بیژن دانش دبیر هیئت فوتبال مسجدسلیمان: امیدوارم فصل پیش رو فصل شکوفایی دوباره ورزش مسجدسلیمان باشد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- بیژن دانش دبیر هیئت فوتبال و از پیشکسوتان و سرپرستان با سابقه فوتبال مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان خواهان حمایت مسئولین از تیم فوتبال نفتون این شهرستان که به تازگی قهرمان سوپرلیگ خوزستان و موفق شدبه لیگ دسته سه کشور صعود کند شد.

وی گفت: تیم فوتبال نفتون یکی از تیم های پرطرفدار و ریشه دار مسجدسلیمان است که تا امروز با هزینه شخصی اداره شده اما با توجه به صعود این تیم و هزینه های گزافی که در لیگ امسال خواهد داشت از مسئولین تقاضا می کنم با حمایت همه جانبه خود کمک کنند تا جوانان شایسته مسجدسلیمانی همانند تیم نفت برای شهرمان افتخار آفرینی کنند.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی ادامه داد: جلسات خوبی را با مسئولین شهرستان از جمله حجت الاسلام امینی امام جمعه محترم، جناب مهندس گوروئی فرماندار مسجدسلیمان و اعضای شورای اسلامی شهر داشته ایم که قول همکاری به ما داده شده است. همچنین در تلاش هستیم به همراه اعضای هیئت مدیره تیم فوتبال نفتون ملاقاتی را با جناب دکتر اسماعیل جلیلی نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی داشته باشیم تا از رهنمودهای ایشان نیز برخوردار گردیم. وی در پایان ابراز امیدواری کرد فصل پیش رو فصل شکوفایی دوباره ورزش مسجدسلیمان باشد.

درباره نویسنده

11251مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی