دکتر جلیلی در همایش نقش زن در دفاع مقدس: انقلاب اسلامی ایران را دفاع مقدس بیمه کرد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- به مناسبت هفته دفاع مفدس همایش نقش زن در دفاع مقدس در سالن اجتماعات فرهنگیان مسجدسلیمان برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در این مراسم که به همت کمیته بانوان دفتر ارتباطات مردمی دکتر جلیلی برگزارشد دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در سخنانی گفت: دفاع مقدس و هفته دفاع مقدس موهبتی الهی بود که خداوند به کشورمان اعطا کرد. وی با اشاره به جنگ یک طرفه استکبار جهانی با ایران اظهارکرد: در این جنگ تحمیلی بین المللی، ایران به دنیا ثابت کرد که دندان طمع تحریم و تهدید نظامی را از ریشه در می آورد و استکبار نتوانست ایران با دست خالی را شکست دهد.

وی اظهار کرد: رمز پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس توکل به خداوند و اراده یک ملت بود که با رهبری با ذکاوت و الهی دشمن را سرجای خود نشاند. زنان در طول هشت سال دفاع مقدس در عین رشادت در نبرد حق علیه باطل، در پشت جبهه از هویت و نقش خود در خانواده، هیچ گاه غافل نشدند و همواره با قبول مسئولیت آنان در خانواده، مشوق مردان برای حضور در جبهه ها بودند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: شکل گرفتن حماسه ۸ سال دفاع مقدس، مرهون زنان با گذشت این سرزمین است که فرهنگ جبهه رفتن را در خانواده ها به یک ارزش تبدیل کردند.

دکتر جلیلی با بیان این که جایگاه زنان در دین مبین اسلام تبیین و برای نسل جدید بازگو شود افزود: وظیفه همه ما در این برهه از زمان، اطاعت و تبعیت از ولایت فقیه، ترویج فرهنگ جهاد و شهادت، هوشیاری در برابر تهاجم فرهنگی و الگو سازی برای نسل جوان است. درپایان این همایش با حضور مسئولین شهرستان از مادران و خانواده شهدا تجلیل به عمل آمد.

IMG_5918

IMG_5920

IMG_5970

درباره نویسنده

9844مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی