فرزاد حافظی: باقری‌نیا کسالت داشت به کنفرانس خبری نرفت!/ از بازی با راه‌آهن سه امتیاز را می‌خواهیم

 مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: تیم ما بدشانس بوده و توپ‌هایمان توی گل نمی‌رود. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان فرزاد حافظی مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که در غیاب مجید باقری‌نیا سرمربی این تیم در نشست خبری حاضر شده بود در خصوص بازی با راه‌آهن گفت: باقری‌نیا کسالت داشت که به نشست خبری نیامد اما درباره بازی فردا باید بگویم که بازی برای ما بسیار مهم است چراکه تاکنون برد نداشتیم و به همین دلیل وضعیت ما خوب نیست. برای تیم راه‌آهن احترام خاصی قائلیم وهمچنین برای حمید استیلی اما با این همه ما برای سه امتیاز به تهران آمدیم و مطمئن هستم که دست پر به مسجدسلیمان برمی‌گردم.

وی درباره تیم راه‌آهن نیز گفت: راه‌آهن تیم خوبی است و کادر فنی خوبی هم دارد. راه آهن تیم با لیاقتی است که در لیگ برتر ما حضور دارد و بدشانسی آورده که در اینجای جدول قرار گرفته و مطمئن باشید جای این تیم تغییر می‌کند. راه‌آهن کادر فنی و بازیکنان مطرحی دارد.

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: ما هم تیم خوبی هستیم اما بدشانسی آوردیم و اگر بازی‌های ما را دیده باشید متوجه می‌شوید که تمام کارهایی که لازم است در زمین انجام می دهیم اما توپ ما درون دروازه نمی‌رود و هنوز پیروزی کسب نکردیم اما امیدوارم فردا اولین برد را به دست بیاوریم.

وی درباره استعفای باقری‌نیا از سرمربی‌گری نفت مسجدسلیمان هم خاطر نشان کرد: این آخرین بازی نفت با این کادر است اما من خودم با باشگاه قرارداد دارم و هر تصمیمی که آنها بگیرند احترام می‌گذارم هرچند که برای همه ما باشگاه نفت مهم است و دوست داریم به جایگاه خودش برسد اما باقری‌نیا کسالت داشت که به نشست امروز نیامد.

وی درباره این که آیا معضل کارت‌های پایان خدمت جعلی دامن این تیم را گرفته یا نه گفت: بله، متاسفانه عباس عسگری و میلاد شیخ سلیمانی دو تن از بهترین بازیکنان ما هستند که نمی توانند ما را همراهی کنند. حافظی در پایان گفت: برای بازی فردا تیم کاملی هستیم و مصدوم و محروم نداریم.

درباره نویسنده

11250مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی