تقدیر از حسین عالی محمدی در اریکه ایرانیان

در اولین همایش تجلیل از رکوردداران ایران با حضور مسئولین فدراسیون ورزشهای همگانی در سالن آمفی تئاتر اریکه ایرانیان در تهران از این ورزشکار زاگرس تبار تجلیل شد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از زاگرسیان، در این همایش یک روزه که با استقبال پرشور خانواده های رکوردداران همراه بود، علی قلم سیاه عضو هیات رئیسه فدراسیون از جایگاه ویژه ورزشکاران رکورددار و هدف این عزیزان که به اهتزار درآوردن پرچم سه رنگ کشورمان است، قدردانی کرد.

طالب رجب پور رئیس انجمن ورزش های تفریحی و مهارت های فردی نمایشی، ضمن ابراز خوشنودی از برگزاری این همایش و تقدیراز رکوردداران و خانواده های آنان که حامیان این عزیزان هستند، گفت: فدراسیون ورزش های همگانی تنها مرجع رسمی ثبت رکورد در کشور است و هیچ موسسه و سازمانی بجز فدراسیون ورزش های همگانی نمی تواند موازی با وظایف این فدراسیون عمل کند.

در این همایش از حسین عالی محمدی، ورزشکار مسجدسلیمانی فاتح برج میلاد نیز در کنار دیگر قهرمانان تجلیل شد. امان الله شیخ رباط از دفتر ارتباطات مردمی دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی که از طرف این نماینده مجلس در مراسم حضور پیدا کرده بود،افتخار آفرینی حسین عالی محمدی را باعث افتخار تمامی زاگرس نشینان و خصوصاً مردم مسجدسلیمان دانست و گفت: تلاش می کنیم شرایطی فراهم کنیم تا این قهرمان ملی با خاطری آسوده به افتخار آفرینی برای ایران اسلامی ادامه دهد…

درباره نویسنده

11265مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی