نشست مشترک مدیران عامل شرکت های ترابری جنوب و نفت مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- نشست و هم اندیشی مشترک میان مدیران شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با مدیران شرکت ترابری و پشتیبانی جنوب برگزار شد.. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان این نشست ظهر امروز به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و در سالن ساختمان شماره یک این شرکت برگزار شد.

در این نشست که علاوه بر مدیرعامل، سایر مدیران این دو شرکت حضور داشتند موانع و مشکلات ناوگان ترابری شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان مطرح و راهکارهای لازم توسط دو طرف بررسی گردید .

مدیرعامل شرکت پشتیبانی و ترابری جنوب در این نشست با اشاره به مسئولیت این شرکت در حمایت از شرکت های بهره بردار بمنظور استمرار تولید گفت : نوسازی ناوگان خودرویی یکی از عوامل مهم پشتیبانی از تولید است .

مهندس مراد کمالی ضمن تأکید بر حساسیت و پیچیدگی صنعت نفت بعنوان صنعت نخست کشور گفت : تأمین نیازهای خودرویی شرکت های بهره بردار و تهیه ماشین آلات ویژه عملیاتی و راه سازی بمنظور حفظ تولید از
اولویت ها و مأموریت های این شرکت می باشد. وی افزود: شرح نیازهای ۵ سال آینده ناوگان خودرویی شرکت مسجدسلیمان پس از تهیه و تأیید توسط برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب جهت تصویب به برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران ارائه گردیده و منتظر کسب مجوزات لازم است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز با عنوان اینکه این شرکت از نظر وسعت بزرگترین شرکت بهره بردار محسوب می شود گفت : بیشترین فعالیت عملیاتی این شرکت در مناطق صعب العبور کوهستانی و فاقد راه مواصلاتی صورت می گیرد. مهندس ابراهیم پیرامون ادامه داد : به همین منظور ضرورت دارد در بحث اعطای ماشین آلات راه سازی با توجه به انتظاراتی که از صنعت نفت جهت احداث راههای روستایی و بهره مندی روستاییان از خدمات نفت می رود جای دارد با نگاه ویژه ای به این شرکت نگریسته شود. وی با تشریح برخی دشواری های ناوگان خودرویی خواستار تسریع در امر اعطای خودروهای جدید با اولویت خودروهای ویژه عملیاتی و مقابله با بحران بعنوان یکی از نیازهای اساسی این شرکت شد. وی با برشمردن این نکته که از سال ۱۳۸۲ تاکنون هیچگونه نوسازی در ناوگان خودروهای ملکی این شرکت صورت نگرفته است گفت : اغلب خودروهای ملکی فرسوده و فاقد کارایی لازم می باشند به همین دلیل سیستم ترابری با معضلات و مشکلات پیچیده ای مواجه گردیده است.

درباره نویسنده

11250مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی