تصویب تسهیلات سندیکایی ارزی برای یکی از بزرگ ترین طرح های اشتغال زایی هلدینگ کاوه پارس

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- تسهیلات ارزی پروژه احداث کارخانه ۳۵۰هزار تنی آلومینیوم کاوه خوزستان(مسجدسلیمان) به صورت سندیکای بانکی به تصویب رسید. سید عباس حسینی مدیر عامل شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمانبا اعلام این خبر گفت: بر اساس مصوبه بانک صنعت و معدن، اعطای تسهیلات ارزی به مبلغ حدود ۵ میلیارد یوآن  به صورت سندیکایی، با همکاری بانک­های ملت، رفاه کارگران، سینا و با عاملیت بانک صنعت و معدن جهت اجرای طرح عظیم  آلومینیوم مسجدسلیمان به تصویب رسید.

 مهندس  عباس حسینی با اشاره به تهیه طرح توجیهی کارخانه از سوی اساتید خبره صنعت و  تولید حدود ۳۲۰ هزار تنی آلومینیوم سال گذشته کشور گفت: با توجه به نرخ رشد تصاعدی مصرف آلومینیوم به عنوان فلزی سبک در جهان در صنایعی همچون خودروسازی، ساختمان سازی، حمل و نقل ریلی و هوایی و بسته بندی  مورد استفاده قرار می گیرد. میزان بالای انرژی الکتریکی مصرفی برای تولید آلومینیوم، توسعه جهانی این صنعت از لحاظ جغرافیای به سمت خاورمیانه برای استفاده بهینه از منابع انرژی گرایش پیدا کرده است و در صورت حمایت مسوولان امر با اجرای فاز های اول و دوم این طرح ملی ظرفیت تولید آلومینیوم کشور حدود یکصد درصد افزایش خواهد یافت. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان

وی افزود: در این صنعت مادر، طبق برآورد کارشناسان  به ازای هر تن حدود ۲  نفر  شغل ایجاد می شود که با احتساب تکمیل دو فاز و تولید بیش از ۳۵۰هزار تن حدود ۷۰۰ هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در صنایع زیر دستی  مشغول به کار خواهند شد و می توان این پروژه را یکی از بزرگ ترین پروژه های اشتغال زایی بنیاد در مناطق محروم دانست.

مدیر عامل شرکت آلومینیوم مسجدسلیمان  میزان سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان  در این پروژه ملی را به جز خرید  زمین و زیر ساخت های اولیه کارخانه  حدود ۱۵ درصد کل تسهیلات اختصاص یافته عنوان کرد و گفت: مطالعات اولیه و پیگیری این طرح از اوایل سال ۱۳۸۷ آغاز شده و با تصویب تسهیلات مذکور فاز اول طرح با ظرفیت تولید ۱۷۵ هزار تن در سال  پس از تحویل زمین به پیمانکار خارجی طرح بر اساس قرار داد منعقده طی ۴۲ ماه به بهره بهرداری می رسد  ضمن این که طبق پیش بینی های فنی صورت گرفته در حین اجرای فاز اول بیش از ۷۰ درصد هزینه ها مورد نیاز فاز دوم نیز به صورت موازی پوشش داده خواهد شد.

با بررسی میزان تولید شمش آلومینیوم در جهان از گذشته تاکنون مشخص است که تولید آلومینیوم در ابتدای قرن بیستم برابر ۶/۸ هزار تن بوده و در سال ۲۰۱۲ به بیش از ۵/۴۷ میلیون تن رسیده است؛ در حالی که تولید ایران در این سال حدودا۳۲۰ هزار تن بوده است. در برنامه پنجم توسعه پیش بینی شده است که حدود ۴۶ میلیون دلار از محل صادرات آلومینیوم حاصل گردد و همچنین جایگاه ایران در زمینه تولید این محصول از رتبه ۲۲ فعلی به جایگاه ۱۴ام ارتقا پیدا نماید. لازم به ذکر است که سرانه مصرف آلومینیوم در ایران چهارکیلو و نیم و در جهان شش کیلو و نیم است. هلدینگ گسترش صنایع معدنی کاوه پارس در راستای کاهش شکاف بین میزان عرضه و تقاضای آلومینیوم در کشور، به تاسیس شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان اقدام کرده است. این شرکت با هدف احداث کارخانه آلومینیوم ۳۵۰ هزار تنی در استان خوزستان در تاریخ ۲۸/۱۲/۱۳۸۶ تاسیس گردید.

درباره نویسنده

11278مطلب نوشته است .

۸۳ Comments on “تصویب تسهیلات سندیکایی ارزی برای یکی از بزرگ ترین طرح های اشتغال زایی هلدینگ کاوه پارس”

 • احمد wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۳:۱۶

  خدا رو شکر فاز مالی این پروژه ام که تموم شده فکر میکنم الان فقط مونده همکاری مسئولین استان و شهرستان برای تخصیص زمین مناسب به کارخانه، امیدوارم اونم زودتر حل بشه که شاهد این همه مهاجرت به دلیل بیکاری از مسجدسلیمان نباشیم

 • جمشید wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۵:۰۱

  یکی از بزرگترین پروژه های کشور که میتواند باعث خارج شدن همیشگی این منطقه از محرومیت شود آلومینیوم کاوه خوزستان می باشد امیدواریم مسئولین محترم استان هرچه سریعتر نیبت به تخصیص زمین به این شرکت اقدام نمایند!

 • پژمان wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۵:۴۶

  با تشکر از شما که در راستای پیشرفت شهر محروم ما قدمی به این بزرگی برداشتید

 • عماد جهانیان wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۵:۵۵

  با سلام خواهشمندم به سبب پیشرفت و توسعه شهری مسجدسلیمان که سابقه دیرینه ای در عرضه اقتصاد داشته و اکنون به بن بست اقتصادی رسیده و جوانان جویای نام و کارآمد شهرمان از این نعمت بزرگ بهره مند سازید با تشکر 

 • سنا منجزی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۶:۲۲

  آقا ترو خدا این کارخونه رو زودتر افتتاح کنید ما جوونا بیکار زیاد داریم هر چه زودتر انجام بشه ما ها هم میتونیم زندگی خوبی رو انشاا.. داشته باشیم 
  ممنونم 

 • سمیه کردزنگنه wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۶:۲۵

  برادرای گلم تروخدا این شرکت رو هر چی زودتر افتتاح کنید من شوهرم و برادرام بیکارن خیلی چشم امید به این داریم 

 • پانته آ کیانی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۶:۲۸

  با سلام خدمت مدیر عامل لطفااین پروژه رو زودتر افتتاح کنید 
  درر ضمن از دست اندرکاران به خصوص مدیر عامل این طرح خوب و اشتغال زا که به توسعه مسجدسلیمان کمک میکنه تشکر می کنم 

 • محمدرضا کمالی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۶:۳۰

  علی یارتون

 • مهدی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۶:۴۱

  انشاالله خدا به شما قوت بدهد

 • بهزیز wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۶:۵۹

  مبارک باشد

 • محمد wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۷:۳۷

  از مدیر عامل محترم الومینیوم جناب اقای مهندس حسینی که به حق زحمات زیادی را برای این پروژه عظیم انجام داده اند کمال تشکر را دارم ان شالله با همکاری مسئولین شاهد افتتاح این کارخانه باشیم

 • رضا wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۷:۴۳

  به امید خدا هرکسی که کاری ازدستش بر می آید دریغ نکنه که مشکل بی کاری توی شهر ما از بین بره..از شماهم تشکر میکنیم وخواهش میکنیم که محکم وباتلاش تاپایان مراحل انجام این کار قدم بردارید ومطمعن باشید مردم دعاگوی شماخدمت گذاران واقعی هستند..

 • mohamad wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۷:۵۴

  خدا قوت مهندس..انشااله با درست شدن این کارخانه یه انقلاب توی شهر ما رخ بده که از همه لحاظ دوباره شهر ما بعنوان گل سرسبد شهرهای ایران روی زبونها بیافته..با امید رسیدن به اون روز تاریخی که امید زیادی دارم باهمت شما خدمتگذاران پاک نیت زیاد دور نیست..ما ایل بختیاری پشت سرتیم مهندس حسینی.
  با تشکر..

 • برزو درویشی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۸:۰۳

  به امید خدا همه مشکلات برطرف بشه وبا تلاش شما مهندس عزیز دیگه هیچ خانواده ای در شهر ما بخاطرفقر اقتصادی مجبور به مهاجرت نشه ..
  یاااااااااااااااااااااااااااااااااعلیییییییییییییییییییییییی

 • کوروش عسکری wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۸:۳۰

  سلام دستتون درد نکنه که تو فکر اشتغال جوونای شهرمون هستین

 • کوروش عسکری wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۸:۳۱

  سلام دستتون درد نکنه که تو فکر اشتغال جوونای شهرمون هستین به امید افتتاح هر چه زودتر پروژه

 • الهام بابادی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۸:۳۶

  سلام وقتی شنیدم همچین پروژه ای داره افتتاح می شه خوشحال شدم که شاید افتخار داشته باشم چند وقت دیگه درسم که تموم شد تو شهر خودم میتونم مشغول کار شم تا بخوام برم شهرایی دیگه 

 • سهراب اکبری wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۸:۴۰

  واقعا خبری خوبی دادید،این خبر روز با انجام هرچه زودتر پروژه تکمیل کنید، چون خیلی ها دوست ندارند مسجدسلیمان پیشرفت داشته باشه

 • عادل خرم پور wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۸:۴۱

  ما نیزاریم اینه بورنش جایی دیهه 

 • عباس کاویانی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۸:۴۷

  من سن و سالم بالاس اما وقتی این کارخانه افتتاح شد شاید من از دنیا رفته باشم 
  اما خواهشمندم به این موی سفیدم حق بچه های مسجدسلیمان و از حق اشتغال ی که تو شهرمون هست محروم نکنید 

 • ابوالفضل صیفی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۹:۳۷

  من به عنوان یک شهروند ایرانی از پیشرفت کشورم خوشحال و خورسند میشم به خوصوص که این حرکت اساسی و مهم در شهر های جنوبی کشور و مهد ادب و هنر و مردان دلیر بختیاری مسجد سلیمان انجام بشه ………دمه همه دستنکاران گرم……

 • محسن محمدی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۹:۵۳

  با تشکر و سپاس از مردانی که تلاش و خدمت به مناطق و مردم محروم که 8 سال مقاومت در دوران دفاع مقدس را تجربه و اکنون از کمترین امکانات رفاهی در این مرز و بوم برخوردارند.
  اینجانب دارای دو فرزند لیسانس صنایع و مکانیک که مدت 2 و 3 سال است بیکارند، با شنیدن خبر احداث کارخانه در این منطقه امیدوار به حل مشکل بیکاری که گریبان گیر جوانان تحصیل کرده بسیاری در منطقه مسجد سلیمان میباشند شدم. 

 • محسن محمدی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲

  خدمت به مناطق و مردم محروم باز مانده از دفاع مقدس کمتر از ایثار و جان فشانی مردان بزرگی همچون چمران،همت،حرازی و…… نیست. برادر خداوند به شما عزت و اجر دنیا و آخرت را که به فکر خدمت به قشر محروم هستید عطا فرماید.

 • سهیلا wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲

  ترا به خدا زودتر مسئولین استانی همکاری کنند که این کارخانه ساخته بشه من خودم و 2 تا از برادرام با تحصیلات دانشگاهی بیکاریم.

 • رضا wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷

  اگه کارخانه الومینیوم افتتاح بشه خیلی از جوانهای این منطقه که به خاطر بیکاری نمیتوانند ازدواج کنند،مشکلشون حل میشه، من خودم حاضر به ازدواج هستم ولی بدلیل نداشتن شغل جرات این کار رو ندارم.  

 • کاوه اکبری wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰

  دیگه وقت اون رسیده مسئولین محترم استانی؛ استانداری،فرمانداری، سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خوزستان ودیگر ارگانهای دخیل همت و یاری برسانند تا برای آبادانی و شکوفایی اقتصادی، رفع مشکل بزرگ بیکاری جوانان چاره ای اندیشه شود.

 • پرهام wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶

  موفق باشید

 • هادی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶

  سلام خسته نباشید واقعا ما به این پروژه نیاز داریم به امید راه اندازی

 • سهیلا wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵

  سلام امیدوارم این کار راه اندازی بشه واقعا این کار برای تقویت روحیه جوانان و پیشرفت این شهر ضروری است

 • شهنی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۳:۰۳

  شنیدم حاج محسن ،دکتر جلیلی و حاج اقا امینی خیلی برا راه اندازی این طرح کمک کردن از شما تشکر میکنم و به بزرگان شهرمون افتخار میکنم

 • زروس wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۳:۱۵

  با عرض سلام و خدا قوت. خدمت مدیر عامل محترم جناب اقای مهندس سید عباس حسینی اولاد پیغمبر(ص). انشا…باتلاش و درایت جنابعالی وهمکاران محترمتان و مجموعه سران و مسوولین شهری (حجـت الاسلام امینی امام جمعه شهرمان وفرماندار خدوم ودیگر خوبان دلسوز شهرمان و بخصوص جناب اقای دکتر جلیلی نماینده خوب ،محبوب ،فعال ،باغیرت شهرمان که در حال تلاش مضاعف برای شروع بکار این کارخانه و کارخانه پتروشیمی میباشند.البته کسانی دیگر هم در این باره زحمت کشیده و وقت گذاشته اند. که انشا..پس از افتتاح این دو کارخانه کام همه مردم مسجدسلیمان شیرین وکام فعالین در این کار چه در این دنیاو چه در ان دنیا شیرین شود.انشا….

 • رضا پور wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۳:۳۴

  خدا قوت واقعاً اگر پروژه اجرایی بشه یه عمر دعای خیر مردم پشت سرتونه

 • علی سامره wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۳:۴۰

  درود بر شما

 • عطریانفر wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۳:۴۶

  با تشکر از زحمات کسانی که در دریافت مجوز سندیکای بانکی جهت احداث کارخانه آلومینیوم مسجد سلیمان تلاش و زحمات فراوانی را کشیده اند. به امید یاری مسئولین استانی جهت تخصیص زمین مورد نیاز این کارخانه.

 • پویان فر wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۳:۴۸

  انشاء ا… با ساخت کارخانه درد بیکاری جوانان این منطقه درمان گردد.

 • خاقانی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۳:۴۹

  به امید سر افرازی و آبادانی ایران عزیز و منطقه مسجد سلیمان

 • کرمی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۳:۵۲

  ترا خدا مسئولین بیشتر کمک کنند تا با آغاز به کار چنین کارخانه هایی مشکلات بیکاری ما جوانها حل شود. انشائ ا…

 • کریم پور wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۳:۵۴

  با تشکر از آقای مهندس حسینی و آقای دکتر رضایی که انصافاً زحمات فراوانی را جهت این امر و سربلندی استان کشیده اند.

 • رضا wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۵:۰۸

  ما جوونا چشم به راه راه افتادن این کارخونه ها تو مسجد سلیمان هستیم ، تا مجبور نباشیم از وطن و شهر خودمون به خاطر نبود کار خارج شیم

 • محمدرضا wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۵:۳۵

  خیلی خوشالم که ای کارخونه من مسجد سلیمون داره ره ا اوفته

 • مریم مرادی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۵:۳۸

  جناب اقای مهندس حسینی انشاءالله به حق جد بزرگوارتان در انجام این پروژه موفق باشید  

 • حانیه محمدی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۵:۴۰

  اقای مهندس پس این پروژه کی اجرا می شود ؟

 • مرصاد wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۵:۴۴

  اطمینان داشته باشید که همه مردم مسجدسلیمان حمایت میکنند از این پروژه بزرگ، همت کنید و هرچه زودتر پروژه رو شروع کنید

 • مهران wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۵:۵۶

  با سلام و خسته نباشید خدمت آقای مهندس حسینی مدیر عامل محترم کارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان
  اینجانب بر خود واجب میدانم از زحمات شما مدیر محترم و زحمات امام جمعه محترم و دلسوز شهرمان مسجدسلیمان حاج آقای امینی تشکر و قدر دانی مینمایم شخصا از نزدیک شاهد تلاشها و پیگیریهای مداوم شما مدیران محترم هستم گرچه شاهد سنگ اندازیهای بعضی مدیران مغرض نیز هستیم اما ایمان داریم که تلاش مدیران دلسوز به بار خواهد نشست و سنگ اندازی مدیران معلوم الحال نیز بی نتیجه خواهد شد چرا که این کارخانه حق مردم ستمدیده مسجدسلیمان است تا از معضل بیکاری رهایی یابند و مسجدسلیمان دوباره شکوفا شود . آقای حسینی و حاج آقا امینی ما مردم مسجدسلیمان پشت سر شما هستیم و از حق مردم شهر دفاع میکنیم به یاری خدا و تلاش و پشتکار شما و جناب آقای حاجتی برادر خوبمان در استانداری ایمان داریم موفق و پیروز و سربلند باشید.

 • شکرالله یحیایی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۶:۰۴

  تشکر می کنم از مدیران با لیافت بنیاد  مستضعفان برای این پروژه عظیم 

 • اشکان wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۶:۰۵

  مسجد سلیمان نیازمند اجرای این پروژه است تا شهر به دوران طلایی خود بازگردد مسئولین شهرستان و استان تو را با خدا به مسئولین  الومینیوم کمک کنید تا این پروژه راه بیفتد

 • امین عیسوند wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۶:۰۷

  سلام مرررررررررررسی واقعاً مرسی واسه همچین 
  دستمریضا 

 • ایمان الله مرادی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۶:۱۰

  دمتون گرم ایول دارین 

 • ایمان الله مرادی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۶:۱۱

  دمتون گرم
  ایول دارین 

 • میثاق یوسف لاوی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۶:۱۵

  بابا سرکاری بخدا 7 ساله هی میگن امروز فردا همش دروغه 

 • اکبر پورداورانی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۶:۲۰

  خداقوت 

 • sohrab baranisheykhrobat wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۶:۲۵

  ممنون سید بزرگوار

 • حاجی زاده wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۶:۲۹

  ما که زود باوریم شما هم صادق باشید

 • مرتضی بیگدلی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۶:۴۸

  خدا کنه کارتون راه بیافته 
  من بی سوادم و بیکار کسی ام به من کار نمی ده خداکنه زود راه بیافته اونجا یه بساتی آب فروشی بذارم شاید یه رزقی به منم برسه 

 • یحیایی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۹:۰۹

  من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
  جناب مهندس حسینی

  پاسداشت زحمات و خدمات ارزشمند و صادقانه شما در رابطه با پیگیری و راه اندازی این پروژه بزرگ برای کشور و جامعه تداعی مسئولیت پذیری شما می باشد .

  شما مصداق این جمله زیبای رسول خدا (ص) که می فرماید ” بهترین مردم کسی است که مردم از او بهره مند شوند” و در حدیثی دیگر می فرماید : “خدمت به مردم باعث تسخیر قلب آنان می گردد ” میباشید.از ایزد سرافرازی و سلامتی روز افزون شما را خواستارم.

 • باقری wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۹:۱۲

  ما مالک زمینهای زیلایی هستیم وباکمال میل حاضریم زمینها رو واگذار کنیم به شرطی که شما هم همت کنید که کار زودتر شروع بشود…انشالله

 • نوروزی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۹:۱۶

  اگه بدونید اجرای این پروژه چقد ثواب واستون داره باتوجه به مردم محروم وشهید پرور مسجدسلیمان تلاش خودتون رو چند برابر میکنید..یا علی

 • مرادی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۹:۱۹

  مهندس ایما مردم مسلیمون پشت سرتیم..یه یا علی بگو تا اخرس باتیم

 • ملک محمدی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۹:۲۵

  موقع انتخابات شد وتبلیغات شروع شد…

 • راکی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۹:۳۶

  امیدوارم این رویا به حقیقت تبدیل بشه..به امید روزهای زیباتر

 • رضایی میرقاید wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۱۹:۴۷

  به امید اینکه بتونیم دود کارخونه رو ببینیم..امید وارم با تلاش شما این مهاجرتها این فقرفرهنگی واقتصادی ازبین بره وشهری اباد داشته باشیم…..گفتم فقر فرهنگی کافیه یه سری به خبر مربوط به امام جمعه بزنید وکامنتهای اونجا بزنید…همشهریها به فکر همشهریهتون باشین..به فکر پیشرفت شهرتون باشید

 • جلیلی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۲۱:۱۱

  یاحسین

 • اهالی بخش عنبر wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۲۱:۳۱

  علی یارت مهندس دلاور…دعا میکنیم که هرچه زودتر این شرکت راه اندازی بشه تا همه مردم این منطقه محروم شاد بشن

 • جلیلی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۲۱:۳۳

  فکر نکنم خبری باشه..الکی دل خودتون رو شاد نکنین

 • اهالی بخش عنبر wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۲۱:۳۷

  آقای جلیلی امید وارم با نماینده نسبتی نداشته باشی..من مطمعنم نماینده مسجدسلیمان همه تلاش خودش رو میکنه واسه راه اندازی این پروژه..اگه بخواد غیرازاین عمل کنه خیانت کرده

 • mehdi wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۲۱:۵۰

  مهندس اسم کسایی که نمیزارن این پروژه زودتر راه اندازی بشه رو اعلام کن چون تا اونجایی که من خبر دارم الان چند سال هست که حرف از اجرایی شدن این پروژه هستش..بگو کیا دارن به این مردم محروم خیانت میکنن

 • رضاکمالی wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۲۲:۰۱

  درود برشما عزیزان که پیام گذاشتین ..این کارشما این رو ثابت می کنه که همه ما خواهان آباد شدن شهرمون هستیم..درود بر مسجدسلیمان
  امام حسین پشت وپناهت مهندس حسینی

 • حسین wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۲۲:۰۶

  درود خدا برتو مهندس حسینی

 • حمیدرضا wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۲۲:۱۰

  مسعولان شهر خجالت بکشن ,چند ساله این پروژه قراره راه اندازی بشه بخدا همتون خیانت میکنید اگه این کار راه اندازی نشه..علی یارت مهندس حسینی

 • شاهرخ wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۲۲:۱۵

  از بی کاری دارم دیوانه میشم..ترو خدا مهندس تلاش کن که راه بیافته این شرکت

 • ناشناس wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۲۲:۱۹

  همه دعامیکنیم که رویاهامون براورده بشه..

 • زینب wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۲۲:۴۲

  خدا یارت مهندس

 • کاظم wrote on ۳ تیر, ۱۳۹۳, ۲۲:۵۷

  دعای مردم پشت سرت هستش آقای حسینی

 • سعادت wrote on ۴ تیر, ۱۳۹۳, ۱:۵۸

  ببینیم و تعریف کنیم

 • قنبری wrote on ۴ تیر, ۱۳۹۳, ۲:۰۴

  شنیدم کارخونه نزدیک امامزاده هفت شهیدانه…

 • زروس wrote on ۴ تیر, ۱۳۹۳, ۳:۳۴

  سلام . با تشکراز دست اندر کاران انجام کار ،بخصوص سروران بزرگوار حاج محسن رضایی که دست ایشان را از دور می بوسم ،دکتر امیدوار رضایی ، امام جمعه محترم ،مدیر عامل محترم جناب سید بزرگوار،دکتر جلیلی نماینده فعال و کار بلد و با غیرت شهرمان و……..اقای مرادی گل که دراطلاع رسانی فعال هستند . انشا…کارها طبق برنامه ای که سید گفته اند پیش برود تا شاهد تولیدات این کارخانه و مشاغل زیر دست باشیم تا در جهت ابادانی شهرمان و ایران عزیز حرکت کنیم..انشا….

 • زروس wrote on ۴ تیر, ۱۳۹۳, ۳:۴۰

  سلام . با تشکراز دست اندر کاران انجام کار ،بخصوص سروران بزرگوار حاج محسن رضایی که دست ایشان را از دور می بوسم ،دکتر امیدوار رضایی ، امام جمعه محترم ،مدیر عامل محترم جناب سید بزرگوار،دکتر جلیلی نماینده فعال و کار بلد و با غیرت شهرمان و.همه کسانی که درگذشته فعالیت کرده و دلسوز شهرمان هستند…….اقای مرادی گل که دراطلاع رسانی فعال هستند . انشا…کارها طبق برنامه ای که سید گفته اند پیش برود تا شاهد تولیدات این کارخانه و مشاغل زیر دست باشیم تا در جهت ابادانی شهرمان و ایران عزیز حرکت کنیم..انشا….

 • احمد wrote on ۴ تیر, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴

  آقای مهندس ما که از مسئولای خودمون خیری ندیدیم خواهش میکنیم به حق جدت شما به فکر ما باش

 • محمد بابایی wrote on ۴ تیر, ۱۳۹۳, ۱۳:۱۴

  نماینده محترم جناب آقای دکتر جلیلی تو را به خدا تلاش کنبد تا این پروژه اجرایی شود و ما جوانها از این  وضعیت رها شویم 

 • محمد بابایی wrote on ۴ تیر, ۱۳۹۳, ۱۵:۰۲

  ما جوانها به اجرای این پروژه امید یسته ایم چرا مسئولین اقدامی نمیکنند

 • رضا محمدی wrote on ۴ تیر, ۱۳۹۳, ۱۵:۰۵

  ما جوانهای بیکار را دریابید

 • ورناصری wrote on ۵ تیر, ۱۳۹۳, ۷:۰۸

  من بخاطر آینده ی فرزندانم مجبور شدم شهر ابااجدادی ام روترک کنم کاش آلومینیوم و پتروشیمی و میلگرد هفتکل زودتر افتتاح بشن تا …

 • داریوش باقری بابااحمدی wrote on ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۳:۵۰

  واقعا قصد خدمت دارید؟ خداکنه،بربدخواهتون لعنت،…تاببینیم. خدا را شکر مردم بیدارند وآگاه به تمام امور،لحظه به لحظه  فعالیتهای شما را رصد میکنند.ببینم میتونین  این احساس رو داشته باشید که همیشه خداوندتبارک وتعالی ناظر اعمال وکارهایتان میباشد،مطمئنا همینطوره.درغیراینصورت نه تنها سودی که نمیبریدهیچ باخشم وغضب اول خدا وبعد هم مردم تشنه کار در این شهر روبرو خواهید شدچه این نظردر وبگاه شما ثبت شود چه نشود.ما گفتیم،خوددانید.خدایا خودت به این مردم کمک کن.آمین یارب العالمین

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی