فرمانده سپاه ناحیه مسجدسلیمان: ۳۱ شهریور آخرین تیر دشمنان برای مقابله با انقلاب بود

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان، علی جوانی پیش از ظهر امروز در آیین گرامیداشت ۳۱ شهریور و هفته دفاع مقدس که با رژه یگان‌های نظامی، انتظامی و بسیجیان این شهرستان برگزار شد، با اشاره به این که نظام مقدس جمهوری اسلامی یک نظام مبتنی بر ارزش‌های انسانی و اسلامی است، اظهار کرد: مستکبران چون وجود جمهوری اسلامی را مغایر با سیاست‌ها و منافعشان می‌دیدند در مقابله با آن، توطئه‌ها و دسایس فراوان ترتیب دادند.

وی با بیان این که ۳۱ شهریور آخرین تیر دشمنان برای مقابله با انقلاب بود، افزود: از ترور مقامات و شخصیت‌ها تا به راه انداختن شورش‌های خیابانی گرفته و برنامه‌ریزی برای کودتا، همه و همه برنامه‌هایی بود که استکبار و ایادی سرسپرده‌اش برای مقابله با انقلاب بزرگ و نوپای ملت ایران ترتیب داده بودند.

فرمانده سپاه ناحیه مسجدسلیمان ادامه داد: بیداری ملت همیشه در صحنه ایران که در پشت رهبری امام راحل قرار گرفته بودند تمام این نقشه‌های شوم را نقش بر آب و دشمنان را ناکام کرد.

جوانی تصریح کرد: تجهیز نظامی و کمک‌های مالی فراوان کشورهای غربی و منطقه‌ای از رژیم بعث عراق و تشویق صدام برای حمله نظامی به خاک مقدس کشورمان آخرین تیری بود که در دست دشمنان قسم خورده این انقلاب قرار داشت.

وی خاطر نشان کرد: ملت همیشه هوشیار ایران با لبیک‌گویی به فرمان ولی امرمسلمین به مقابله با دشمن برخاستند و در هشت سال نبرد جانانه نگذاشتند ذره‌ای از خاک مقدس کشورمان در زیر پوتین متجاوزان باقی بماند و آنها را با خفت و خواری از کشورمان بیرون راندند.

فرمانده سپاه ناحیه مسجدسلیمان به نیابت از شهروندان این شهرستان با تجدید بیعت مجدد با آرمان‌های انقلاب و امام راحل و فرمان‌بری محض از مقام معظم رهبری گفت: امروز با امام حی و حاضر(عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبری بیعت مجدد کرده و قسم می‌خوریم که تا آخرین قطره خونمان از انقلاب و آرمان‌های انقلاب و خون شهدا پاسداری کنیم و نگذاریم لبخند بر لبان دشمنان نظام مقدس اسلامی‌مان بنشیند.

درباره نویسنده

9843مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی