ ﺭﻭﺯ ﻫﻢ پﯾﮕﯿﺮ ﺑﻮﺩﯾﺪ. ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﺑﻪ ﺭﺍﺣﺘﯽ ﺣﺎﻻ ﻣﯿﮕﻦ ﮐﻪ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﮑﺮﺩﯼد. ﻣﻦ ﺧﻮﺩم ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﭼﻬﺎﺭ ﺳﺎﻝ ﺑﻌﺪ ﮐﺎﻧﺪﯾﺪ ﺑﺸﻢ ﻭﻟﯽ ﺣﺎﻻﺩ ﮐﻪ ﻣﯿﺒﯿﻨﻢ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ مﯿﮕﻦ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﮑﺮﺩﯾﺪ. ﻋﻤﺮﺍ ﺍﮔﺮ ﺑﺨﻮﺍﻡ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﮐﺎﺭﯼ ﺑﮑﻨﻢ. ﻣﻦ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﻋﺬﺭ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ. ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺍﻗﺎﯼ ﺍﺳﺪﯼ ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺩﻭﺳﺘﻤﻮﻥ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﻣﻨﺎﻓﻊ ﺷﺨﺼﯿﺘﻮﻥ ﺑﻪ ﺧﻄﺮ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ. ﯾﺎ ﺩﻧﺒﺎﻝ پﺳﺖ ﻣﻘﺎﻡ ﻭ ﺟﯿﺰﯼ ﻫﺴﺘﯿﺪ. ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺩﻭﺳﺘﻤﻮﻥ ﺍﻗﺎﺑﯿﮕﯽ را ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺮﺩﻡ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﻨﺪ. ﺣﺘﯽ ﺷﻬﺮ ﻣﺴﺠﺪﺳﻠﯿﻤﺎﻥ. ﺍﮔﻪ ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ ﻫﺴﺘﯿﺪ. ﻧﯿﺎﺯﻩ ﮐﻪ ﺍﻃﻼ ﻋﺘﺖ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﮐﻨﯽ ﺟﻮﻥ ﻧﯿﺎﺯ ﺷﻐﻠﯿﺘﻪ. ﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﻃﻼ ﻋﺎﺕ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﻣﺴﺘﺘﺪ ﻭ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺑﺪﯾﺪ. ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﻣﯿﮕﯽ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺸﺪﻩ. ﯾﻌﻨﯽ ﺷﻤﺎ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯾﻮ ﻧﻤﯿﺒﯿﻨﯽ. ﻣﯿﺪﺍﻧﯽ ﯾﻪ ﺷﻬﺮﯼ ﮐﻪ ﺗﺎﺯﻩ ﺷﻬﺮ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻫﯿﭻ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﺍﯼ ﻧﺪﺍﺭﻩ. ﭼﻘﺪﺭ ﻣﺸﮑﻼ ﺕ ﺩﺍﺭﻩ. ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺷﻬﺮﯼ ﺑﻮﺩ ﺩﺭ ﺷﻬﺮﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯾﺶ ﻓﻌﺎﻟﯿﺘﺸﻮ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﺮﺩ. ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺍﮔﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﺰﺍﺭﯾﺪ ﻭ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻣﻨﺎﻓﻊ ﺷﺨﺼﯽ ﻭ ﻗﻮﻣﯽ ﻧﺒﺎﺷﯿﺪ. ﭼﺸﻢ ﺍﻧﺪﺍﺯ ﺧﻮﺑﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ. ﺷﻮﺭﺍﯼ ﺷﻬﺮ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺷﻮﺭﺍﯾﯽ ﺍﺳﺖ. ﮐﻪ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ۵ﺟﻠﺴﻪ پﺭﺳﺶ ﻭ پاﺳﺦ ﺑﺎ ﻣﺮﺩﻡ ﻭ ﺑﻪ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺧﻮﺩ ﺷﻮﺭا ﺩﺍﺷﺖ. ﻣﻦ ﺩﺍﺧﻞ ﻣﺴﺠﺪ ﺑﻮﺩﻡ. ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻗﺎﺑﯿﮕﯽ ﺩﺍﺷﺖ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﯾﮑﺴﺎﻟﻪ ﺷﻮﺭﺍ ﺭﺍ ﻣﯿﺪﺍﺩ . ﺑﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺎﻟﯿﺪﻡ ﮐﻪ ﭼﻨﯿﻦ ﺷﻮﺭﺍﯾﯽ ﺩﺍﺭﻡ. ﺍﯾﺸﺎﻥ ﮔﺰﺍﺭﺷﯽ ﺍﺭﺍﯾﻪ ﺩﺍﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺑﯿﺴﺖ ﺳﺎﻝ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﯾﮑﺴﺎﻝ ﮐﺎﺭ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ. ﻧﮑﺘﻪ ﺣﺎﻟﺐ ﺩﺭ ﺻﺤﺒﺘ ﻬﺎﯼ ﺍﯾﺸﻠﻦ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ. ﮐﻪ ﻣﺮﺗﺐ ﺟﻠﺴﻪ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﺪ ﻭ ﺍﺯ ﻣﺴﻮﻟﯿﻦ ﻭ ﺷﻮﺭﺍ ﺑﺨﻮﺍﻫﯿﺪ ﮐﻪ پاﺳﺨﮕﻮ ﺑﺎﺷﻨﺪ. ﺗﺎ ﺷﻤﺎ ﻧﺨﻮﺍﻫﯿﺪ. ﮐﺎﺭﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﻤﯿﺸﻮﺩ. حﺘﯽ ﮔﻔﺖ ﺍﯾﻦ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﺧﻮﺍﺳﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺴﻠﻬﺎﯼ ﺑﻌﺪﯼ ﻣﻨﺘﻘﻞ ﮐﻨﯿﺪ. ﺍﻗﺎﯼ ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ مﯿﮕﻦ ﮐﺎﺭ ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ ﻭ ﺍﯾﻨﺪﻩ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺩﺭ ﮔﺮﻭ ﭼﻨﯿﻦ ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﺍﺳﺖ. ﻧﻪ ﻣﻐﺮﺿﺎﻧﻪ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﺮﺩﻥ. ﻭﻇﯿﻔﻪ ﺷﻤﺎﺳﺖ ﮐﻪ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﺳﺎﺯﯼ ﮐﻨﯿﺪ. ﻧﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﻧﮕﯿﺰﻩ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺑﯿﻦ ﺑﺒﺮﯾﺪ.    

 • پانیذ wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶

  فرزند خلف آسماری ،دانشمند علم وادب استاد فرهیخته جناب آقای مهندس سجاد خان اسکندری هر کجا که باشید مایه مباهات قوم ما هستید و مابه تو افتخارمی کنیم در پناه خداوند موفق و موید باشید.

 • محمد wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶

  آقای ایرج راجب اونشست شوراوعملکردشون بامردم که گفتین مهندس آقابیگی طی1سالی که رئیس شورابودن انجام دادن بایدبگم اوکارازحمت5نفراعضاشورابودن نه فقط مهندس آقابیگی!چرافک میکنین آقابیگی که رئیس شورااودوره بودبایدکارابه اسم ایشون تموم بشن یعنی شمامنکرتلاش وپیگیریهای دیگراعضای شورامیشیدواقعامنطق وانصاف شماهمینه?باای لحن حرف زدنتون مشخصه که فردی قوم گراهستین ….. !ودرآخراز زحمتهای اعضای شورا تشکرمیکنم و ازشون خواهش میکنم همینطورپیگیرمشکلات گلگیرباشین.

 • ﺷﻬﺮﺍﻡ wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰

  ﮐﻠﻮﺟﺎﻥ ﺩﻣﺖ ﮔﺮﻡ. ﺟﺎﻧﺎ ﺳﺨﻦ ﺍﺯ ﺩﻝ ﻣﺎ ﻣﯿﮕﻮﯾﯽ .ﺩﻣﺖ ﮔﺮﻡ ﺑﺮﺍﺭ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭﯼ ﺑﻨﺎﻝ. ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺍﮔﺎﻩ ﺑﯽ ﺗﺮﺱ ﻭ ﺩﺭﺳﺘﯽ ﻫﺴﺘﯽ. ﺗﺸﮑﺮ ﺍﺯ ﺳﺎﯾﺖ ﺧﻮﺏ ﻭ ﺟﻨﺎﺏ ﻣﺮﺍﺩﯼ

 • ﺍﮐﺒﺮ wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳

  ﺟﻨﺎﺏ ﻣﺮﺍﺩﯼ ﺑﺎ ﺳﻼ ﻡ ﻭ ﺗﺸﮑﺮ.ﻻ ﺯﻡ ﺩﻭﻧﺴﺘﻢ ﺧﺪﻣﺖ ﻋﻀﻮ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﺷﻬﺮ ﻭ ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺧﻮﺩﺵ ﺩﻭﺳﺖ ﺷﻤﺎ ﻋﺮﺽ ﮐﻨﻢ. ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭ ﻗﺮﻥ ﺑﯿﺴﺖ ﻭ ﯾﮑﻢ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺭﯾﻢ. ﻭ ﺩﺭ ﺩﻭﻟﺖ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺍﺳﻼ ﻣﯽ ﻣﺮﺩﻡ ﺣﻖ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺍﺯﺍﺩﺍﻧﻪ ﺍﻇﻬﺎﺭ ﻧﻈﺮ ﮐﻨﻨﺪ. ﻭﺑﻪ ﻗﻮﻻﯾﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﺩﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﻖ ﻣﺮﺩﻣﻪ. ﺷﻤﺎ ﺷﻔﺎﻑ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﮕﯿﺪ ﭼﻪ ﮐﺮﺩﯾﺪ. ﺩﺭﺍﻣﺪ ﻭ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﭼﻘﺪﺭ ﺍﺳﺖ. ﺩﯾﻮﺍﺭﻫﺎﯼ ﺳﻨﮕﯽ ﺑﯿﮑﯿﻔﯿﺖ ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﻧﻈﺎﺭﺕ ﭼﺮﺍ؟ ﻭﺍﺿﺢ ﻭ ﺭﻭﺷﻦ ﺑﮕﯿﺪ ﺑﺪﻭﻧﯿﻢ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺷﻮﺭﺍ ﺟﻪ ﺧﺒﺮﻩ ﺗﻮ ﻟﻔﺎﻓﻪ ﺻﺤﺒﺖ ﻧﮑﻦ. ﻻ ﺯﻡ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﻪ ﺍﻗﺎﯼ ﻣﺮﺍﺩﯼ ﻭﻇﯿﻔﻪ ﺭﺳﺎﻧﯽ ﺍﺱ ﺭﺍ ﮔﻮﺳﺰﺩ ﮐﻨﯽ. ﻻ ﻗﻞ ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺳﺎﯾﺖ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺣﺮﻓﺸﺎﻥ ﺭﺍﺑﺰﻧﻨﺪ.ﺑﮕﻮ ﺧﻮﺩﺕ ﭼﻪ ﮐﺮﺩﯼ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺧﻮﺩ ﺗﻤﺎﻡ ﮐﻨﻨﺪ. ﺑﺮﻭ پﯾﺶ ﺍﻗﺎﯼ ﻣﺮﺍﺩﯼ ﻭ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﺑﮕﻮ.‌ﺑﺎﺑﺎ ﺑﺬﺍﺭ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍﺟﻊ‌ﺑﻪ ﻫﺮﭼﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ ﺍﻇﻬﺎﺭ ﻧﻈﺮ ﮐﻨﻨﺪ. ﺗﺎ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻃﺮﯾﻖ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﻧﺪ. ﻣﺸﮑﻼ ﺗﺸﺎﻥ ﮐﻪ ﺣﻞ ﺷﺪﻧﯽ ﻧﯿﺴﺖ. ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻣﻦ ﺑﻌﯿﺪ ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﺷﻤﺎ ﻋﻀﻮ ﺷﻮﺭﺍ ﺑﺎﺷﯿﺪ…

 • إ.حاتمی wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹

  با عرض سلام و خسته نباشی خدمت مهندس اسکندری و دیگر اعضای دلسوز شورای شهر عزیزمان گلگیر.
  باتوجه به مسایل واختلافات قومی بیجا٬ از جناب اسکندری و همکارانش خواهش داریم که با عزم راسخ خود به این پایداری و  حق خواهی در ادامه این راه بدون٬ بدون توجه به نظرات افراد فتنه جو ادامه دهند.
  ممنون ازین شجاعت برادر اسکندری

 • ﺍﮔﺎﻩ ﺍﺳﻤﺎﺭﯼ wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲

  ﻣﺎ ﮐﻪ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪﯾﻢ. ﯾﮑﯽ ﺍﮔﻮ ﺍﺧﺘﻼ ﻑ ﻧﻮﻧﯿﻦ. ﺑﻌﺪ ﻋﻀﻮ ﺷﻮﺭﺍ ﺧﻮﺱ ﺍﮔﻮ ﺍﺧﺘﻼ ﻑ ﻫﺪ.
  ﻣﻮ ﮐﻪ ﻧﻔﻬﻤﻢ .

 • حاتمی.بیطرف wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹

  با سلام و خسته نباشی خدمت برادر زحمتکش و دلسوزمان مهندس اسکندری.
  با توجه به اختلافات موجود و قوم گرایی که بعضی دوستان رواج داده اند٫لازم به ذکر است ٫ کمتر کسی یافت میشود که باوجود  شاغل بودن در یک محیط کاری ٫به اعتراض و حق خواهی ساکنان آن محل در برار با مسولان محیط کاری خود درآید که ممکن است منجر به از دست دادن شغل وی شود.
  من از همه عزیزان گلگیر نشین خواهش دارم که این جوان دلسوز به همراه گروه فعالش را همواره یاری نمایند.

 • پرسنل wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴

  ای کاش جناب مرادی سایتی اختصاص میداد برای پرسنل زحمتکش سیمان کارون حداقل ازاین طریق خودمان تخلیه میکردیم …..

 • ﻋﺪﺍﻟﺖ wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹

  ﺳﻼ ﻡ.ﻣﺎ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﮐﺎﺭ ﺧﻮ ﻧﯿﺪﯾﻢ ﮐﺎﺷﮑﻪ ﻫﻤﻮﻧﻪ ﮐﻪ ﮔﻮﯼ ﺟﻠﻮﯼ ﺍﯾﻦ ﭼﻨﺪﺗﺎ ﮐﺎﺭﺗﻮ ﻫﻢ ﺑﮕﺮﻩ. ﮐﺎﺭ ﻭﺍ ﯾﺎ ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﻮﺍﺑﻮ ﯾﺎ ﺧﻮ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻭﺍﺑﻮ. ~ﻩ ﻫﻤﯽ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎ ﻏﯿﺮ ﺑﻮﻣﯿﻨﻪ ﮐﻪ ﺍﻭﺭﺩ. ﮐﺎﺷﮑﻪ ﯾﻮﻧﻪ ﻫﻦ ﺟﻠﻮﺳﻪ ﺑﮕﺮﻩ. ﯾﺎ ﻫﻤﻮ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭ ﮐﺎﺷﮑﯽ ﺟﻠﻮ ﻫﻨﻮ ﻫﻢ ﺑﮕﺮﻩ. ﺗﺎ ﻧﯿﺮﻭﯾﯽ  ﺯﻩ ﺧﻮﺩ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﺸﺪ. ..ﺍﯼ ﮐﺎﺵ ﺟﻠﻮ ﻫﻤﻪ ﮐﺎﺭﺗﻮﻩ ﺑﮕﺮﻩ….ﻋﻀﻮ ﺷﻮﺭﺍ ﺍﯼ ﮐﺎﺭﺍ ﺧﻮﺗﻮ ﮐﻪ ﺟﻠﻮﺳﻮ ﮔﺮﻫﺪﻥ ﺑﮕﻮ ﺑﻨﯿﺮﻡ.ﺗﻮ ﻣﻨﻪ ﺍﯼ ﭼﻬﺎﺭ ﺳﺎﻝ ﺗﺮﯼ ۱۰۰ﺗﺎ ﮐﺎﺭ ﺧﻮ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﻨﯽ ! …….ﺍﯼ ﮐﺎﺭﺍ ﺑﯿﮑﯿﻔﯿﺖ ﺟﻠﻮﺳﻮ ﺑﮕﺮﯾﻦ. ﮐﺎﺑﻼ  ﻣﺨﺎﺑﺮﺍﺕ ﻫﻤﻪ ﻗﻄﻊ ﻭﺍﺑﯿﻨﻪ. ﺑﯿﻞ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﻗﻄﻌﺴﻮ ﮐﺮﺩﻩ……

 • شهروند wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۳, ۱۵:۲۹

  امیدواریم با همدلی بیشتر بین اعضای شورای شهر گلگیر و همکاری مدیران شرکت سیمان کارون مشکلات مردم گلگیر و حومه مرتفع شوند.

 • sina wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۳:۲۲

  سلام
  قرن 21 هست اما آدم که نباید روی همه چیز پا بذاره به نظر من هم باید نظرات مرتبط با موضوع مصاحبه باشهاملای نانوشته غلط نداره آدمایی که اهل کار نیستند فقط از دور انتقاد مغرضانه میکنند شنیدم بچه های شورا مردم رو جهت شرکت و همکاری در امور شور ادعوت کردند ( شورایارها ) هیچکدام از منتقدین نیومدن داخل جلسه
  یکی از اعضای شورا دوست صمیمیمه به جرات میگم همه مردم مسجدسلیمان به پاکی و کارآمد بودنش ایمان دارند. در شهر هزار نفره ما چه خبره
  با این حاشیه سازی و تفرقه افکنی شهر آباد نمیشه همشهریان
  جز شادکردن افراد خودخواه و دلسرد کردن افراد دلسوز نتیجه ای نداره 

 • مسجدسلیمانی wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۵:۴۸

  باسلام
  دوستان عزیز بنده تک تک نظرات شما را مطالعه نمودم که بعضی از مطالب واقعا جالب و بجا بودن اما بعضی مطالب خارج از موضوع و بی ربط بودن که بیشتر به جنگ طایفه ای شبیه بود تا دفاع از حقوق شهروندی گلگیر!!!
  دوستان عزیز بیایید با رعایت انصاف و بدور از هرگونه قوم و قومگرایی نظرات خود را بدهیم که هر چه بر سر ما می آید ازین طایفه بازیهاست نه شایسته سالاریها!!!
  به امید روزی که ملاک انتخاب ما فقط افراد اصلح و شایسته باشند نه کر عموم و کر کر هالوم و…!!!

 • محمد رضا جانکی wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۱۸

  درود برمهندس اسکندری لطفاً باعث تفرقه بین شوراها نشوید بجای اینکه آنهاراحمایت کنید با این نظرات آنهارا دلسرد و بی انگیزه مکنید خواهشن برادران شورا راحمایت کنید .

 • آسماری wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۴۰

  باسلام
  تنها مطلبی که میشود بیان کرد (یک دست صدا ندارد)با جبهه گرفتن و پشتیبانی های قومی نه تنها گلگیر پیشرفتی نمیکند بلکه به سوی ویرانی کشیده خواهد شد پس بیاییم گلگیری آباد داشته باشیم

 • ali wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۰۲

  باسلام.ممنونم ازآسماری که به نکته زیبایی اشاره کرد.بیاید دست به دست هم دهیم شهرخود کنیم آباد.

 • گودرز wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹

  جناب آقای مرادی خیلی ها دوست دارند بدونند دفتردار شورا از بستگان چه کسی است و چطوری مشغول به کار شد؟!

 • ﺣﺎﻣﺪ wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰

   ﻣﻦ ﺑﺎ ﻧﻈﺮ ﮐﻠﻮ ﻣﻮﺍﻓﻘﻢ. ﺷﻮﺭﺍﯼ ﺷﻬﺮ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﮕﻮﯾﺪ ﭼﻪ ﮐﺎﺭ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﻭ ﭼﻪ ﮐﺎﺭ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.‌ ﯾﺎ ﻣﺸﮑﻼ ﺗﯽ ﺭﺍ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﻥ ﺑﯿﺨﺒﺮﻧﺪ. ﺿﻤﻨﺎ ﺭﯾﺲ ﺷﻮﺭﺍ ﻓﻘﻂ ﻣﻮﻇﻒ ﺍﺳﺖ ﻣﺼﻮﺑﺎﺕ ﻭ ﺗﺼﻤﯿﻤﺎﺕ‌ ﺷﻮﺭﺍ ﺭﺍ ﻣﻨﻌﮑﺲ ﮐﻨﺪ. ﺣﺘﯽ ﻣﺘﻦ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻫﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﺷﻮﺭﺍ ﻣﺼﻮﺏ ﺷﻮﺩ. ﺭﯾﺲ ﺷﻮﺭﺍ ﻣﻮﻇﻒ ﺍﺳﺖ ﻣﺼﻮﺑﺎﺕ ﻭ ﺍﻃﻼ ﻋﺮﺳﺎﻧﯿﻬﺎ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﺪ.‌ﻫﺮﭼﻨﺪ ﺑﺎ ﺍﻧﺘﺸﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﻄﻠﺐ ﻭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺑﻮﺩﻡ. ﻭﻟﯽ ﻋﺪﻩ ﺍﯼ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﺗﺐ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﻗﺎﯼ ﺍﺳﮑﻨﺪﺭﯼ ﮐﺎﺭﻣﻨﺪ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺍﺳﺖ. ﻭ ﺍﺧﺮﺍﺟﺶ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ. ﺍﮔﺮ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺭﺍ ﻧﮑﻨﺪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﺪ ﭼﻪ ﺑﮑﻨﺪ. ﻫﺮﭼﻨﺪ ﻣﻦ ﺑﻌﯿﺪ ﻣﯿﺪﺍﻧﻢ ﺩﺭ ﭼﻨﯿﻦ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﮐﻞ ﺷﻮﺭﺍ ﺩﺭ ﺟﺮﯾﺎﻥ ﻭ ﺭﺍﺿﯽ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﻮﺩﻩ. ﺑﺎﺳﺪ. ﻗﺒﻼ  ﻧﯿﺰ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻫﺎﯼ ﺭﺍﺟﻊ‌ﺑﻪ ﺍﻻ ﯾﻨﺪﮔﯿﻬﺎ . ﺍﻣﻮﺯﺵ ﻭ ~ﺭﻭﺭﺵ ﻣﺸﮑﻼ ﺕ ﺑﻬﺪﺍﺷﺘﯽ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﻫﻤﯿﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﮐﻪ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﺍﺛﺮ ﮔﺬﺍﺭ ﺗﺮ ﺑﻮ ﺩﻧﺪ. ﺿﻤﻨﺎ ﺷﻮﺭﺍ ﻗﺒﻼ  ﻣﮑﺎﺗﺒﺎﺕ ﻣﮑﺮﺭ ﻭ ﺟﻠﺴﺎﺕ ﻣﺘﻌﺪﺩﯼ ﺑﺎ ﺑﺎ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﻭ ﻣﺴﻮﻟﯿﻦ ﻣﺤﯿﻂ ﺯﯾﺴﺖ ﻭ ﺑﺎﻻ ﺗﺮ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ. ﺑﯽ ﺍﻧﺼﺎﻓﯽ ﺍﺳﺖ ﮔﻔﺘﻪ ﺷﻮﺩ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺸﺪﻩ. ﻻ ﺯﻣﻪ ﻣﺠﺪﺩﺍ ﻋﺮﺽ ﮐﻨﻢ ﺭﯾﺲ ﺷﻮﺭﺍ ﻣﻮﻇﻒ‌ ﺍﺳﺖ ﺍﻃﻼ ﻋﺮﺳﺎﻧﯽ ﺍﺻﻮﻟﯽ ﻭ ﻣﺼﻮﺏ ﺷﻮﺭﺍ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. ﻭ ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﺍﮔﺮ ﺍﺣﯿﺎﻧﺎ ﺣﺮﮐﺖ ﻣﺜﺒﺘﯽ ﻫﻢ ﺍﮔﺮ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺎﯾﺪ‌ﺑﻪ ﺣﺴﺎﺏ ﮐﻞ ﺷﻮﺭﺍ ﺑﺎﺷﻪ. ﺑﺮﺧﯽ ﺍﻋﻀﺎ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﺗﺎﺯﻩ ﺑﻪ ﺷﻮﺭﺍ ﻫﻢ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﺑﺨﺸﯿﺪﻥ. ﺍﻣﺎ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺮﺧﯽ ﺩﯾﮕﺮﺷﻮﺭﺍﯼ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﺩﺍﺭﻡ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻣﻄﺮﺡ ﺷﺪﻥ ﻧﺒﺎﺷﯿﺪ. ﺍﺧﺘﻼ ﻑ ﺭﺍ ﮐﻨﺎﺭ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﺪ. ﯾﮑﺪﻝ ﺑﺎﺷﯿﺪ. ﻧﻪ ﻣﺜﻞ کسی ﮐﻪ ﺑﺎ xﻭ yﻧﻮﺷﺘﻦ ﻭ…..ﺧﻮﺩﺵ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺍﺧﺘﻼﺑﻔﻪ.ﻩ ﻓﮑﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺳﻌﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﺎﺭﯼ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺸﻪ. 

 • خ اسکندری wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۴:۲۶

  سلام  دوباره خدمت همشهریان و خوانندگان نظراتمان  اقای اصغر اره من نیروی کارخانه سیمان نیستم که خبر از داخل کارخانه داشته باشم ولی الحمدالله چشم دارم و ظاهر رو میبینم ظاهر کارخانه چیه حالا:دود کارخانه نابود کننده محیط و کشاورزی.کانال که دور تمام محدوده کارخانه حفر شد و باعث مرگ یکی از انسانهای محترم گلگیر شد.خاک برداریهای که انجام شد و زیبایی محیط گلگیر را نابود کرد و باعث جمع شدن اب باران شد و باعث مرگ دو عزیز مادر و فرزند عشایر شد..درختان بریده شده که  فضای سبز کارخانه جهت جلوگیری و کمتر شدن الودگی بود ایا واقعا کارخانه نیاز به پول چوب درختان داشت ایا کارخانه پول ندارد فیلتر کند این خاک را..اخراج ۶۵نفر از کارکنان گلگیر رو میبینم که ۶۵نفر خرج زندگیشان بریده شد بله من ظاهر بینم ظاهر اینه پس خدا رحم کند به داخل کارخانه من نه حجازی میشناسم نه خصومت دارم باهاش اما برایم سوال است چرا به محض روی کار امدنش نون ۶۵نفر از همشهریانم را برید… کارخانه چه هزینه ای تا حالا خرج گلگیر کرد ما یک جشنواره بختیاری داشتیم هرساله برگزار میشد در محیط کارخانه امسال شخمش زدن تا جایی برای برگزاری جشن نداشته باشیم می خام ببینم چی از کارخانه دیدید که دفاع میکنید من مطمنم هیچ کدام از انانی که طرف کارخانه را گرفتند گلگیر نشین نیستند خوانندگان عزیز شما قضاوت کنید ایا من بیفکرم و ظاهر قضیه را میبینم که اقاای اصغر من را ظاهر بین خطاب می کنند؟؟؟

 • میثم wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۴:۴۸

  سلام مجدد اقای کلوی عزیز….. بنظر شما یک انسان چقد تحمل دارد در ضمن کسانی که گفتند حجازی ۲۰نفر برگردوند سر کار اما هیچ کس نگفت از نظر شما چرا ۶۵نفر اخراج کرد بنظر شما اگر فشار شوراها و حتی شهردار و فرماندار و نماینده مجلس اقای جلیلی نبود برمیگشتن در صورتی که شوراها با پی گیریهای مکرر و جلسات فرمانداری بزور صورت جلسه گرفتند با امضا که تمام اخراج شدها برگردنند ولی با وجود صورت جلسه اینکار را نکردند و تعدادی را با توجه به میل خودشان انتخاب کردند و بردند در صورتی که برادر مهندس اسکندری را اخراج کردند و دیگر سرکار برنگرداندند بنظر شما چرا ؟؟چون می خواهند برادر عزیزمان را تحت فشار قرار دهند تا پا پس بکشد یعنی تهدیدش کردند عزیزان چشمانتان را باز کنید.

 • میثم wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۴:۵۱

  جا دارد از برادر بزرگوارمان اقای مرادی مدیر با لیاقت سایت تشکر کرد که همانطور که در عکس پیداست با دل و جان گوش به نمایندیمان گوش فرا دادند واقعا ممنونم از شما.که از طریق این سایت ما میتوانیم در مورد مشکلات شهرمان گفت ومان کنیم تشکر از تمامی کارکنان این سایت 

 • هیچ کس wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۶:۳۶

  به نام خدا
  همشهریان عزیزم همه مطالب رو خوندم . به جرات میتونم بگم مردم گل گیر دوست داشتنی ترین مردمن اعضای شورای شهر گل گیر از بهترین هات هستن خدا رو شاهد میگیرم که چیزی جز رفاه مردم گل گیر دغدغشون نیست. از شهردارخوب گل گیر دوست عزیزم مهندس شجاعی بگم که کارنامه موفقی داره انسان پر تلاشیه. از کارمنداش بگم که سوابق کاریشون خوبه فکرشون خلاقه چون باهاشون برخورد داشتم . بیاید دست از این تخریب کردنا برداریم گل گیر الان اول راهه ، آینده خوبی داره . همت میخواد که ماشاله آسماری نماد بلند همتیه هیمن مردمه و صمیمیت که گلگیریا زبان زدن .امیدوارم خداوند به همه دوستان مجموعه شورای شهر توفیق خدمت بهتر بده …به امید آبادی هرچه بیشتر گل گیر عزیز

 • شیران اسماری نشین wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۶:۵۲

  در اول از مدیر زحمت کش سایت اقای مرادی نهایت تشکر را دارم که با این مصاحبهای  بجا مشکلات را برای مردم شفاف سازی میکنند و در دوم از شیر اسماری نشین سجاد خان اسکندری تشکر میکنم و دست زحمت کشت را میبوسم و تشکر از چهار عضو توانمند اعضای شورا و سپاس فراوان از شهردار پرتوان شهر گلگیر و کارکنان زحمت کش شهرداری مهندس حاجتی و برادر عزیزمان فردین اقابیگی همه و همه کسانی که زحمت میکشند برای گلگیر که بعضی از مردمش ناسپاسند اقای شجاعی شهردار محترم گوش به این حرفا نده و فعا لیتت رو ادامه بده اجرت با خداست نه بنده خدا..زنده باد شیر بی باک و دلدار اسماری سجادخان اسکندری  سجاد خان شناخته شده است سجاد ده سال است که به گلگیر خدمت میکند سجاد کسی هست که تمام جوانان گلگیر را  به ورزش تشویق کرد و باشگاه تشکیل داد و میدان فوتبال خاکی را سروسامان داد و قبرستان گلگیر را لوله کشی کرد  که هیچ مسولیتی هم نداشته و الان که شوراست بنظرتون زحمت نمیکشد مردم شهرم کافیست بدی تا چه حد میخاهید پیش بروید برادر کوچکتان ابراهیم هستم

 • اسفندیاری wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۶:۵۷

  باسلام و خسته نباشید از تمامی اعضای شورا و تشکر از اسکندری که با مصاحبه خود مشکلات گلگیر را به دنیا  رساندند و تشکر از اقای پرسنل کارخانه که در نظر خود وقت گرانبهایشان را گذاشتند و مشکلات را یک به یک مطرح نمودند واقعا تشکر ما حامی شما هستیم اقای اسکندری و قدر دان زحماتتان واقعا ممنون 

 • غیور بختیاری زاده اسماری wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۷:۳۱

  با سلام خدمت گو عزیز اقای مرادی صاحب سایت و تشکر ویژه..ودرود و هزار درود به گویل  و ددویل گلگیر نشین  و مخصوصا برادران عضو شورا  ومصاحبه خوب برادر عزیز و همیشه فعال گلگیر.و در جواب خواهر محترم صفورا اسکندری باید بگویم که بله ما دیگر گلگیر قدیم نیستیم ما تمامی جوانان و ورزشکاران گلگیر پشت سجاد هستیم و کاخانه سیمان نمیتواند که سجاد را اخراج کند ما جوانان از سجاد خواستیم و خواستاریم که چون نیروی کارخانه هست  از حق جوانان اخراج شده دفاع کند سجاد نماینده ما هست و ما فشار بهش میاریم اگه نرود و کارخانه این را بداند حرف سجاد حرف مردم گلگیر است مگر ما میگذاریم که کارخانه نماینده محبوبمان را تحت فشار بگذارد این که سجاد اخراج شود خوابی بیش نیست خیالتان راحت خواهر عزیز سجاد خودش سرکار است برای ماست که تلاش میکند سجاد خان کوه اسماری پشتت هست هیچ خیالت نباشد زنده باد سجادخان بی باک

 • مهران شاکری wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۸:۳۴

  سلام و خسته نباشید و تشکر از مصاحبه مختصر و پرمحتوای این جوان اسکندری من نه گلگیر نشینم نه مسجدسلیمانی من اهل شهرکردم و به عنوان یک بختیاری همیشه این سایت مسجدسلیمان را چک میکنم  مردم این شهر معلوم هست مشکلتون با ای جوون چیه اخه ای داره برا شما تلاش میکنه اگر هم انتقاد داشته باشید درست تر هم میتوانید بیان کنید ولی با لحنتان ثابت کردید که خصومت شخصی دارید و از بزرگی این جوان  باغیرت رنج میبرید یکم بخودتون بیاد بختیاریها که این خصلت حسادت رو ندارن نزارید تفرقه طایفه ای بین بختیاری بیوفته 

 • مهران شاکری wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۸:۳۷

  جا دارد تشکر ویژه کنم از برادر مرادی از  این سایت  بسیار خوبش که همیشه کارم مراجعه به این سایت است واقعا جای تشکر داره خسته نباشی 

 • مدملی wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۹:۳۹

  گودرز خان دفتردارشورا هیچ نسبتی با دوستان ما در شورا ندارد و از همه اونایی هم که تا حالا معرفی شدن برا شهرداری مستحق تر بود و بسیار پسر خوبی است میتونید تحقیق کنید

 • شاهین پلنگ wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۲۰:۱۳

  ایول به جوان ورزشکار سجاد خان و درود بر برادر حسین خدری(محمد رضا)از جوانان بدون حاشیه و زحمت کش و خدایش سجاد خدریم هرگز وارد حاشیه نشدن اما اقای ….. و …..فقط دنبال حاشیه سازی هستن و خیلیا هم از اهالی ازشون ناراحتن من در جریان کاری که شورا میکنن هستم و بعضی از آقایون شورا رو میبنم فقط میگن من ای کار رو انجام دادم چرا اقای…. یکبار نمیگه اعضای شورا ای کار رو کردن من از سجاد اسکندری و حسین خدری نشنیدم یکبار از خود تعریف بدن با تشکر از مدیر سایت غیور مرد بختیاری اقای مرادی

 • دروغ wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۲۰:۱۷

  حالاکه به قول خودتون گزارش یک ساله بده شده اونم گزارشی که همه شورا توش درگیر بودن اگه راست میگه بگه بجز کارهای مربوط به شهرداری که یک پولی بوده و شهرداری کار کرده دیگه تو چه اداره و نهادی برای رفع مشکلات رفته و ورود کرده و حل و حتی پیگیری کرده بیاد دوباره تو مسجد و شفاف توضیح بده اتفاقا من روز جلسه شورا که توی مسجد بود برا گزارش یک ساله اونجا بودم و تقریبا سوال کردم دیدم همه ناراضی بودن !!! از روزی هم که ریاست ازش گرفتن دیگه هیچ ما ندیدیمش اگه راست میگه بیاد تو بحث بیرون کردن دامها از گلگیر ورود کنه یا بحث مدارس و غیره ما خودمون میدونیم کی فعاله و کی غیر فعال و خنثی و کی فقط الکی می ایسته کنار و انتقادد میکنه مردم اگاهن و نیازی نیست شما الکی طرفداری کنین من اگه چیزی میگم چون از نزدیک درگیر کارهای شورا هستم و پا به پای بچه های شورا تا به امروز تلاش کردم و خیلی بهم فشار اومد که دیدم نظر الکی و از روی فامیلی میدین مگه قراره هرکی فامیلش تو شوراست الکی حق و ناحق کنه و زحمات دوستان زحمت کش دیگه مثل مهندس محمدرضاخدری جعفری اسکندری و خدری را نادیده بگیری

 • خداشناس wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۲۱:۱۴

  سلامی به بلندای اسماری و سلامی به گرمی انگشتا منه چاله و سلامی به بزرگی بختیاری به مدیر سایت مرادی بزرگوار و شوراهای فهیم و پرتلاش و مردم شهرم گلگیر و تشکر از مصاحبه این جوان غیرتمند مهندس سجاد اسکندری .بیشتر نظراتی که خواندم ربطی به مصاحبه نداشت گویا دوستان دل پری داشتند و خواستند تخلیه کنند خودشان را ..عکسای که از کارخانه گذاشتید دیگه فکر نکنم چیزی رو اقای اسکندری دروغ گفته باشند واقعا ناراحت کننده هست که مردم یک شهر اونم شهر بختیاری این چنین سر جنگ داشته باشند باهم..اقای عدالت من که متوجه منظورت نشدم خواستت چی بود خودت فهمیدی؟و اقای سینا بسیار زیبا نوشتید بله شوراهای گلگیر چند وقت یکبار نشست مردم و شورا دارند و انتقادات و پیشنهادات رو میشنون و شورایار هم گذاشتند برای بهتر کار کردن دیگر چه کاری انجام دهند تا این حرفا پشت سرشان نباشد ای همه مرگ رو هر روزه شاهد هستید بفکر اون دنیا هم هستید که باید جوابگو باشید؟؟؟؟؟متاسفم ….

 • گلگیر نشین ﻗﺩ یمی wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۲۱:۴۹

  باسلام وخسته نباشی خدمت برادر مهندس اسکندری
  از زحمتهای شما و  اعضای شورا تشکرمیکنم و خواهش میکنم که همچنان  با عزم راسخ  پیگیرمشکلات گلگیر ﺑﺎﺷﯿﺪ

 • حق گو خ.جعفری wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۲۲:۳۲

  سلام وخسته نباشید خدمت برادر عزی مدیر سایت مرادی که اگاه کننده ماست از دنیای مسجدسلیمانیمان..و خسته نباشید به تمامی اعضای شورا و مردم گلگیر من تا حالا فکر میکردم خیلی وقته طایفه گرایی و جنگ بین مردم گلگیر از بین رفته ولی میبینم جووونای امروزی خیلی بدتر از قدیمیا هستن اگه واقعا حق را میگویید چرا با اسم و فامیل خودتون نظر نمیدید و با اسمای الکی نظر میدید واقعا که تمام کسانی که مخالف این جوان نظر دادند بدون هیچ گونه دلیل قانع کننده حرف زدن به هر حال زحمت میکشند و جای تشکر دارد….

 • حق گو خ.جعفری wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۲۲:۳۷

  در ضمن اقای هیچ کس .کسانی که شورا شده اند همه تحصیلکرده و جوان هستند و نیازی به توضیح شما از وظایف شورا نبوده است و میگوید باید بگوید که چه کار کرده است اصلا حرف منطقی نیست کارای که انجام داده اند را تمام مردم چشم دارند میبینند نیازی به گفتن نیست عزیز بیاید الکی منم بزند که چی خوب چشم بصیرت داشته باش و ببین فکر کردی گلگیر تازه شهر شده میخاهد چه شود گلگیر را با گلگیر سه چهار سال پیش مقایسه کن یکم نمک شناس باشید تشکر دوباره از مدیر سایت و تمامی دست اندر کاران سایت خومون مسجدسلیمان

 • masom wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۲۲:۵۱

  با عرض سلام و خسته  نباشید  خدمت مهندس اسکندری و دیگر اعضای دلسوز شورای شهر عزیزمان گلگیر.
   

   با تشکر از  شما و  تمامی اعضای شورا   که با مصاحبه خود مشکلات گلگیر را به دنیا  رساندند 

 • گلگیری wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۲۲:۵۲

  با سلام و خسته نباشید خدمت برادر زحمت کشمان اقای مرادی گل..سلام و خداقوت سی کر بختیاری سجادخان گل جوان غیور اسماری و خسته نباشید به 4عضو دیگر شورا و شهردار و کارکنان شهرداری..من انصاف دارم و نمیتوانم زحمات دیگران را نادیده بگیرم بله سجاد اسکندری کسی است که من همیشه سر جنگ دارم باهاش و میگم مردم ما قدرشناس زحمات نیستن و نمیخاد خودتو به اب و اتش بزنی تو هم مث دیگر ان ولی سجاد خان نمیتواند ساکت بنشیند سجاد کسی است که 13000متر زمین را مجانی از یکی از اهالی گلگیر بنام اقایان باقری فرزندان اسیدحاجی محمد باقری گرفت برای مکان تفریحی پارک گلگیر که اگر سجاد نبود یک وجبم زمین به دولت نمیدانند چون اقایان باقری هم گله مندند که بعضی ها قدرشناس نیستند دوباره زمینی به مساحت 8000 متر برای ورزشگاه گلگیر گرفت ایا اینان خدمات آقا سجاد نیستن چرا بقیه شوراها از خودشان یا فامیلشان زمین نگرفتند چون حاظر نیستند دست به چنین اقدامی بزنند … این کار عده ای ست که فقط دنبال جو سازی هستند با خواندن نظرات معلوم شد که کدام طایفه قوم گرا هستند به وضوح این را میشود دید نمیدانم مصاحبه چه ربطی به آقای اقابیگی داشت که بعضی ها اینچنین واکنش نشان دادند!!!!…… تشکر دوباره از مدیر با لیاقت سایت.و همچنین سجاد خان خداقوت…

 • داوود بارزی wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۲۳:۲۷

  باسلا و خسته نباشی خدمت تک تک اعضای شورا شهر گلگیر ، من نه گلگیری هستم نه مسجدسلیمانی بلکه ساکن اصفهان هستم و بخاطر بختیاری بودنم سایت مسجدسلیمانو همیشه چک میکنم ، درود براین جوان غیورمهندس اسکندری ، نمیدونم چرا مردم گلگیر با وجود جوانی، به با عرضه گی شما انقدر از شما بدی میگن و میخوان که تخریب روحی کنن شمارو ، اقای اسکندری دراین شکی نیست که شما کاملا بادل صاف وکمری استوار میخواهید برای شهر کوچکتان زحمت بکشید اهای مردم گلگیر شما باید به داشتن همچینن شورهایی افتخار کنید و همیشه پشتیبانشان باشیدنه دشمنشان باتشکر. … 

 • تاجمیری wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۳, ۲۳:۵۱

  با سلام اقا عباس شما راست میگید اقای ………. واقعا با کارخانه سیمان تعامل خوبی داشت و تونست  از 65 نفر اخراجی 20 نفر رو استخدام کنه ، که از این 20 نفر بیش از 10 نفرشون فامیل های ایشون بودند بله مردم گلگیر ، به این میگن تعامل ، در صورتیکه برادر ، مهندس اسکندری که از قبل در کارخونه مشغول بکار بود پشت درهای بسته کارخانه سیمان موند و اسمش از توی لیست به دلایل نامعلوم خط خورد ، عباس اقا بنظر شما اقای حجازی که نرسیده 65 نفرواخراج کرد اگر فشار شورا و شهردا و فرماندار و …نبود حاضر میشد 20 نفرو برگردونه ، لطفا با دید بازتر به اطراف نگاه کنید. با تشکر از اقای مرادی مدیر سایت …

 • rasol wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۶:۴۶

  باسلام و خسته نباشید   خدمت  تمامی اعضای شورا و تشکر از مهندس  اسکندری  زحمت کش  فهیم و پرتلاش  امیدوارم همینطور پیگیر مشکلات گلگیر باشید.
  به امید آبادی  گل گیر عزیز

     موفق باشید.

 • niik wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۱۵

   اقای اسکندری  ما حامی و واقعا   قدر دان زحماتتان هستیم 

  امیدوارم همه در کنار هم و  دست به دست هم دهیم  و از ایشون حمایت کنیم

     و شهر عزیز  خود   گل گیر  را آباد 

 • حق گو خانم جعفری wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۲۳

  باعرض پوزش که در نظر م اشتباه اسم اوردم اقای که وظایف شورا را توضیح دادند اقای حامد بود نه هیچ کس پس مخاطبم در نظرات بالا اقای حامد بود پوزش میطلبم از هیچ کس…تشکر ویژه از اقای مرادی  مرد بختیاری

 • nusha wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۱۵

  باسلام و خسته نباشید   خدمت  تمامی اعضای شورا و تشکر از مهندس  اسکندری واقعا دم این بچه ها گرم که همه جوره اصالتشونو  به گلگیرحفظ می کنن 
   خداقوت…

 • مدملی مرادی wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳

  سلام و خسته نباشید به همه زحمت کشان راه پیشرفت گلگیر..هر شهری که عنوان شهریت به خود میگیرد اولین اقدامش بیرون کردن دامها از شهر میباشد نمیدانم شهردارمان چرا تا الان هیچ گونه اقدامی برای این کار نکرده است اصلا هر کاری انجام دهید برای گلگیر ولی وجود دامها در گلگیر اصلا صورت قشنگی ندارد شوراهای محترم از شما در اول خواستار این کارم گلگیر دیگر شهر شده است هر کسی میخاهد دامداری کند میتواند به روستاهای اطراف مهاجرت کند ما که مجبور نیستیم بپای اونا بشینیم شهردار گلگیر دارد راهی که مسجدسلیمان ای صدسال در پیش دارد را ادامه میدهد بابا سرمشق خودتون مسجدسلیمان یا هیچ شهر خوزستان را نگیرید شهرهای سردسیر و بالا را ببینید چقد سروسبز و فضاسازی دارد اگر قراره گلگیر مثل مسجدسلیمان شود پس شهر نشود خیلی بهتر است شهردار ما از شما میخایم اولین اقدامت بیرون کردن احشام باشدتشکر از مدیر سایت 

 • مریم wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹

  سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دست اندر کاران این سایت و مدیر محترم سایت درود خدا بر برادران عضو شورا و بخصوص سجاد اسکندری که رحمت این مصاحبه را کشید ند  تا کنوث که عملکرد شورا عالی بوده است و شهردار گلگیر هم خوب بود ولی نمیدانم چراتا کنون  فکری بحال این مسجد گلگیر نکرده اند اخه گلگیر به این بزرگی مسجد جوابگو هست هر ساله کلی مشکل داریم برای عاشوراها..ودیگر اینکه چرا درختانی را که کاشته در محیط گلگیر ابیاری نکرده تا خشک شدن فقط درختانی را که در حیاط مردم بود و ابیاری میکردن سبز ماندند فقط کاشتن درخت نیست مرحله داشت را انجام نداده اند فقط کاشت را انجام داده اند برای ایجاد فضای سبز که پول هنگفت احتیاج ندارد این مشکل فضای سبز گلگیر به ورود دامها به گلگیر برمیگردد اول اینکه درختی گوسفندان نمیگذارند دوم اینکه دوتا کارگر شهرداری گذاشتن فقط فضولات دامها رو هر روز جمع میکنن اگه دامها نباشن اون دوتا کارگر راحت درختان را ابیاری میکنن

 • بانوی از دیار اسماری wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰

  سلام و خسته نباشید از تمامی کسانی که فکر و عملی برای پیشرفت گلگیر دارند و تشکر از مصاحبه اقای اسکندری و تشکر ویژه از مدیر صبور سایت که با دل و جان خود را وقف گوش دادن به مشکلات همشهریانش میکند..تشکر از شهردار و کارکنان شهرداری..برادران عزیز من هم به عنوان یک شهروند دوس دارم نظرم را به شما بگویم من خودم یک دانشجو هستم  و چون رفت و امدم زیاد است میخاهم بگویم چرا یک ترمینال برای گلگیر در نظر نمیگیرید ولاه من خجالت میکشم سر ایستگاه گلگیر که شبا پاتوق پسرا هست بنشینم منتظر ماشین  تو سرما و گرما زیر بارون و در افتاب سوزان تابستان باید بدون یک سایه بان بنشینیم سرجاده سر میلهای داغ صندلی یک مکان درست حسابی حداقل یک اتاقک که کولری داشته باشه و مردم بتونن اونجا بشین دولتم اگه انجام نده با پول شهرداری انجام بدید یا اینکه چرا سهمیه بنزین و گازوییل نمیگیرید برای ماشینا و پلاک کرایه باشن که کرایه کمتر بگیرن چند سال پیش یه سهمیه بنزین دادن به چندتا ماشین ایا شما خبر دارید کدام ماشینا هستن چرا سر ایستگاه هیچ وقت نیستن و اگه هم هستن مگه نباید کمتر از ماشینای که بنزین ازاد میزنن بگیرن چرا از این مشکلات غافلید  تشکر از اقای اسکندری و همکارانش

 • ﻣﺪﯾﺮ wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷

  ﺍﻭﻻ  ﺗﺸﮑﺮ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﺍﻗﺎﯼ ﻣﺮﺍﺩﯼ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﯾﻦ ﻓﻀﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ. ﺷﺪ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺧﻮﺑﻪ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﻧﻈﺮ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﻣﺸﺨﺼﻪ ﭼﻪ ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻧﻈﺮ ﻣﯿﺪﻧﺪ. ﺗﻌﺪﺍﺩﯼ ﮐﻪ ﻣﺮﺗﺐ ﺩﺍﺭﻩ ﺣﻮﻝ ﯾﮏ ﻧﻔﺮ ﻣﯿﭽﺮﺧﻪ. ﻣﺸﺨﺼﺎ ﻣﻌﺘﻤﺪﯾﻦ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ. ﻭﻟﯽ ﺧﺪﻣﺖ ﺍﻗﺎﯼ ﺩﺭﻭﻍ ﻋﺮﺽ ﮐﻨﻢ ﺷﻤﺎ ﻣﯿﮕﯿﺪ ﻣﺎ ﻧﺪﯾﺪﯾﻤﺶ ﺗﻮ ﺑﺤﺚ پﺱ ﺑﻪ ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﻗﻮﯼ ﻋﻀﻮ ﺷﻮﺭﺍ ﻫﺴﺘﯿﺪ.ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺳﯿﻨﺎ. ﻫﻤﺸﻬﺮﯼ. ﺍﻣﯿﺮﻋﻠﯽ. ﺧﺪﻭ…ﻋﻀﻮﯼ ﺍﺯ ﺷﻮﺭﺍ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﻭﺍﺿﺢ ﻭ ﺭﻭﺷﻦ ﺑﯿﺎﯾﯿﺪ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﯿﺪ. ﺯﻣﺎﻧﯽ ﺷﻮﺭﺍ ﺩﻡ ﺩﺭ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻣﯿﮑﺮﺩ ﺗﺎ ﻭﺍﺭﺩ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﻣﯿﺸﺪ. ﺍﻣﺎ ﻃﯽ ﯾﮑﺴﺎﻝ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﺷﺎﻫﺪﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺳﻢ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﻣﯽ ﺍﻣﺪ. ﻣﺴﻮﻟﯿﻦ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺑﺎ ﺩﺳﺖپﺍﭼﮑﯽ ﻭ ﺩﻟﻬﺮﻩ پﺫﯾﺮﺍﯼ ﺍﻧﻬﺎ ﺑﻮﺩﻧﺪ. ﺷﺎﻫﺪﻡ ﮐﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﺴﻮﻟﯿﻦ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺑﺎ ﺣﺎﻟﺖ ﺑﺪﻭ ﺭﻭ پﯾﮕﯿﺮ ﺟﺬﺏ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎ ﺑﻮﺩ. ﭼﺮﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﻭ ﺧﻮﺩ ﺷﻮﺭﺍ ﺩﺭ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺷﺪﻧﺪ. ﺩﯾﮕﻪ ﺗﻮ ﺑﺤﺜﻬﺎﯼ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﻧﺒﻮﺩﻧﺪ. ﺍﻗﺎﯾﺎﻥ. ﺷﻮﺭﺍﯼ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﭼﻨﺎﻥ ﺍﺑﻬﺘﯽ ﺩﺭ ﯾﮑﺴﺎﻝ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺑﺎ ﺣﻀﻮﺭ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺯ ﺍﻋﻀﺎ پﯾﺪﺍ ﮐﺮﺩ. ﮐﻪ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﺤﺴﯿﻦ ﺣﺘﯽ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﺷﻬﺮ ﺑﻮﺩ.ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﻖ ﻣﺮﺩﻡ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺩﻓﺎﻉ ﻣﯿﺸﺪ ﺩﺭ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﮐﻪ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﺍﺭﯼ. ﺣﻀﻮﺭ ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭ ﺩﺭ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﯽ ﺍﻃﻼ ﻋﯿﺪ. ﮐﻪ ﺑﮕﯿﺪ؟ﺍﻣﺎ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﮐﺎﻣﻼ  ﺑﯽ ﺍﺳﺎﺱ ﺭﺍ ﺣﺎﺿﺮﯾﺪ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﻨﯿﺪ. ﻭ ﺑﯿﺨﻮﺩ ﺷﻠﻮﻏﺶ ﮐﺮﺩﯾﺪ. ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﻣﯿﺪﺍﻧﯿﺪ ﻧﻈﺮﯼ ﮐﻪ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﻓﻼ ﻧﯽ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪ. ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺳﻮﺩﺟﻮﯾﯽ ﻧﺒﻮﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻨﺪ ﺫﻫﻨﻬﺎ ﺭﺍ ﻣﻨﺤﺮﻑ ﮐﻨﻨﺪ. ﻧﻮﺷﺘﯿﺪ فلانی  ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺩﻩ ﺗﺎ ﺍﺯ ﻓﺎﻣﯿﻠﻬﺎﺷﻮ ﺑﺮﺩ. ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﺯ ﺳﺮپﺭﺳﺘﺎﻥ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺍﻡ . ﺧﺪﺍ ﺷﺎﻫﺪﻩ ﻫﯿﭻ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﻣﺎ ﻭ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺍﺯ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﺷﻮﺭﺍ ﺣﺴﺎﺏ ﻧﻤﯿﺒﺮﺩﯾﻢ. این آقایی که شما می گید ﺑﺪﻭﻥ ﻫﯿﭻ ﺗﺮﺱ ﻭ ﻭﺍﻫﻤﻪ ﻓﻘﻂ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﻞ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺗﻼ ﺵ ﮐﺮﺩ. ﻟﯿﺴﺖ ۲۱ﻧﻔﺮﻩ ﺗﻮﺳﻂ …. ﺗﻬﯿﻪ ﺷﺪ. ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺯ ﺍﻓﺮﺍﺩ رﻭ ﺩﺭ ﺍﻥ ﺳﻬﻮﺍ ﯾﺎ ﻋﻤﺪﺍ ﻧﺪﯾﺪ. ﺩﻭ ﺳﻪ ﻧﻔﺮ ﺍﺯ ﺑﯿﺴﺖ ﻧﻔﺮ ﮐﻪ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﺗﺤﺼﯿﻠﮑﺮﺩگاﻥ ﻟﯿﺴﺖ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺷﺎﯾﺪ ﻧﺴﺒﺘﯽ ﺑﺎ ….. ﺩﺍﺭﻧﺪ…… ﻓﺎﻣﯿﻠﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﺷﺎﮔﺮﺩ ﺍﻭﻝ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺍﺯﺍﺩﻩ ﻭ ﺍﺯ ﺧﯿﻠﯿﻬﺎ ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﻭ ﺑﺎ ﻻ ﺑﯽ ﮔﺮﯼ ﺭﻓﺘﻨﺪ ﻻ ﯾﻘﺘﺮﻩ. ﻭﻟﯽ ﺍﯾﺸﺎﻥ‌ ﯾﮑ ﺒﺎﺭ ﺭﻭ ﺑﺮﺍ ﺷﺨﺺ ﺧﺎﺻﯽ ﻧﺰﺩ. ﺍﺧﻪ ﺷﻬﺮﯼ ﮐﻪ ﺩﺭﺍﻣﺪﺵ ﺩﺍﻣﺪﺍﺭﯾﻪ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﺗﻮ ﻫﻤﻮﻥ ﺳﺎﻝ ﺍﻭﻝ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺣﺸﺎﻣﻮ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﮐﻨﻨﺪ. ﻣﺴﺠﺪﺳﻠﯿﻤﺎﻥ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺻﺪ ﺳﺎﻝ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻪ. ﻣﻦ ﺍﻃﻼ ﻉ ﺩﺍﺭﻡ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﺑﺤﺜﻬﺎﯼ ﺍﺭﺯﺷﺪﺍﺭ ﺣﻀﻮﺭ ﺷﻮﺭﺍ ﺑﻮﺩﻩ. ﺍﻗﺎﯾﺎﻥ ﺭﯾﺰ ﺑﻮﺩﺟﻪ ﻭﺭﻭﺩ ﻭ ﺧﺮﻭﺝ ﺷﻮﺭﺍ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﻣﺮﺩﻡ ﻗﺮﺍﺭ‌ﺑﺪﯾﺪ. ﺍﮔﻪ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﺷﻮﺭﺍ ﻧﺒﻮﺩﻧﺪ. ﻣﻨﺎﻗﺼﻪ ﺭﺍ ﺑﯿﻦ ﺳﻪ ﻧﻔﺮ ﺧﺎﺹ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﻣﯿﮑﺮﺩﯾﺪ. ﮐﻪ ﺟﻠﻮ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﮔﻪ ﻧﮕﯿﺪ ﻫﺰﺍﺭﺍﻥ ﮐﺎﺭ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ ﺟﻠﻮﺷﻮﻥ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﺸﻪ… ﺣﻖ ﺭﺍ ﺑﮕﻮﯾﯿﺪ ﺍﮔﺮ ﭼﻪ ﺑﻪ ﺿﺮﺭﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ.  

 • عباس wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۱۳:۲۴

  با سلام خدمت کلیه شهروندان و دوستداران گلگیر، خوشحالم که اینقدر نسبت به شهر و شهروندان خود حساس  هستید.  بنده از شخص خاصی حمایت نکرده  و منکر زحمات سایر اعضا نشده ام، با توجه به اطلاعاتی که من دارم، آقای مهندس آقابیگی بخاطر دفاع از حقوق شهروندان گلگیر درگیریهای متعددی با کلیه ادارات شهری داشته و انصافاً پیگیر مطالبات مردم بودند. ما نباید همه چیز را نادیده گرفته و پا روی حق بگذاریم. بنده اهل گلگیر نیستم  و در گلگیر ساکن نیستم. اما ایشان را در ادارات مختلفی دیدم که با مسئولان مربوطه بر سر احقاق حق مردم گلگیر درگیریهای  بسیار زیادی داشتند. تا الان ایشان مسئول بوده و از این به بعد با مسئول بعدی می بایستی همکاری لازم صورت گیرد. با شناختی که از ایشان داریم کما فی سابق به تعهد خود و ادامه خدمت به مردم گلگیر مصمم هستند. سعی کنید بیش از این موضوع را کش دار نکنید. دست به دست هم دهید تا شهر شما،  به خواسته های به حق خود برسد. من که منظور خاصی نداشتم و خواستم بگم که ایشان فرد پیگیری  بودند.  بقیه اعضا نیز اینچنین  پیگیر باشند. ولی انچه مهم است شما نبایستی به راحتی منحرف  ، جبهه گیری و  جانب داری نموده و احیاناً باعث  دلخوری بعضی از اعضای شورا  می شدید و  انها را بی انگیزه می نمودید.به هر حال برای مهندس آقابیگی، و سایر اعضا ارزوی موفقیت داریم.

 • مهرنوش wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۱۴:۰۰

  باسلام.خدمت مرادی عزیز سلام.وتشکر.دوستان خیلی انحرافی نظر دادند معتقدم شورا باید به وظیفه اصلی خود که حل مشکلاته بپردازه و بگه چه کرده نه اینکه بگه این مشکلات هست. ما میدونیم کی خوبه کی بد. میدونیم کی کار کرده کی نکرده. میدونیم کی به مردم توهین کرده کی نکرده. میدونیم تو مراسمی که از طرف بسیج تشکیل شد در مسجد گلگیر کی چه توهینی در مقابل سوالات مردم انجام داد. میدونیم کیا اخیرا برا گلگیر زحمت کشیدند.کیا نه. میدونیم کیا کارها را میخواستن بدون اطلاع بقیه اعضا به سمتی ببرن بقیه نه.میدونیم کیا مرتب پیام استعفا میدادند. و مرتب با نامه استعفا تو شورا بودند. کیا کار میکردند.میدونیم کیا فقط عوامفریبی کردند و استعفا را مطرح کردند. میدونیم کیا تو نیروهای غیر بومی شهرداری نقش داشتند. میدونیم کیا دنبال اهداف شخصین. میدونیم کیا زحمت میکشن و کشیدند. میدونیم  نیروهای غیر بومی شش ماه یک هفته در میان می امدند. و کیا فقط معتر ض بودند. میدونیم کیا به گلگیر تعلق خاطر ندارند. و تا اسم گلگیر میاد میگه ول کنید. میدونیم کی حق میگه کی ناحق. و اینو هم میدونیم بعضی از اعضا شورا تا کجا پیگیری کردند و  چه ابهتی برا گلگیر و شورا به وجود اوردند. میدونیم که بعضیا حسودند و فکر میکنند اگه کسی کاری کرد میگن او کاری نکرده و حاشیه سازی میکنند. و میدونیم کی ظاهرا خودشو خوب نشون میده و تو این کار استاده باید از اینجور افراد واقعا ترسید. چون دروغ را راست و راست را دروغ جلوه میدهند. و فقط دنبال اهداف شخصین. به هر حال برایتان ارزوی توفیق دارم.

 • بی کله wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۱۴:۲۷

  با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اعضای شورا.اقایای که با اسم عباس و مدیر اومدی بالا شما از گفتهاتون کاملا پیداست که یکنفر هستید و شما به مردم گلگیر توهین کردید که میگید گلگیر اینترنت ندارد تمامی جوانان گلگیر بدون استثنا در تلفن همراه خود اینترنت دارند و کاملا واضح است که شما کدام یک از اعضای شورا هستید بس کنید و بیشتر از این خودتان را جلوی مردم با ای تعریفای بیجا از خود تخریب نکید در نظرات اولت چیز دیگه ای میگفتید الان دارید تمام نظرات خود را رد میکنید دنبال چه هستید در این گلگیر اقا  با ای نظرات بیشتر از این گلگیر را در چشم جهانیان سیاه نکنید واقعا جای تاسف دارد شما که عضو شورا هستید این چنین خودخواه هستید و به فکر ثبات خود هستید کار شما معرفی خودتان به مردم نیست عمل صالح هست با سپاس فراوان از بزرگمرد و خدمت رسان مردم اقای  مرادی مدیر محترم سایت

 • پیمان wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۱۴:۴۷

  سلامبر آقای مرادی ومردم فهیم مسجدسلیمان وگلگیر. لازمه عرض کنم به خدا بسیار دوست داشتم امثال مهندس آقابیگی به خاطر قانونمندی و عدالت عضو شورای شهرم مسجدسلیمان میشد. من شاهد بودم زمان انصرافش از کاندید شورا چقدر ازش خواهش کردند و چقدر تلاش شد تا علی رغم میل باطنیش برش گرداند.ولی الان عرض میکنم ای کاش نمی امد. چون میترسم بی انگیزش کنند. و دیگر در چنین جاهایی که نیاز به حضورش باشد. نیاید. تلاشهای شما نزد خدا محفوظ است بگذار هر چه میخواهند بگویند….

 • اقای حسن پور wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۱۵:۱۳

  باسلام و احترام خدمت  جنگ جویان نظر دهنده مصاحبه مهندس اسکندری  و خسته نباشید به مدیر سایت پر حوصله که تمام نظرات را چه خوب و چه بد به ثبت میرسانند واقعا این یعنی حقیقت..په مرد گلگیر چتونه به جون هم افتادید با یه جوون با دل خوش اومد مصاحبه کرد گفت نظر بدید چه مشکلات ی شهرمان دارد و چه راه حلهای وجود دارد برای ابادی بهتر نگفتن بگید چه شورای بهتر است همه چشم دارند میبینند که چه کارهای در گلگیر انجام شد مهندس اسکندری که یکی از جوانان خوب گلگیر است و همه  مردم در جریان کارای که میکنند هستند پی گیر اشتغالزایی هم در کارخانه هم در ابیاری تحت فشار جهاد کشاورزی که هر روزه دنبال این کار است و ورزش جوانان و پی گیر بانک و عابر بانک در گلگیر و پی گیر ارد گلگیر  و خیلی کارهای دیگر مگر کار اداری شوخی است که تا مهندس xرفت دنبالش انجام شود  قبل از اینکه اسکندری شورا شود یک گروه ۵نفره با روحانی مسجد داشتند که برای مشکلات گلگیر بعضی دیگر از اعضا هستند که والله من فقط اولین بارم دیدمشون  ولی مهندس اسکندری از زمانی که خود شناس شدند همه جوره برای گلگیر کم نگذاشتند  والله تا جای که من در جریانم که سجاد دوست اقابیگی بود نه رقیب حتی من در جریانم که مهندس اسکندری بزور اقابیگی رو نامزد انتخابی کردند و با اصرار اسکندری پا در این راه گذاشتند و حتی قبل از انتخابات رفتند انصراف زدند اسکندری با اصرار و کلی رو زدن دوباره برگشتن برای انتخابات شورای شرکت کردند نیت سجاد خان که معلومه صافه راجب شوراها بقیه رو نمیدونم راجب مهندس اسکندری چه فکری میکنند

 • گودرز wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۱۵:۱۴

  واقعا نمیدونم مصاحبه آقای اسکندری چه ربطی به تعریف و تمجید از بعضی ها داره
  ………

 • بهنام wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۱۵:۲۱

  من شک ندارم بعضی ها می خوان با متشنج کردن اوضاع برادران خوب شورتا را به جان هم بیندازند تا مسئله اصلی که همان آلودگی کارخانه سیمان و اخراج کارگران است را کم رنگ کنند. دوستان هوشیار باشید لطفا.

 • فاطمه wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۲۰:۲۹

  سلام و عرض ادب اقای شورا  من از شما خواستارم که  ای پروژه اب درمانی که ای دوسال است تکمیل است منتظر چی هستید که افتتاح نمیشه تو اینترنت پارسال زده بود که تا فروردین حتما افتتاح میشه چرا پی گیری نمیکنید ببینید مشکلش چیه هر ساله میدونید با همی تابلوهای که زدید چقد ادم میاد گلگیر ناامید بر میگردن حتما سعی کنید تا ۲۲بهمن افتتاح شود گلگیر یک روستای بن بست است لااقل یه مکان تفریحی باشه که مطرح بشه و یکم رونق پیدا کنه تشکر از مصاحبه اقای اسکندری  .در ضمن خجالت داره نظرات رو خوندن  بابا یه کمکی به شورا کنید نه  جنگ و جدال تشکر از اقای مرادی مدیر سایت شهرستانمان مسجدسلیمان

 • یک wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۲۱:۵۸

  با سلام
  من هم با آقای آقا بیگی برخورد داشتم هم با اسکندری بدون تعارف بگم خیلی انسانهای درستین . بقیه رو هم میشناسم واقعا ادمهای درستین . شهردار رو هم دیدم باهاش حرف زدم جوان خوبیه . مردم خوب گل گیر پیشرفت شهرتون دست خودتونه به همت خودتون بر میگرده به فداکاریتون برا همدیگه . به اینکه شهردار و بچه های شهرداری رو یاری کنین و حمایت بشن .بخواین شهرتون آباد بشه بخدا قسم اگه کوتاهی کنین و جلوی آبادی شهرتون رو بگیرین به نسل بد باید جواب پس بدین . یه نگاه به مسجدسلیمان بندازین نزارین اینجوری بشه که بافت شهریش اینقد نا هماهنگه
  من باز هم از همه دوستان میخوام با سند و مدرک نظر بدن که به کسی مدیون نشن …. موفق باشید .

 • شهروند گلگير wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۲۳:۱۱

  خیلی جالببا گذشت 5 و 6 روز هنوز جوابیه ای از سمت کارخانه سیمان داده نشده

 • شهروند گلگير wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۳, ۲۳:۱۲

  خیلی جالب با گذشت 5 و 6 روز هنوز جوابیه ای از سمت کارخانه سیمان داده نشده

 • تاراز wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۳, ۴:۱۳

  امیدوارم هدف هیچکدام از این بمبها … نباشه چون واقعا انسان با وجدان مومن و شریفیه چندین ساله باهاش کار میکنم خیلی حلال و حرام میکنه یه بار سوءاستفاده از ندیدم تمام سیستم بهش اعتماد داره دیدمش چطور به نیازمندان کمک میکنه اصلا برید در موردش تحقیق کنید حتی یه بار ندیدم از خودش تعریف کنه همیشه پر انرژی و شوخه
  شاید اون ندونه کی این نظرات رو نوشته ولی خداش میدونه
  اسمش رو نگفتم چون این پیام رو ببینه ناراحت میشه
  همیشه میگه: امام صادق فرمودند : تعریف و ستایش دشمنان را زیاد مبکند
  کاش عضو شورا نبود

 • احسان wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۳, ۵:۰۵

  سلام
  از دوستان آقای.خدری و ساکن مسجدسلیمانم
  دیشب در مورد کامنتها  باهاش تلفنی  حرف زدم وتا ببینم در جریان کامنتها هست. گفتند: متاسفانه صبح تا شب گرفتارم و به اینترنت خوب دسترسی ندارم ولی نظرات همشهریان هر چه هست قابل احترامه  و در فضای مجازی اعلام نظر آزاده
  گفتم میخوام در موردت مطلب بزنم به شدت مخالفت کرد به خدا حیفه قدر همچین شخصیتی رو ندونید

 • بهنام wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۳, ۷:۴۰

  سلام یعنی عضو محترم شورا به روز نیستند. اگه واقعا اینجور باشه که ایشون مسئله به این مهمی که سرنوشت شهرشون به آن مرتبط است و همه مردم دارند در آن مشارکت می کنند رو وقت نداشته باشند پیگیری کنند که واویلاست….

 • عضوشوارای شهر wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴

  سلام و عرض ادب دارم خدمت تمام نظردهندگان عزیز تشکر میکنم از  همه شما که لطف کردید و بانظرات خودثابت کردید که اخبار مربرط به شهر خود را پیگیری میکنید دوستان عزیز انتقاد و نقد کردن حق شماست اگه انتقاد نباشه پیشرفت نیز نخواهد بود ولی انتقاد نباید به گونه ای باشد که به کسی بی احترامی شود هدف بنده از انجام این مصاحبه فقط بیان مشکلات شهر گلگیر در دنیای مجازی جهت توجه بیشتر مسئولین بود بنده در جریان هستم که شما عزیزان مشکلات را از هر شخص و مسئولی بهترمیدانید و هر روز مشکلات را لمس میکنید هدف بنده تعریف از خود یا تخریب دوستان و همکارانم در شورا نبوده پس خواهش دارم قدر دوستان توانمند و زحمت کش بنده در شورای شهر را بدانید و بی احترامی نفرمایید برای بنده باعث افتخار است که درکنار دوستان و بزرگانی  چون مهندس آقابیگی ، خدری ،جعفری و خدری به شهرم خدمت کنم درپایان از همه شما عزیزان تشکرمیکنم و لازم میدونم عرض کنم تمام نظرات را تک تک مطالعه کردم و نظرات و پیشنهادهای بعضی از دوستان که درخواست پیگیری بعضی از مشکلات را داشتند را یاداشت کردم وانشالله در اولین فرصت توسط شورا پیگیری خواهد شد تشکرویژه دارم از برادر و دوست عزیزم جناب اقای مرادی عزیز که توجه ویژه ای به مشکلات. شهر نوپای گلگیر دارد
  با تشکر و سپاس ارادتمند شما سجاداسکندری 

 • عزیز wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹

  درود به به شرف سجاد اسکندری

 • حسین wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۳, ۱۳:۲۷

  سلام به تمامی اعضای شورا ومدیر سایت روزنامه نگاران مسجدسلیمان و مردم دیارم گلگیر….تشکر ویژه از برادر اسکندری  که زحمت این مصاحبه را کشیدند..شورای محترم گلگیر شما کار را خدایی انجام دهید و نگران حرفهای مردم نباشید چون تا کنون هرگز در تاریخ دنیا کسی روی کار نیامده که همه نظرات مساعد باشن  یه فکری بحال فاضلاب گلگیر و این دره های گلگیر کنید یعنی زیرسازی را درست کنید که مثل مسجدسلیمان نشود اینده گلگیر….شهردار مثلا چهارتا درخت کاشت در یه پارک سرسره زد در مسجد رو یه گونی گچ مالوند  واسفالت اینا کار نیستن برا گلگیر ما خواستاریم در وحله اول که نمای شهر  را بد میکند دره اول گلگیر است  ساماندهی کنید  و فکر  اساسی برا زبالهای گلگیر کنید یه مکان اختصاص دهید نه هر روز بریزن یه گوشه از منابع طبیعی گلگیر یه چاله کنده بشه اونجا محل زبالها بشه یا هر راه حل دیگه که خودتون کارشناسانه در نظر بگیرید ممنون از این سایت خوب که ما در هر جای دنیا میتونیم نظر خودمون رو برای گلگیر بیان کنیم و تشکر از مصاحبه اقای اسکندری که این فرصت رو در اختیار ما گذاشتن  و در نظرات اینقد خوب در برابر ای همه انتقاد تشکر کردند

 • اهالی گلگیر wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۳, ۱۴:۰۴

  سلام  درود برا شما مهندس اسکندری شما مایه افتخار گلگیر هستید 

 • علی wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۳, ۱۴:۲۸

  خسته نباشید خدمت مدیر سایت اقای مرادی..مسولین گلگیر  گلگیر هنوز با مشکلات کوچیک دارد دست و پنجه نرم میکند امکانات اولیه هر روستا را هم ندارد..برادر عزیز مهندس سجاد اسکندری  تا حالا به مهدکودک گلگیر رفتید تا از نزدیک ببینید چه شکل ظاهری دارد  مهدکودک گلگیر بنای ۵۰سال قبل است  با همان شکل هنوز دارد ادامه میدهد من نمیدانم وظیفه شما هست یا چه کسی دیگه ولی به عنوان نماینده ما باید سرکشی کنید و از کسی که مدیریتش را دارد بخواهید که شکل ظاهریش را باتوجه به روحیه کودکان  طراحی کند کف حیاط باید همش فرش ضربه گیر باشد وسایل بازی مال زمان پدر من هست وکلی اهناش به دست و پای بچها اسیب میزند و سرویس بهداشتی  نرمال باید باشد من بچه مهدکودکی ندارم ولی بفکر نسل اینده گلگیرم  زمان ما غذا میدادن میوه شیر  ولی الان هیچ خبری نیست گلگیر بجای پیشرفت پسرفت کرده به مسایل اموزشی لطفا خیلی خیلی رسیدگی شود تا از مهاجرت جلوگیری شود

 • اکبر wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۳, ۱۶:۲۱

  سلام وتشکر از مدیر این سایت و تشکر از مصاحبه این جوان  برادر عزیز همانطور که پی گیر مشکلات گلگیر هستید ونظرات را خواندم فهمیدم که کارتان مشکل است اقای اسکندری من همیشه دوس داشتم با یکی از اعضای شورای زادگاهمان حرف بزنم تا اینکه این سایت خوب این موقعیت را در اختیار من گذاشتند اخه من ساکن گلگیر نیستم و چندسال از گلگیر دور بودم تا اینکه جشنواره بختیاری برگزار شد و من هرسال برای جشنواره به زادگاهم می امدم تا اینکه  امسال  برگزار  نشد  و چقد  ناراحت  شدم از این بابت که گلگیر یک شهر بن بست است و جشنواره بهترین چیز بود برای مطرح شدن گلگیر و کمی شاید به رونق گلگیر کمک کند  از شما عاجزانه خواهان اینم که  سال اینده به هر صورتی شده برگزار شود  و یک مکان خاص برای هر سال اختصاص دهید تا برای همیشه این جشنواره پایدار بماند و هر سال در یک تاریخ باشد که در تقویم بختیاری ثبت شود بنام جشنواره اسماری و دیگر اینکه تمام کسانی که به جشنواره می امدند با شوق به سمت تابلو اب درمانی میرفتند  ولی زمانی که به انجا میرفتند میدیدند که هیچ خبری نیست  لطفا  جهت افتتاح هر چه سریعتر اب درمانی اقدام کنید  و نکته ای که یادم رفته سعی کنید جشنواره را در دامنه اسماری برگزار کنید تا مسافران از وسط گلگیر عبور کنند  و برای گلگیر بهتر است تا سمت کارخانه  داخل گرد و خاک کارخانه باشند و برای مسافران که به جشنواره می ایند  بهتر است حداقل یک سایبانی در نظر گرفته شود و این چنین بدون برنامه نباشد باسپاس فراوان از مدیر سایت کاردان و تشکر از جوان  گلگیر نشین سجاد خان

 • هوشنگ wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۳, ۱۷:۴۱

  سلام
  مسئول  هر سمتی باید در اون زمینه تخصص داشته باشه مثل بعضی مسئولین فعلی نباشه که اصلا پستشون ربطی به تخصصشون نداره 

 • شهروند wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۳, ۱۹:۲۵

  سلام.اقای سجاد اسکندری عزیز یه فکری هم برا جاده اصلی داخلی گلگیر از در مسجد تا پل اول گلگیر بکنید که فقط یه ماشین میتواند عبور کند و جاده گلگیر از بهرام اباد تا دوراهی پمپ بنزین چندجا جاده از سطح زمین بالاتره و هیچ  شانه خاکی ندارد و به گاردریل نیاز دارد تا از خطرات  جاده ای کاسته شود  و دیگر اینکه پمپ بنزین در تابستان که ممکن است مقداری از بنزینش تبخیر شود هیچ وقت بنزین ندارد و به میل خود گازوییل در اختیار مردم میگذارد لطفا رسیدگی کنید یا تمام وقت و در کل فصلها بنزین توزیع کند یا در فصلهای سرد هم جمعش کند تشکر از مدیر سایت اقای مرادی

 • شهروند گلگير wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱:۵۵

  براستی کسی از کارخانه سیمان پاسخگوی اخراج پرسنل و آلودگی زیست محیطی (فاجعه زیست
  محیطی) نیست
  فقط به فکر درامد زایی و استثمار بی رویه هستند 
  ده ساله دلمون خوش کرده بودیم به اشتغال در فاز دو کارخانه سیمان و پتروشیمی. چهار سال هم هست آلومنیم سازی ، یعنی همه اش کشکه؟ 
  اول سال قرار بود چشمه آب گرم راه اندازی بشه پس چه شد. آقای فرماندار عزیز پاسخگو باشید مهر ماه هم گذشت وعده پوچ ندهید، دولت تدبیر و امید چه گلی بر سر گلگیر و مسجدسلیمان زده اید
  آقای ریس جمهور کلیدتان چه شد ، آقای وزیر کشور آقای استاندار آقایان مدیر کل به داد ملت برسید
  آقای دکتر جلیلی سه سال گذشت سکوت تا به کی تا بودجه سال 94؟
  آقای فرماندار ساختمان بخشداری هنوز آماده نشده
  آقای فرماندار موقع افتتاح پارک آسماری مگر نگفتید مشکل پول و مسائل مالی نداریم مشکل مدیریت هست
  کدوم مدیریت کدوم بخشداری کدوم پشتیبانی؟
  ایکاش مهندس حسینی مدیر عامل کارخانه سیمان بودند که حتما شرایط و احوال به نفع مردم منطقه و پرسنل و همه مردم می شد
  شهرداری که دست و جیبش خالیه چه انتظاری ازش هست. شورا که نماینده مردم هستند.مسولان ومدیران به خود بیایید وظیفه خودتونو انجام دهید تا حقوقهای چند میلیونی تان حلال ترتان بشود
  چرا ریاست اداره محیط زیست جوابی به دغدغه های مردم نمی دهد، ما کم کاری را از چشم فرماندار و مدیر عامل کارخانه سیمان می بینیم آقایان به خود بیایید،اگر جرات دارید در این شهر یک شب را به صبح برسانید
  البته انتظار بیهوده ایست از مدیرانی که بومی و ساکن منطقه نیستند تا مشکلات مردم را درک نماینده
  اختلاف عقیده و نظر همیشه بوده هست مشکل از سمت پرتغال فروش هاست ، اگر بجای سهامداران کارخانه و مسولان شهری و دکتر جلیلی بودم اختیارات تام و کاملی به مهندس حسینی می دادم،الحق و الانصاف پرتلاش پیگیر و خستگی ناپذیرند اما حیف که دست ایشان از نظر مالی محدود و بسته هست امیدوارم دست و بال ایشان بازتر بشود، در پایان از همه آقایان شورا و آقای مرادی تشکر عرض می نمایم

 • ﺑﭽﻪ ﮔﻠﮕﯿﺮ wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۶:۳۷

  ﺑﺎ ﺳﻼ ﻡ.‌ﺑﻪ ﻣﺪﯾﺮ ﺧﻮﺏ ﺳﺎﯾﺖ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﻫﻤﺸﻬﺮﯾﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺩﺭ ﮔﻠﮕﯿﺮ. ~ﯾﺎﻣﻬﺎﯼ ﺍﺧﯿﺮ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺑﻮﺩ.‌ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﻫﻤﺸﻬﺮﯾﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺑﺪﻭﺭ ﺍﺯ ﺣﺎﺷﯿﻪ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﺷﻬﺮﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺧﺪﻣﺖ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﯾﺎﺭﯼ ﮐﻨﻨﺪ. ﺷﻮﺭﺍﯼ ﻣﺎ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﺑﯽ ﻧﻈﯿﺮﯼ ﺍﺳﺖ. ﺍﻧﺘﻈﺎﺭﺍﺕ ﻫﻢ ﻃﺒﯿﻌﺘﺎ ﺑﺎﻻ ﺗﺮﻩ. ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﺍﯾﻦ ﺍﺧﺮﯾﻦ ~ﯾﺎﻡ ﺑﻪ ﺣﺎﺷﯿﻪ ﺳﺎﺯﯾﻬﺎ  ~ﺍﯾﺎﻥ ﺩﻫﺪ. ﻭ ﻫﻤﻪ ﻭ ﻫﻤﻪ ﻓﺎﺭﻍ ﺍﺯ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﺎﺕ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺑﻪ ﻓﮑﺮ ﺍﯾﻨﺪﻩ ﺑﺎﺷﯿﻢ. ﻓﻘﻂ ﻋﺮﺽ ﮐﻨﻢ ﺍﻗﺎ ﻫﻮﺷﻨﮓ ﻧﻈﺮﺕ ﮐﺎﻣﻼ  ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻪ ﯾﮏ ﻣﺪﯾﺮ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺘﻮﺍﻧﺪ ﺑﺎ ﺍﺷﻨﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﻗﻮﺍﻧﯿﻦ   ﻭ ﻣﻘﺮﺭﺍﺕ ﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻣﺸﺎﻭﺭﺍﻥ ﺧﻮﺏ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﺎﻥ ﻣﺘﺨﺼﺺ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ~ﯾﺶ ﺑﺒﺮﺩ.‌ ﻭ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺑﻨﺪﻩ ﻫﻤﯿﻦ ﺗﻔﮑﺮ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻧﻤﯿﮕﺬﺍﺭﺩ ﻣﺪﯾﺮﺍﻥ ﻻ ﯾﻖ ﮐﺎﺭ ﮐﻨﻨﺪ.ﻫﻤﺎﻧﻄﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﻣﯿﺪﺍﻧﯿﺪ ﻗﺴﻤﺖ ﺍﻋﻈﻤﯽ ﺍﺯ ﻣﺪﯾﺮﺕ ﺫﺍﺗﯽ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻟﺒﺎﻗﯽ ﺍﮐﺘﺴﺎﺑﯽ ﻭ ﯾﮏ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺱ ﺧﻮﺏ ﺣﺘﻤﺎ ﯾﮏ ﻣﺪﺑﺮ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﯿﺘﻮﺍﻧﺪ ﺑﺎﺷﺪ .‌ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﻧﯿﺎ ﻣﺪﯾﺮﯾﺘﺶ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺷﮑﻞ    ﺍﺳﺖ. ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﺧﻮﺵ ﺑﺎﺷﯿﺪ.

 • مهرنوش wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۲۳

  سلام بر مدیر محترم سایت، سلام بر گلگیر و اهالی محترم ان. به استحضار  جناب بی کله برسانم که خدا شاهد اینجانب نه گلگیری هستم و نه ساکن گلگیر و نه عضو شورا. ضمناً با اقای مدیر هم هیچ ارتباطی نداشته و نمی شناسمش.  با شناخت نسبی که داشتم نظرات شخصی ام را بیان نمودم. فکر می کنم نظر دادن حق همه است. همین طور رد یا قبول آن نیز  باز هم نظر است.!! برای تک تک مردم گلگیر و اعضای محترم شورایش آرزوی موفقیت  داریم.  ضمنا سایر افرادی که از دیگران تعریف تمجید کردند، عضو شورا نیستند؟موفق باشید. 

 • علی wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۴۶

  مهرنوش خانم باور کردیم

 • ﺑﺎﻗﺮ wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۵۰

  ﺍﺍﻗﺎ ﺍﺣﺴﺎﻧﺴﺎﻥ ﺷﻤﺎ ﭼﺮﺍ  ?ﻫﻤﺎﻥ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻋﻀﻮ ﺷﻮﺭﺍ ﻧﻈﺮ ﺩﺍﺩﻧﺪ. ~ﺭ ﻭﺍﺿﺤﻪ ﮐﻪ ﺍﯾﺸﻮﻧﻨﺪ. ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ……ﺿﻤﻨﺎ ﺳﯿﻨﺎ. ﻫﻤﺸﻬﺮﯼ. ~ﺭﻫﺎﻡ. .ﺍﻣﯿﺮﻋﻠﯽ.ﻭ…….ﺗﺸﮑﺮ ﺍﺯﺳﺠﺎﺩ ﺍﺳﮑﻨﺪﺭﯼ, ﮐﻪ ﺍﻣﺪﻧﺪ ﻭﻧﻈﺮ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺍﺳﻢ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﻧﻮﺷﺘﻨﺪ…..ﻭ  ﯾﻌﻨﯽ      ﺍﯾﻦ ﯾﮑﯿﻮ ﺑﺪﻭﻥ ﻫﻤﺎﻫﻨﮕﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩ……..

 • هوشنگ wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۵۰

  تخصص لازمه مدیریته
  مدیر بدون تخصص مثل سرباز بدون تفنگه
  این چه نظری یه که مدیر نباید متخصص باشه
  اگه اینجوری یه، منم از فردا یک ماه میرم کنار دست یک دکتر بعد از یک ماه یه مطب میزنم

 • ﺻﺎﺩﻕ wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۰۴

  ﭼﺮﺍ ﺟﻮﺳﺎﺯﯼ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ ? …….ﻣﻦ ﺑﺎﺵ ﮐﺎﺭ ﺩﺍﺳﺘﻢ.ﺣﺪﻭﺩ ﯾﮑﻤﺎﻫﻪ ﺳﻤﺖ ﭼﻬﺎﺭﻣﺤﺎﻝ ﻭ ﺍﯾﺬﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﮔﯿﺮ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﻣﺴﮑﻼ ﺕ،ﮐﺎﺭﻫﺎ ﻭ ﻣﺮﺍﺳﻤﺎﺗﻪ ﻭ ﺍﻭﻧﻘﺪﺭ ﺩﺭﮔﯿﺮﻩ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻫﯿﭽﯽ ﺧﺒﺮ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻣﻨﻢ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ ﺳﺎﯾﺘﻮ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﺮﺩ. ﭼﺮﺍ ﺍﻟﮑﯽ ﺟﻮﺳﺎﺯﯼ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ .ﻣﯿﮕﯿﺪ ﺧﻮﺩﺵ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﻪ………. ﻭﺟﺪﺍﻧﺎ ﻣﻦ ﻓﺎﻣﯿﻞ ﻫﯿﭽﮑﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺷﻮﺭﺍ ﻧﯿﺴﺘﻢ. ﺑﺎﺑﺎ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﺧﻮﺑﻦ. ﻭﻟﯽ ﺑﺮﺍ ﺩﻭﺭ ﺑﻌﺪ ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺷﺎﯾﺪ ﯾﮑﯿﺸﻮﻧﻮ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻨﻢ.

 • ﻣﻬﺮﺍﻥ wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۰۹

  ﻣﻦ ﮐﻪ ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ……ﺍﺩﻡ.ﺑﯽ.ﺭﻭﺩﺭﻭﺍﯾﺴﯽ.ﻭ.ﻗﺎﻧﻮﻧﻤﻨﺪﯾﻪ. ﺍﮔﻪ ﺑﺨﻮﺍﺩ ﺑﺎ ﺍﺳﻤﺶ ﻧﻈﺮ ﻣﯿﺪﻩ. ~ﺱ ﺳﻌﯽ ﻧﮑﻨﯿﺪ ﺧﻮﺑﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﺪ ﺟﻠﻮﻩ‌ ﺑﺪﯾﺪ? ﯾﻪ ﻧﻈﺮ ﺳﻨﺠﯽ ﺩﺭ ﺳﻄﺢ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﯾﺪ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺩﺳﺘﺘﺎﻥ ﻣﯿﺎﺩ?

 • ﺍﻻ ﺯﻧﮕﯽ ﻗﺪﺭﺕ ﻃﻠﺐ wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۱۵

  …. ﺑﺎﺑﺎ ﺑﺮﯾﺪ ﺗﻮ ﺧﺒﺮ ﺑﺎﻻ  ﻭ ﺍﺯ‌ﺍﻗﺎﯼ ﺣﯿﺪﺭﯼ ﺑﺨﻮﺍﯾﺪ ﺳﺮﯾﻌﺘﺮ ﭼﺸﻤﻪ ﻫﺎ ﺍﺏ ﮔﺮﻣﺘﻮﻧﻮ ﺭﺍﻫﺎﻧﺪﺍﺯﯼ ﮐﻨﻪ. ﭼﻨﻪ ﻭﺳﺘﯿﻨﻪ ﺑﻪ ﺟﻮﻧﻪ ﻫﻢ. ﺍﻗﺎ ﺍﺣﺴﺎﻥ ﺑﺸﻨﻮ ﻭﻟﯽ ﺑﺎﻭﺭ ﻧﮑﻦ……….

 • بی کله wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۱۸

  با درود و صد درود به بزرگ مرد بختیاری اقای مرادی که واقعا سنگ تمام گذاشتی در سطح شهرستانمان..خانم مهرنوش عزیز من گفتم مدیر  و عباس با هم نسبت دارن ولی با جواب شما که گفتید  من با مدیر نسبتی ندارم  مگر من شما رو گفته بودم پس معلوم شد مدیر و عباس و مهرنوش یکی هستند چون یادتان رفت با کدوم اسم اومدین بالا و جواب منو دادید پس بهتره قسم خدا رو هم نخورید برادر عزیز کاملا میشه فهمید که این سه نفر یکی هستن باسپاس دوباره از کارگزاران سایت خوب شهرمان

 • گلگیر نشین wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۳۱

  خانم مهرنوش عزیز اگه اهل گلگیر نیستید چطور در نظر قبلیتون از همه چیز گلگیر خبر داری از جلسات گلگیر که چی گفته شد کی توهین کرد تو مسجد کی کار میکنه اگه نه گلگیر نشینی نه ساکن گلگیر میخام بدونم یعنی اینقد گلگیر برات مهمه که بخای اینقد وقتت رو بزاری برای کوچکترین اطلاعات در مورد گلگیر پس اگر گلگیر نشین نیستید سعی کنید به شهر خود اهمیت دهید و اختلاف بین اعضای شورا نیندازید هدف شما پس چیزی جز اختلاف اندازی نبود  در ضمن وقتی نظر میدهید  اخرین اسمی که وارد کردید و نظر دادید ثبت میشه و شما خواستید بجای عباس نظر بدید که اخرین نظرتو به اسم مهرنوش گذاشتی و یادتون رفت پاکش کنید و این شد که با اسم مهرنوش جواب عباس رو به بی کله دادید تشکر از  سردار بختیاری اقای مرادی مدیر توانمند این سایت البته من نمیدونستم کی مدیر این سایته با خوندن نظرات بقیه دوستان متوجه شدم که چه بزرگمردی مدیر این سایت خوب شهرمونن

 • asadi wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰

  با سلام
  خدمت اون شخصى که گفته گلگیر اینترنت نداره عرض کنم که گلگیر چهار پنج ساله که از طریق تلفن همراه میشه وارد اینترنت شد به جز سالهاى قبلتر که با تلفن ثابت و کانکت میشدن بابا کمى خودتون رو بروز کنید فکر نکنید مردم عقب افتاده هستن

 • گلگیر wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳

  تشکر از کر بختیاری اقای مرادی حقیقت گو و خواهان حق…اقای باقر خودتون فهمیدید چی نوشتید در ضمن شما الان سه تا نظر  دادید تا الان با اسمهای مختلف از نوشتنتون کاملا معلومه چون کلمه()پ)رو ندارید و بجاش ~این علامت میوفته لااقل میخای با اسمای مختلف  نظر بدید  این نکات رو رعایت کنید سجاد اسکندری درخت با ثمر سنگ زیاد میخوره  درخت بی ثمرم که کسی کاری باهاش نداره پس شما نیتتان خدایست  و برای ما کار میکنید و  ما قدر شناس زحماتتون هستیم و….. شماید که  دنبال  مشکلات مردم گلگیر هستید  پس امید ما بعد از خدا به شماست  تشکر از مدیر سایت مسجدسلیمان عزیز

 • همشهری wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴

  سلام و عرض ادب اقای مرادی عزیز لطف کنید نظرات را کامل بزارید نه گلچین کنید  من دوتا نظر دادم نه اسم کسی رو اوردم و نه توهین کردم فقط حرف دلم رو زدم راجب عملکرد بعضی شورا ولی هر بار نزاشتید نظرم را  باتشکر لطفا رسیدگی شود چرا نظرم رو ثبت نکردید

 • عباس wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴

  سلام بر مدیر توانمند سایت. سلام بر سر زمین بختیاری. از چلگرد تا گلگیر، سلام بر اسماری، سلام بر گلگیرنشینان،،سلاام بر بردنشانده، امیدوارم با همت افراد لایق و توانمند سرزمینهای بختیاری آباد گردند. ضمنا  خدا شاهد من گلگیری نبوده و ساکن گلگیر نیستم. ولی قلبم همیشه برای شرزمینهای بختیاری می تپد و اخبارشان را دنبال می کنم. امیدوارم افراد پیگیر همیشه در کارشان موفق باشند، مثل آقابیگی و خدری و  مهندس مکوندی از کارخانه سیمان. ولی خداییش بگذارید گامهای سازنده به حرکت خود ادامه دهند.

 • سعيد مرادي wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵

  کاربرگرامی: دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید مدیریت سایت منتشرخواهد شد/ پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، توهین و به استهزاء گرفتن دیگران باشد منتشر نخواهد شد/ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد همچنین پیام های تکراری منتشر نخواهد شد.

 • همشهری wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹

  سلام و خسته نباشید خدمت مدیر سایت و کارگزاران این سایت و سپاس فراوان از مهندس سجاد اسکندری که با وجود چنین ناسپاسیها همچنان به کار خود ادامه میدهید  اقای اسکندری اگر امکانش وجود دارد یک کارگاه یا تعاونی در گلگیر راه اندازی کنید برای بانوان که یک اشتغالزای هم باشد برای بانوان چون اکثر بانوان از بیکاری رو به افسردگی میروند و مادر هر خانواده ستون ارامش و صمیمیت خانوادست پس لطفا بیشتر به بانوان گلگیر اهمیت دهید حداقل برنامه ریزیهای انجام دهید تا حداقل دو ماه یکبار یک روانشناس برای مادران گلگیر و بانوان بیاورید تا مشکلات را در میان بگذارند و راز شاد زیستن را به انها اموزش دهد  یا به مناسبتهای مختلف از یک روانشناس دعوت کنید تا بیاید و سخنرانی در خصوص زندگی بهتر انجام دهد با تشکر فروان از تمامی کسانی که این موقعیت را در اختیار مردم قرار دادند تا مشکلات خود را بیان کنند

 • ميلاد. wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴

  من که نمیدونم چی به چیه ولی ماشااله همتون استادید معلومه همتون ایکاره اید که فهمیدید اسمشو عوض نکرده ولی یه احتمال وجود داره که دوتا از یک کافی نت و یک کامپیوتر استفاده کرده اند.البته منم میخوام شم کارگاهیم امتحان کنم.  حدس میزنم مهرنوشو عباس یکی باشند.از طرف دیگه هم . عضو شورا که اسمشو ننوشته. سینا.همشهری.پرهام.امیرعلی.دروغ..  بی کله هم یکی و عضو شورا هستند.باور کنید اهواز زندگی میکنم.

 • پاسخگو wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲

  سلام به گلگیرنشینان و زحمت کشان گلگیر..اقای صادق  بقول خودتون کسی که وقت یک دیقه نظر دادن رو نداره و سرگرم مشکلات شخصیش در شهرهای دیگر است چطور میتواند فرد تلاشگری برای گلگیر باشد  بله  عزیزان نباید به دیگر اعضا توهین کرد  یعنی مهندس اسکندری  خواستند با نظرات همشهریانش مشکلات گلگیر را بهتر بدانند نه چیزی دیگری که خود را معرفی کنید سجاد اسکندری بچه گلگیر است و تمام ۳۰سال زندگیش را در گلگیر سپری کرد و شناخته شده هست  پی گیری مشکلات گلگیر کار این دوره شورای اسکندری نیست سجاد خان خیلی وقت است زندگیش را وقف گلگیر کرده است میتوانید از جوانان گلگیر و بخصوص ورزشکارانش سوال کنید که سجاد مهمترین چیز را  اوقات فراغت جوانان دانست که به راهای دیگر کشیده نشوند و اوقات شان را با ورزش پر کرده است این بزرگترین کمک است به مردم گلگیر که اوقات فراغت فرزندانشان سالم سپری میشود تشکر از لطف بیکران سجادخان و تشکر از اقای مرادی 

 • الازنگي قدرت طلب wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸

  به خدا به نفعتون این بحثهای بی موردو را تمام کنید. شما چه تونه باوا برین منه مصاحبه اقای حیدری بالا نظر بنویسین بیان ابدرمانینه درست کنن. دشمن شاد کن شدید دست مریزاد

 • خدری محمدرضا wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵

  عرض سلام وادب خدمت همشهریان عزیز
  گرچه کمی دیر ولی نظرات همه دوستان رو مطالعه کردم و به وجود صاحب بعضی از نظرات افتخار میکنم و مطمئنا صاحب دیگر نظرات از روی اطلاعات کم یا ناکارآمد بودنم شاید هم بی خبری بنده حقیر از معایبم، بوده که اینطور اظهار نظر کردند.
  به هر حال دست همه نظر دهندگان را چه موافق و چه مخالف به گرمی می فشارم و جهت آبادانی شهر از طرف همکاران از همه دوستان به همکاری دعوت میکنم.
  دوستان تا الان سعی م بر این بوده که به رای شما خیانت نکنم و تا انجا که خودم اطلاع دارم از مسئولیتی که مردم روی دوشم گذاشتند سوء استفاده نکردم ولی اگر کسی از دوستان فکر میکنند یا مطمئن هستند که اینطور نیست همینجا قول میدهم که در مورد هر تصمیم یا اقدامی که دخیل بودم به صورت شفاهی یا حتی کتبی واقعیت را برایش در هر زمان، مکان یا جمعی که بخواهد شرح دهم.
  ما اعضای شورا با هم دشمنی نداریم کمی اختلاف نظر داریم که در هر جمعی طبیعی ست اگر قرار بود اختلاف نظر نباشد تعداد شورا یک نفر می بود که دیگر نمی توان اسم شورا رویش گذاشت. خدا رو شکر همه به هم وابسته ایم ( سجاد خدری پسر خاله ام مهرداد آقابیگی از بستگان نزدیک مادری (یه جورایی دایی بنده) سجاد اسکندری دوست و فامیل، علیرضا جعفری دوستم (شخصیتی آرام و قابل احترام) ) اگر حتی اختلافی بین ما وجود داشته باشد شما باید سعی کنید ما رو به هم نزدیک کنید فقط به خاطر آبادانی سرزمین مادری مان
  اگر بعضی از دوستان در نظراتشون به نیکی نامم را بردند و این باعث آزردگی خاطر بزرگوارانی شد عذر خواهی میکنم قطعا اون طوری نیستم که دوستان ذکر کردند و از دوستانی که لطف داشتند و ذکر شر بنده را کردند به خاطر آگاه کردنم از معایبم ( یا لااقل تصور همشهریان عزیز در مورد خودم) تشکر میکنم.
  انشاءالله از این به بعد سعی کنیم مرتبط با خبر نظر دهیم تا شاید ادارت یا مسئولینی که مورد انتقاد قرار گرفته اند با خواندن خبر و به خصوص نظرات، بیشتر به فکر بیفتند و این اقدام تاثیر بیشتری داشته باشد.
  خیلی از تفکرات یا ذهنیت بد در مورد اشخاص ناشی از عدم گفتگو یا ارتباط کم است. اعضای شورا همه خوب و فعالند و هدفی جز آبادانی گلگیر ندارند اعتراف میکنم همه از بنده بهترند و تا کنون ریالی بابت شورا بودنشان از هیچ اداره یا سازمانی دریافت نکرده اند و با وجود مسئولیتهایی که دارند همواره به فکر اهداف شورا و آبادانی گلگیر نیز بوده اند.
  به امید گلگیر، مسجدسلیمان، خوزستان، ایرانی آباد
  یا حق

 • ﺍﺑﺎﻥ wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۳:۲۳

  ﺑﺎ ﺳﻼ ﻡ.‌ ﺍﻗﺎﯼ ﺧﺪﺭﯼ ﺩﺭﺳﺖ ﮔﻔﺘﻨﺪﺩ. ﺷﻮﺭﺍﯼ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﻫﻤﻪ ﻧﺴﺒﺖ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻧﺪ. ﻭ ﺍﺯ ﻫﯿﭻ ﺗﻼ ﺷﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻤﺎ ﺩﺭﯾﻎ ﻧﻤﯿﮑﻨﻨﺪ. ﻟﻄﻔﺎ‌ﻫﻤﺎﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ‌ ﺍﻗﺎﯼ ﺧﺪﺭﯼ ﮔﻔﺘﻨﺪ. ﺩﯾﮕﺮ ﺍﯾﻦ ﺑﺤﺜﻬﺎﯼ ﺗﻔﺮﻗﻪ ﺍﻧﮕﯿﺰ ﺭﺍ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻧﺪﻫﯿﺪ. ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﯾﮏ  ﻫﻤﺸﻬﺮﯼ. ﻫﻤﻪ ﺑﺎﻫﻢ ﺩﺳﺖ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻫﻢ ﺑﺪﯾﻢ ﺗﺎ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻣﺸﮑﻼ ﺕ ﺑﮑﺎﻫﯿﻢ. ﺍﮔﺮ ﻫﻢ ﮐﺎﺳﺘﻪ ﻧﺸﺪ. ﻗﺪﺭ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﺭﺍ ﺑﺪﺍﻧﯿﻢ. ﺍﮔﺮ‌ﺍﺳﮑﻨﺪﺭﯼ ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺷﺪ. ﺍﻓﺘﺨﺎﺭﯼ ﺍﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻗﺎﺑﯿﮕﯽ‌ ﻭ ﺑﺎﻟﻌﮑﺲ. ﺑﺎ ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ ﮐﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺳﻌﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﻧﻘﺎﻁ ﺿﻌﻒ ﻫﻤﺪﯾﮕﺮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﻘﻄﻪ ﻗﻮﺕ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﮐﻨﻪ.ﻭﺟﺪﺍﻧﺎ ﺍﯾﻦ ﺷﻮﺭﺍ ﻣﺜﻞ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ ﺳﺮﺯﻣﯿﻦ ﻟﯿﺎﻣﺸﺎﻣﺒﻮ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﻗﺪﺭﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ. ﻭ ﺑﯽ ﺍﻧﮕﯿﺰﻩ ﺷﺎﻥ ﻧﮑﻨﯿﺪ. ﺍﮔﺮ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﯾﺎ ﺗﻤﺠﯿﺪﯼ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺯ ﮐﻞ ﺷﻮﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺸﻪ ﭼﻮﻥ ﮐﺎﺭ ﮔﺮﻭﻫﯿﻪ ﻭ ﻫﻤﻪ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻧﺪ . ﺯﺣﻤﺖ ﻣﯽ ﮐﺸﻨﺪ. ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻧﻈﺮﻫﺎﯼ ﺑﯽ ﺭﺑﻂ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻧﺪ. ﻫﺪﻓﺸﺎﻥ ﻧﺎﺑﻮﺩﯼ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺑﻮﺩﻩ. ﻣﻦ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﻮﺭﺍ ﺭﺍ ﻣﺜﻞ ﻫﻢ ﻣﯿﺒﯿﻨﻢ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺗﻼﺵ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ. ﺑﺎ ﻧﻈﺮ ﺍﻻﺭﺯﻧﮕﯽ ﻫﻢ ﻣﻮﺍﻓﻘﻢ. ﺍﮔﻪ ﺗﻮﻧﺴﺘﯿﺪ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﻧﻈﺮ ﺑﺪﯾﺪ. ﭼﻮﻥ ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻞ ﻣﯿﺮﺍﺙ ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ ﺍﻗﺎﯼ ﺣﯿﺪﺭﯼ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺑﻪ ﺭﺍﻫﺎﻧﺪﺍﺯﯼ ﭼﺸﻤﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﺏ ﮔﺮﻡ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﻪ. ~ﺍﯾﺪﺍﺭ ﺑﺎﺷﯿﺪ.)  

 • حامی wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۳:۳۲

  سلام و صد درود به مهندس سجاد اسکندری و محمدرضا خدری که در نظرات  نوشتن خود ثابت کردند نظرات را میخوانند و برایشان مهم است نظرات همشهریانشان در مقابل این همه ناسپاسی همشهریانشان  دوباره در نظر خود صحبت از تلاش برای انها میکنند واقعا درود بر شرفتان جوانمردان  گلگیر 

 • ﺻﺎﺩﻕ wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۴:۱۱

  ﺍﻗﺎﯼ ﺑﺎﺳﺨﮕﻮ
  . ﺍﺻﻼ  ﺍﯾﺸﻮﻥ ﻫﯿﭻ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﮑﺮﺩﻩ . ﭼﻬﺎﺭ ﺗﺎﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﻋﻀﺎ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﻫﻤﻪ ﺩﺭﮔﯿﺮ ﺑﻮﺩﻧﺪ. ﺍﺧﻪ ﻣﻨﻢ ﺟﺎﺵ ﺑﺎﺷﻢ ﻧﻈﺮﯼ ﻧﻤﯿﺪﻡ. ﺑﺠﺎﯼ ﺗﻼ ﺵ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺸﮑﻼﺕ . ﺑﺸﯿﻨﯽ ﻫﯽ ﻧﻈﺮﺍﺕ ﺗﻔﺮﻗﻪ ﺍﻧﮕﯿﺰ ﺑﺨﻮﻧﯽ…..ﺍﺻﻼﺍ. ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺧﺒﺮ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺍﺯ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻭ ﻗﻀﺎﯾﺎﯼ ﺑﻌﺪﺵ ﮔﻪ ﺟﺎﺵ ﺑﺎﺷﻢ ﯾﮏ ﺳﺎﻋﺘﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﻮ……ﺍﯼ ﮐﺎﺵ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺍﻭﻧﺠﻮﺭﯼ ﺑﺎ ﻣﺎ ﺻﺤﺒﺖ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩ ﻭ ﻭﺍﺩﺍﺭﻣﺎﻥ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩ ﺗﺎ…..    

 • asadi wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۲۰:۵۸

  سلام جناب مرادى لطف کنید نظرات رو بزارید اینجورى بعضیها فکر میکنن حرفاشون درسته .ممنون

 • رووا گرمسیری wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۳, ۲۱:۲۲

  میلاد  عیب نداره دی تو خوته اذیت نکن حالا یا ز ای کافینت یا ز او کافینت همه نظر یه نفرن همو که بجا خوت نظر داد به جا مهرنوش و مدیر مدبرو عباس هم نظر داد ولی عیب نداره مهم همیونه که به هدفت برسی  دی چه فرقی داره با اسم کی اویدی بای

 • ﺑﯽ ﻭﻓﺎ wrote on ۲۳ مهر, ۱۳۹۳, ۰:۴۱

  ﻣﻦ ﺍﻣﻮﺯﺷﻮ پﺭﻭﺭﺵ ﺑﻮﺩﻡ. ﻣﺮﺗﺐ ﻣﯿﮕﻔﺖ ﮐﻪ ﺷﻮﺭﺍ ﻫﻢ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺍﺳﻦ ﺩﻭ ﺗﺎ ﺍﺯ ﺍﻗﺎﯾﻮﻥ ﺷﻮﺭﺍ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺍﻭﺭﺩ. ﺗﻮ ﺑﺤﺚ ﮐﺎﺭﺧﻮﻧﻪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﻫﻢ ﮐﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻭ ﺗﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮ نﺑﻮﺩﻧﺪ. ﺑﻘﯿﺘﻮﺕ ﮐﺠﺎﯾﯿﻦ. ﺑﭽﺴﺒﯿﻦ ﺑﻪ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﺟﻮﻥ……….

 • پاسخگو wrote on ۲۳ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۱

  با سپاس بیکران  از زحماتی که اقای مرادی برای این مصاحبه کشیدند….اقای صادق عزیز معلوم شما یک فرد کاملا بی منطقی هستید نکنه فکر کردی شوراها یا مهندس اسکندری زندگی رو بوسیدن گذاشتن کنار فقط دور اداراتن برای تلاش برای ادمای امثال شما نه ماشالله خیلی قدرشناسید نه عزیز من زندگی برا اونام ادامه داره و نه تنها مصاحبها بلکه هر فرد مسجدسلیمان این سایت رو چک میکنن برا اینکه بدونن در شهرشون چه اتفاقاتی میوفته و مثل کبک سرشون رو زیر برف نمیکنند تا فقط بیوفتن دنبال مشکلات شخصیشون بعدشم ادارات تایم دارن  و تا ساعت ۲میریم اداذه شبانه روزی که نیست و در ضمن دنیا چقد پیشرفته شده که در هر مکان و زمان تو ماشین یا مهمانی یا هر جای دیگه برا ۵دیقه هم که شده با گوشی همراه ادم میتونه این سایت خوب رو چک کنه  و لطفا شما هم این دشمنی رو خاتمه بدید  ولله دیگه شما نوبرید  شما نمیتونید با ای نظراتتون  مانع عزم فولادی جوانان بذغیرت شورای ما بشید  و ما نیازی به تعریف شما نداریم برای اقابیگی خودمان داریم میبینیم محاسن و معایب رو شما هم میتونید به نبردتون خاتمه بدید

 • asadi wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۳, ۲۰:۵۶

  جناب ایرج من خانم اسدى هستم نه آقاى اسدى و رشته بنده ربطى به منحل شدن مدرسه گلگیر نداره بنده رشته ام تربیت بدنى هستش و دبیر ورزش هستم فکر نمیکنم مدرسه گلگیر بخاطر نداشتن دبیر ورزش منحل شده باشه آموزش پرورش بودجه نداره که نیرو استخدام کنه و این ربطى به بنده و امثال من نداره پس لطف کنید خودتون اطلاعاتتون رو به روز کنید متاسفام براى ………..

 • فرید wrote on ۲۶ مهر, ۱۳۹۳, ۱۸:۴۰

  سلام  اقای سجاد اسکندری درود بر شرفتان… کارخانه سیمان ، منابع طبیعی خاک رس و سنگ و اهک و….گلگیر را مفت دارد استفاده میکند  با کمترین هزینه بیشترین سود را میبرد و حاظر نیست یک درصد از سودش را خرج گلگیر کند. ماشین های سنگین کارخانه جاده گلگیر را نابود کردند خاک کارخانه هم که نیازی به گفتن ندارد حتی اگر ضرری هم برای گلگیر نداشته باشد این وظیفه کارخانه هست  که اینجا  درامد زایی می کند کمکی باشد برای حل مشکلات گلگیر.. بیشتر مردم گلگیر مهاجرت کردند بخاطر مشکل مدرسه حتی یک سرویس به دانش اموزان برای رفت و امدشان نداد تا دانش اموزان راحت به کلاس بروند و برگرددند تا این که با مهاجرت نیمی از گلگیر مواجه شدیم و بقیه کسانی هم که توانای مالی نداشتند ماندند گلگیر که به دلیل کم بودن دانش اموزان مدرسه را جمع کردند مردم گلگیر از این خواب غفلت بلند شید و این کسانی که تفرقه بین اعضای شورا انداختند و با نظرات غیرمنطقی فقط خواستند شما را از موضوع اصلی بحث خارج کنند و در مقابل ظلم کارخانه نظری ننویسید لطفا همگی به موضوع کارخانه نظر خود را بنویسید تشکر از مدیر با لیاقت سایت اقای مرادی..اقای مرادی لطفا با اقای حجازی هم مصاحبه داشته باشید ببینیم ایا او هم حرفی برای گفتن دارد ایا چه میخواهد جواب این مردم گلگیر مظلوم واقع شده بدهد…

 • ﻓﺮﻫﺎﺩ wrote on ۲۸ مهر, ۱۳۹۳, ۲۲:۲۱

  ﺳﻼ ﻡ.‌ﯾﮑﺴﺎﻋﺖ ﻧﺸﺴﺘﻢ ﻧﻈﺮﺍﺕ ﺭﺍ ﺧﻮﺍﻧﺪﻡ. ﻋﺪﻩ ﺍﯼ ﻣﻐﺮﺿﺎﻧﻪ ﻭ ﻋﺪﻩ ﺍﯼ ﺩﻟﺴﻮﺯﺍﻧﻪ ﻧﻈﺮ ﺩﺍﺩﻧﺪ. ﻫﻤﻮﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﮔﻼ ﯾﻪ ﺩﺍﺭﻧﺪ. ﻭ ﺧﻮﺍﺳﺘﺎﺭ ﺍﻋﻼ ﻡ ﺭﯾﺰ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻫﺎﯼ ﺷﻮﺭﺍ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﻣﺸﺨﺼﻪ ﻧﻪ ﻣﻨﻔﻌﺘﯽ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ. ﻭ ﻫﺪﻓﺸﻮﻥ ﺧﺪﻣﺘﻪ ﺣﺎﻻ  ﭼﻪ ﺑﺎ ﺍﺳﻢ ﯾﮑﯽ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﺑﺎﺷﻨﺪ. ﻧﻈﺮ ﺩﺍﺩﻧﺪ. ﭼﻪ ﺑﺎ ﺍﺳﻢ ﺩﻩ ﻧﻔﺮ. ﺍﯾﻦ ﺍﻋﻀﺎ ﺷﻮﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﻌﻀﯿﺎﺷﻮﻥ ﺷﻬﺎﻣﺖ ﺑﻪ ﺧﺮﺝ ﺩﺍﺩﻧﺪ. ﻭ ﻧﻈﺮ ﺩﺍﺩﻧﺪ. ﭼﺮﺍ ﺑﻮﺩﺟﻪ ﻭ ﺑﻘﯿﻪ ﻣﺴﺎﯾﻠﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺳﻮﺍﻝ ﺷﺪﻩ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﻤﯿﺪﻥ…

 • ﻣﺴﻌﻮﺩ wrote on ۲۸ مهر, ۱۳۹۳, ۲۲:۳۰

  ﻣﯿﮕﻦ ﺣﺠﺎﺯﯼ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺻﺪﺍﻗﺘﺶ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﺷﺪ. ﺍﻻ ﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺩﺍﺭﻥ ﺑﺎ ﺑﻮﻝ ﻭ ﺭﯾﺎﮐﺎﺭﯼ ﻭ …ﺧﻨﺪﻩ ﺭﻭﺩﺭﻭ ﻭ…..
  ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﺑﺸﻦ. ﻭﻟﯽ ﺍﺧﺮﺵ ﮐﻼ ﺷﻮﻥ پﺱ ﻣﻌﺮﮐﻪ ﺍﺳﺖ. ﺑﺎ ﺗﻮﺍﻡ ﮐﻪ ﻋﻀﻮ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﺷﻬﺮﯼ ﻭ ﮔﻔﺘﯽ ﺑﻌﻀﯿﺎ ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ ﺧﻮﺩﺷﻮﻧﻮ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﮐﻨﻦ. ﺍﻭﻧﺎ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﻫﺴﺘﻨﺪ.ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﯼ ﺻﺎﺩﻕ ﺍﮔﺮ ﺷﺐ ﻭ ﺭﻭﺯ ﻋﻠﯿﻪ ﺷﺎﻥ ﺟﻮﺳﺎﺯﯼ ﮐﻨﯽ ﺍﺧﺮﺵ ﻣﺤﺒﻮﺑﻦ ….

 • ﺍﺣﻤﺪ wrote on ۲۸ مهر, ۱۳۹۳, ۲۲:۴۹

  ﺍﻗﺎ ﻣﺮﺩﻡ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭ ﺍﻋﺘﺮﺍﺽ ﺩﺍﺭﻧﺪ. ﭼﺮﺍ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﺮﺩﻣﻮ ﻧﻤﯿﺪﯾﻦ؟

 • سعید wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳

  سلام و خسته نباشید خدمتمهندس اسکندری و خسته نباشید خدمت مدیر سایت اقای مرادی..اقای فرهاد.احمد.مسعود  مطمنم که دلسوز گلگیر نیستید که از حجازی دفاع میکنید اخه یک کار مثبت که نه حجازی بلکه تمامی مدیران کارخانه در طول تولید کارخانه که برای گلگیر انجام دادند رو اشاره کنید ببینم چرا اخه از حجازی طرفداری میکنید.بعدشم عزیزم شورا که بیکار نیست هر شهروندی ممیاد و میخاد ببینه گلگیر چقد بودجه داره چقدش خرج چی کردن رو توضیح بده اینطور که شهر شهری نمیشه هر شهروندی بخاد یه نظر بده که نه اقا ای بودجه باید خرج کجا بشه چرا خرج اینجا شد ما مردم گلگیر برای خودمون نماینده انتخاب کردیم و باید به نظرات و تصمیماتشونم احترام بزاریم ما الان در این مصاحبه مشکلمون بیکاریست و سخنان رییس شورای فهیم و توانمندمون رو تایید میکنیم و حمایتش میکنیم و کسانی که با نظراتشان تفرقه اندازی میکنند اصلا نمیتوانند به هدفشان برسند و در ضمن این مصاحبه راجب بیکاریست نه راجب اینکه جوابگو مردم باشند که تا حالا چیکار کردند و چرا انجام دادند اگر حرفی هست در جلسات پرسش و پاسخ مردم و شورا میتونن سوال کنند لطفا موضوع مصاحبه را به بیراه نکشید مردم عزیز اگر سوال ی غیر از بیکاری دارید میتونید در جلسات مردمی و شورا در میان بگذارید  لطفا فقط مشکل بیکاری اگه دارید نظر بدید و یا هر مشکل دیگه بیان کنید جلسه پرسش و پاسخ سوالاتتون رو مطرح کنید با سپاس دوباره از اقای سعید مرادی

 • ﻣﺴﻌﻮﺩ wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۳, ۱۸:۱۲

  ﺳﻌﯿﺪ ﺟﺎﻥ ﻋﺬﺭﺧﻮﺍﻫﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ. ﻣﻦ ﻣﻨﻈﻮﺭﻡ ﻣﺮﺣﻮﻡ ﻧﺎﺻﺮ ﺧﺎﻥ ﺣﺠﺎﺯﯼ ﺑﻮﺩ . ﻭﻟﯽ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﺑﺎﺳﺨﮕﻮﯾﯽ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﯽ. ﺷﻮﺭﺍ ﻭ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭ ﻣﻮﻇﻔﻨﺪ. ﺭﯾﺰ ﺑﻮﺩﺟﻪ ﻫﺎﺷﻮﻧﻮ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺰﺍﺭﻥ. ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﻪ ﺗﮏ ﺗﮏ ﺑﺪﻥ. ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺍﻃﻼ ﻋﯿﻪ ﻭ ﻣﺴﺘﻨﺪ ﺑﺎ ﺭﯾﺰ ﺑﺮﯾﻨﺖ ﺑﺎﻧﮑﯽ. ﻧﻪ ﺍﻟﮑﯽ .ﺧﺪﺍﯼ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺧﻄﺎﯾﯽ ﻧﮑﺮﺩﻥ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺑﻨﻬﺎﻥ ﮐﻨﻨﺪ.ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﯾﻨﻮ ﺑﺨﻮﺍﯾﻦ ﭼﻮﻥ ﺧﻮﺍﺳﺘﻦ ﺣﻖ ﺟﻨﺎﺑﻌﺎﻟﯿﻪ؟ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﭼﻮﻥ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﻣﺮﺩﻣﻦ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺎﺳﺨﮕﻮ ﺑﺎﺷﻦ …….ﺯﯾﺎﺩ ﺣﺮﺹ ﻧﺨﻮﺭ ﺩﺍﺩﺍﺵ.‌ﺧﺪﺍﯾﯿﺶ ﺍﻗﺎﯼ ﻣﺮﺍﺩﯼ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ. ﭼﻨﺪ ﻧﻔﺮ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺷﺪﻧﺪ ﻭ ﺩﺍﺭﻥ ﺷﯿﻔﺘﯽ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻋﻮ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ. ﺗﺎ ﯾﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﯿﺎﺩ. ﺳﺮﯾﻊ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﯿﺪﻥ. ﭼﻘﺪﺭ ﺑﻪ ﺛﺎﻧﯿﻪ…. 

 • ﻣﺤﻤﺪﻋﻠﯽ wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۳, ۲۰:۵۳

   ‌ﺍﺏ ﺩﺭ ﮐﻮﺯﻩ ﻭ ﻣﺎ ﺗﺸﻨﻪ ﻟﺒﺎﻥ ﻣﯿﮕﺮﺩﯾﻢ. ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺍﻥ ﺷﺎﯾﺴﺘﻪ ﺗﻮ ﺑﺨﺘﯿﺎﺭﯼ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ. ﺑﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻭ ﮐﺎﺭﺩﺍﻥ ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﺭﻓﺘﯿﻦ………ﺍﯾﻮﻝ ﺑﺎﺑﺎ ﺍﯾﻮﻝ….

 • ﭼﻮﻗﺎ ﺷﻞ wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۳, ۲۱:۴۳

  ﺑﺎ ﺳﻼ ﻡ. ﺍﻗﺎﯼ ﻣﺮﺍﺩﯼ ﻣﻦ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﻧﻤﯿﺸﻨﺎﺳﻢ. ﺍﻻ ﻧﻢ ﭼﻮﻥ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻧﻮﺷﺘﻨﺪ. ﻣﻦ ﻫﻢ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﻢ ﺻﺪﺍ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻭ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﻪ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﺒﺮﯾﮏ ﮔﻔﺖ. ﺷﺨﺺ ﺟﻨﺎﺑﻌﺎﻟﯽ ﺍﺳﺖ. ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﻓﻀﺎ ﺭﺍ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐﺮﺩﯾﺪ.
  ﺍﺯ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺷﻬﺮ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﻫﻢ ﺗﺸﮑﺮ ﻣﯿﺸﻮﺩ. ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﮐﻪ ﭼﻨﯿﻦ ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﺷﺎﯾﺴﺘﻪ ﺩﺍﺭﯾﺪ.‌ﻣﻦ ﺩﯾﺪﻡ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻧﻈﺮﺍﺕ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ. ﻓﻼ ﻧﯽ ﻭ ﻓﻼ ﻧﯽ ﮐﺎﺭ ﻧﮑﺮﺩﻧﺪ. ﻭﻟﯽ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﻭﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﺮﺩﻭ ﮐﺎﺭﻧﺪﺍﺷﺘﻦ ﻭ ﻣﺮﺗﺐ ﺑﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻫﻤﺸﻬﺮﯾﺎ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺣﻤﻠﻪ ﮐﺮﺩﻧﺪ. ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﯾﻦ ﺑﺮ۹۹‌ ﺩﺭﺻﺪ ﻣﺮﺩﻡ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺟﺎﯼ ﺳﻮﺍﻟﻪ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺍﻥ ﮐﺎﺭ ﺑﻠﺪ ﻭ ﺑﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ….ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻣﺮﺩ ﺍﺣﺮﺍﯾﯽ ﺷﻬﺮﻣﺎﻥ ﭼﻪ ﺑﻮﺩﻩ؟ ﭼﻪ ﺟﯿﺰﯼ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﮐﻪ ….ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ. ﻧﻤﯿﮕﻢ ﺍﺩﻡ ﺑﺪﯾﻪ . ﻭﻟﯽ ﺍﯾﻦ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﺑﺰﺭﮒ ﮐﺎﺵ ﺗﺼﯿﺐ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ …. ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ﻣﯿﺸﺪ. . ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻨﯿﺪ ﺟﺎﯼ ﻫﯿﺞ ﺩﻓﺎﻋﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺍﻗﺎﯾﺎﻥ……

 • ﻏﻼ ﻡ wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۳, ۲۲:۰۱

  ﺩﺭﻭﺩ ﺑﺮ ﺭﯾﺲ ﺗﻮﺍﻧﻤﻨﺪ ﻗﺒﻠﯽ ﻭ ﺭﯾﺲ ﺟﻮﺍﻥ ﻓﻌﻠﯽ ﻭ ﺗﮏ‌ ﺗﮏ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﺷﻬﺮﻡ. ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﺑﺮﺧﯽ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺷﺎﻏﻞ ﮐﺮﺩﻥ ﺗﻌﺪﺍﺩﯼ ﺍﺯ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻃﯽ ﺍﯾﻦ ﺩﻭﺍﺯﺩﻩ ﺳﺎﻝ ﺗﺎ ﺣﺪﻭﺩﯼ ﺗﺤﺴﯿﻦ. ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻻ ﯾﻨﺪﮔﯽ ﻭ ﺗﺨﺮﯾﺐ ﻣﺤﯿﻂ ﺯﯾﺴﺖ ﻭ… ﻣﺤﮑﻮﻡ. ﺧﺪﺍﺋﯿﺶ ﺍﮐﺜﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﮔﻠﮕﯿﺮ ﺑﻪ ﻣﻮﺍﺭﺩﯼ ﺩﺭ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺑﺎ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﺍﻋﺘﺮﺍﺽ ﺩﺍﺭﻧﺪ. ﮐﻪ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺣﻘﻪ. ﺭﯾﯿﺲ ﻭ ﺳﺎﯾﺮ ﺍﻋﻀﺎ ﺑﯿﺎﯾﻦ ﺍﻭﻥ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻗﺒﻠﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻣﻌﺘﺮﺿﻨﺪ ﺟﺒﺮﺍﻥ ﮐﻨﯿﺪ.

 • صفورا اسکندری wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۳, ۲۳:۰۱

  سلام به تمامی اسماری نشینان با اصالت عزیزان نظر دهنده تمامی نظرات شما قابل احترام میباشند ولی مطمنم که کسانی که در نظر خود به دنبال تخریب سجاد هستند فقط از فعال بودن سجاد رنج میبرند و میخاهند سد راه این فعالیتها شوند ولی از انجای که من شناخت کامل از برادرم سجاد دارم سجاد عزم فولادی برای ابادی زادگاهش دارد و کمر همت بسته است ومانند اسماری سربلند است وهیچ چیزی نمیتواند حتی یک درصد باعث تخریب و دلسردی سجاد از فعالیت شود و من مطمنم تمامی دنیا اگر این مصاحبه را بخوانند از این جووان حمایت میکنند الحمدالله این جوانان شورا به قدری وظیفه خود را به نحواحسن پیش میبرند که هیچ جای ابهامی برای مردم شهرشان نگذاشتندبا توجه به جلساتی که چند مدت یکبار به نام جلسه پرسش و پاسخ مردم گذاشتند که هر سوالی مردم دارند سوال شود و در حضور تمامی مردم پاسخ میگیرند و اخرین جلسه مردمی زمانی بود که اقای اقابیگی رییس قبلی شورا تمامی چیزهای که در طول دوره ریاستش انجام داد را بیان کردند و مردمم حضور داشتند اگر سوالی بود پرسیدند و مهندس اقابیگی اماده پاسخ دادن بودند و نیازی نیست که در مصاحبهای رسانه ای پرسش شود میتوانند صبر کنند و در جلسات بعدی سوالات خود را به جواب برسانند.. اینکه دیگه جای بحث ندارد که مصاحبه را به بیراه میکشانید لطفا مردم عزیز گلگیر در مورد مصاحبه نظر دهید سوالاتتان را تا جلسه بعدی با شوراها نگه دارید و انجا بیان کنید تا به جوابتان برسید اینجا کسی به سوال شما جوابی نخواهد داد و نظرات شما را جهت همفکری نیاز دارند … تشکر بیکران از زحمات مدیر فعال و با لیاقت سایت جناب اقای مرادی

 • ﺷﯿﺮ ﺍﺳﻤﺎﺭﯼ wrote on ۳۰ مهر, ۱۳۹۳, ۵:۳۵

  ﺳﻼ ﻡ. ﺧﺪﺍﯾﯿﺶ ﻣﯿﺸﻪ ﺳﻮﺍﺑﻖ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﺗﻮﻧﻮ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭ ﺷﻬﺮ ﺑﺎ ﺍﺻﺎﻟﺖ ﺑﺨﺘﯿﺎﺭﯼ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﺮﺩﯾﺪ ﺑﮕﯿﺪ؟!

 • بیکار wrote on ۳۰ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷

  چرا آقای رئیس شورا از خانم احمد پور مسئول مدارس غیر انتفاعی نخواستید که از این نفراتی که لیست کرده بودیدکسانی که مدرک شان مرتبط بوده حداقل یه آزمون کوچیک ویا اینکه حداقل شرط معدل را درنظر بگیره برا داوطلبین،من خودم بشخصه به خانم احمد پور زنگ زدم و گفت که من نیم ساعت پیش با یه خانم بصورت تلفنی به توافق رسیدم بنظر بنده انتخاب معلم (حالا درسته خصوصی است ) ولی اینجوری اشتباهه و در پایان از آقای مرادی خواهش میکنم که نظرم رادر سایت ثبت نماید تا شاید شورای پیگیر اینه بخونه بخاطر اینکه خودشون دنبال مشکلات مدرسه غیر انتفاعی بودند

 • مهدی گل گیری wrote on ۳۰ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲

  با سلام و خسته نباشید به آقای مهندس اسکندری، جوان غیور و پر تلاش شهر گلگیر که از هیچ گونه تلاشی برای آبادانی شهرمان دریغ نمیکنند و ما به ایشان افتخار میکنیم و از ایشان خواهشمندیم که پیگیری های خود رو در زمینه رفع آلودگی بوجود آمده توسط کارخانه سیمان کارون تا رسیدن به نتیجه نهایی ادامه دهند تا این معضل آلودگی هوا که باعث بروز بیماری های مختلف و از بین رفتن محصولات کشاورزی در منطقه میگردد را ریشه کن سازند.
  باتشکر از آقای سعید مرادی که مسائل مختلف شهرستان رو در قالب خبر بخوبی پوشش میدهند.

 • مجتبی wrote on ۳۰ مهر, ۱۳۹۳, ۱۵:۲۷

  با سلام.  اینکه مرتب گفته پیشه اسکندری یا آقایی این کار کردند. این کار بکنند.  تا آنجایی که من اطلاع دارم. رییس شورا تابع مصوبات و مجری رای اکثریت شوراست. و خودسرانه نمیتوان حرکتی بکند. پس بدانیم که موارد قبلی حتما با رای اکثریت آرا بوده. و حالا هم همینطور. حتی همین مصاحبه هم بایستی رای اکثریت آرا شورا را داشته باشه تا رییس شورا بیاد و مصاحبه کنه که احتمالا هم آنجور بوده. پس دقت داشته باشیم اگه کار خوب یا بدی پیشه اکثریت شورا در آن دخیل بودند. و رییس شورا فقط اطلاع رسانی می کند.

 • علی.ت wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۳, ۴:۱۴

  اسکندری مرد عمله نه شعار
  تا حالا هم مثل بعضی ها من من نکرده
  برید تحقیق کنید

 • کورش wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۳, ۶:۵۲

  مسعود خان دنبال چه هستی……..
  مطمئنم با ده ها اسم نظر دادی بابا بسه دیگه
  کار دیگه ای جز تفرقه و خودستایی بلد نیستی اینقدر با نظرات غیر مرتبطت وجه شهر رو خراب نکن

 • مسعود wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۳, ۱۳:۰۲

  ما که با  اسم خودمون نظر دادیم. و خودستایی هم نکردیم.گفتیم که بودجه ها و خرجگرد شورا به نظر مردم برسه.حالا اگه شما عضو شورایی یا نه که پاسخ مرا دادی …. اما این که ما را به خودستایی متهم میکنی … شما مگه ضرر میکنی کورش خان اگه ریز بودجه و بقیه موارد شفاف به اطلاع مردم برسه….ولا نوبره دیگر. ….

 • مجتبی wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۳, ۲۲:۴۴

  درود بر اعضای شورا
  اسکندری آقابیگی جعفری خدری ها
  گوش به حرف بعضی ها ندید که هدفشون تفرقه است اگر واقعا دلسوزند مرتبط با خبر نظر میدادند نه بی ربط
  خدری عنوان کرد در مورد هر موضوعی بخواید در هر جا شفاهی و کتبی پاسخگو هستیم و عنوان کرده تا حالا ریالی دریافت نکردیم پس به قول کورش خان دنبال چه هستید
  باید شورا رو در مسیر آبادانی شهر یاری کنید نه دنبال کارشکنی و تخریبشون باشید
  همه اعضای شورا رو من میشناسم انسانهی پاکی هستند و جهت خدمت اومدند پس در این را همه کمکشون کنیم
  انشاءاللها

 • کوگ اسماری wrote on ۱۴ آبان, ۱۳۹۳, ۱۶:۵۷

  همشهریان عزیز گلگیر نشین که سوالاتی از نمایندگان خود و شهردار و اسکندری و دیگر همکارانشان داشتند و خواستند بدونند تا حالا چیکار کردند مثل جلسات قبل که جلسه پاسخ و پرسش داشتند دوباره جلسه ای در روز جمعه 16 ابان هست لطفا حتما در این جلسه شرکت کنید تا در مصاحبهای دیگه بجای نظر دادن راجب مصاحبه سوال از شوراها نپرسید و این جلسه از طریق شهرداری به صورت پیام بر روی تلفنهای همراه اطلاع رسانی شد
  تشکر از دست اندر کاران سایت

 • اون wrote on ۱۲ بهمن, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۲

  درود  بر سردار سازندگی گلگیر. استاد مهندس آآقابیگی 

 • کارون wrote on ۱۴ بهمن, ۱۳۹۳, ۹:۳۶

  درود به شرف خدمت گذار باغیرت گلگیر استاد. آ. مهرداداقابیگی

 • بچه جنوب wrote on ۱۲ آبان, ۱۴۰۱, ۱۳:۱۶

  باسلام. متاسفانه هر سرزمینی که صنایع آلاینده وارد اون شدن به سرزمینی سوخته تبدیل شده ، کاش به جای صنعت سیمان ، صنایع غذایی در منطقه گلکیر احداث می شدند،با توجه به اینکه از دیرباز گلگیر قطب تولید محصولات کشاورزی درجه یک و کاملا طبیعی بوده است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی