ورود خودروهای اروند به تمام نقاط خوزستان آزاد شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- استاندار خوزستان گفت: ورود خودروهای پلاک اروند به تمام نقاط این استان آزاد شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان عبدالحسن مقتدایی امروز اظهار کرد: ورود خودروهای پلاک اروند به تمام نقاط استان خوزستان، آزاد اعلام شد.

وی اضافه کرد: این مهم به تصمیم دولت یازدهم بوده و با ابلاغیه به استانداری عملاً اجرایی شده است. استاندار خوزستان تصریح کرد: از این پس هیچ مشکلی برای تردد و ورود خودروهای پلاک اروند به نقاط مختلف استان وجود نخواهد داشت. این خبر برای هم استانی‌ها خوشایند بوده و همه خوزستانی‌ها از این پس می‌توانند از این مصوبه بهره‌مند شوند.

 

درباره نویسنده

9551مطلب نوشته است .

۲ Comments on “ورود خودروهای اروند به تمام نقاط خوزستان آزاد شد”

  • احسان wrote on ۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۸:۵۴

    به جاش میخواهند از نمایندگان خوزستان امتیاز بگیرند و با افتتاح تونل بهشت آباد(تونل سوم) آب کارون رو به زاینده رود بریزند! 
    که چی بشه؟! که اون آب آبادانی بشه واسه کشاورزهای استان خشک اصفهان و حق آبه خوزستان از کارون باز هم کمتر بشه و کشاورزی در خوزستان تضعیف بشه، آب شهرهای جنوب خوزستان شورتر بشه، نخلستان ها مثل بقیه سال های گذشته شور بشه و درختا و زمین شور و خشک، تالالب های خوزستان خشک شه، گرد و خاک ها بیشتر بشه و … .
    نه، زیاد خوشحال نباشد عزیزان.

  • کارشناس wrote on ۳ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۹:۳۱

    تشکر از استاندار دلسوز وتلاشگر

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی