شکست نفت مسجدسلیمان در مقابل همنام تهرانی

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- آخرین دیدار تدارکاتی نفت در تهران امروز عصر در مقابل تیم همنام تهرانی برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از سایت موسسه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان در این بازی که در ورزشگاه اختصاصی باشگاه نفت تهران برگزار شد شاگردان علیرضا منصوریان با تک ‌گل وحید امیری از سد تیم نفت مسجدسلیمان گذشت تا آخرین دیدار تدارکاتی‌‌اش با برد پشت‌ سر بگذارد.

این بازی با جدیت از سوی بازیکنان دو تیم پیگیری شد و بازی جذابی از سوی هر دو تیم مشاهده شد.

گفتنی است پیش از این قرار بود این بازی در دهکده ورزشی کردان کرج برگزار شود که در آخرین لحظات این بازی به ورزشگاه خانگی نفت تهران در تهرانسر منتقل شد. بازیکنان نفت تهران در نیمه اول روی پاس های عمقی دیوید ویکروم و ارسال های از جناحین صاحب موقعیت های مناسبی شدند. البته آبی پوشان مسجدسلیمان هم در چندین نوبت موقعیت های مناسبی را در مقابل دروازه نفت تهران به دست آوردند که هیچ یک از آن ها تبدیل به گل نشد تا این که در دقیقه چهل و دوم بازیکنان تیم نفت روی حرکت تکنیکی وحید امیری و ضربه تمام کننده این بازیکن به گل برتری دست یافتند.

مجید باقری نیاسرمربی نفت در گفتگویی با خبرنگار سایت نفت اظهار کرد: ما از عملکرد بازیکنانمان در این بازی بسیار راضی هستیم و عملکرد بازیکنان جوان ما در مقابل نایب قهرمان لیگ ستودنی بود و ابدا تحت نام و آوازه حریف که در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارد قرار نگرفتند. ضمن این که ما موقعیت های بسیاری را به دست آوردیم که با بدشانسی نتوانستیم به گل برسیم.

باقری نیا ضمن انتقاد از عملکرد ضعیف داور تصریح کرد: من به هیچ وجه در مسابقات لیگ در مورد داوری حرفی نزدم اما این که در دیداری تدارکاتی و دوستانه داور عملکردی ضعیف و مغرضانه داشته باشد واقعا دور از انتظار است داور در این دیدار موقعیت های مسلم ما را با سوت های نابجا تخریب می کرد و حتی در دو صحنه پنالتی های واضح را برای تیم ما نگرفت.

تیم نفت در این دیدار با ترکیب رضا محمدی، سعید شیرازی، میلاد شیخ سلیمانی، محمد مدملیسی، کیومرث چراغی، حمید بوحمدان، محمود تیغ نورد، میلاد زنید پور، میلادجعفری، رضا درویشی و میلاد سلیمان فلاح وارد زمین شد و در ادامه حسین مالکی، فرزاد محمدی، حمزه حدادی، احسان عبدی، عباس عسکری، علی کیانی، سجاد موسوی به عنوان بازیکن جانشین وارد بازی شدند. تیم نفت مسجدسلیمان فردا ۵ شنبه راهی اهواز خواهد شد و روز جمعه سوم مرداد ماه در اهواز آخرین دیدار تدارکاتی اش را مقابل استقلال صنعتی اهواز برگزار خواهد کرد.

درباره نویسنده

10207مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی