تقدیر از جانبازان و ایثارگران دانشگاه آزاد مسجدسلیمان+ تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مراسم تقدیر از جانبازان و ایثارگران کارمند و دانشجوی دانشگاه آزاد مسجدسلیمان در این واحد دانشگاهی برگزار گردید. علیرضا بهرامی مسئول امور شاهد و ایثارگر واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت:

با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج فرهنگ شهادت سعی کرده ایم طی این یک سال آنچه در توان داریم به بهترین نحو انجام بدهیم. ایشان ادامه دادند: به اعتقاد من همه ی روزها، روز شهدا و ایثارگران است و همه آرامشی که ما داریم از صبر جانبازان و خانواده معظم شهداست.

هر روز، روز آن جانباز مسجدسلیمانی ست که به خاطر هزینه درمانش می خواهد ماشینش را بفروشد و… به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان پس از آن دکتر مسعود شهبازی رییس دانشگاه آزاد واحد مسجدسلیمان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و همچنین نزدیک شدن به نیمه شعبان میلاد حضرت ولی عصر(عج) گفت: بزرگداشت روز جانباز ضمن آن که تکریم افراد است بیشتر تجلیل از فرهنگ ارزشمند جانبازی ست.

ایشان ادامه دادند: ما نیازمند جانبازی در عرصه های مختلف هستیم. در عرصه ی فرهنگ، توسعه اقتصادی و… خصوصاً در مسجدسلیمان که نیازمند فرهنگ جانبازی در حوزه همدلی هستیم. حجت الاسلام کیانپور مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد مسجدسلیمان سومین سخنران این جلسه بود. وی در ابتدای سخنان خود گفت: افتخار ما این است در کشوری زندگی می کنیم که رهبرش از جانبازان می باشد. ایشان ادامه داد:’ شاید یکی از دلایلی که امام زمان(عج) ظهور نمی کند این باشد که فرهنگ جانبازی و ایثارگری کم رنگ است. فرهنگ ایثارگری تنها مختص به جبهه و جنگ نیست و این فرهنگ نباید در جامعه کم رنگ شود.

حسن کاظمی نیا رییس شورای شهر مسجدسلیمان نیز در سخنانی گفت: ایشان نیز با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: نماد و سنبل گذشت و جانبازی حضرت ابوالفضل عباس(ع) می باشد. ایشان با قرائت ابیاتی در وصف جانبازان به سخنان خود پایان داد. در ادامه غلامرضا سیاهپور رییس امور جانبازان و ایثارگران مسجدسلیمان گفتند:

در محضر اساتید و اسوه های ایثار و فرهنگ صحبت کردن مشکل است و من در این جمع که نگاه می کنم می بینم همه ایثارگر هستند. وی ادامه داد: بعد از لطف خداوند همه ی آرامشی که داریم به واسطه همین ایثارگران و جانبازان هستند. نظام مقدس اسلامی مدیون شهدا و ایثارگران است…علیار خشنود پور به عنوان آخرین سخنران این جلسه به ایراد سخن پرداخت و گفت: جانبازان اجر و صوابشان را از خداوند متعال می گیرند وانتظاری هم از کسی ندارند. ایشان با ارائه پیشنهاداتی به سخنان خود پایان داد. در پایان با لوح تقدیر و هدایایی از کارمندان دانشگاه: آقایان: جهانبخش صالحپور، فیض الله خیراللهی، بابک حیدری، غلام اسکندری، علیرضا بهرامی، علیار خشنودپور. دانشجویان جانباز: محمود طاهری، بهرام شهبازی، جواد حاجتی .و استاد فریبرز باقری تقدیر شد.

IMG_4951IMG_4965

درباره نویسنده

11251مطلب نوشته است .

One Comment on “تقدیر از جانبازان و ایثارگران دانشگاه آزاد مسجدسلیمان+ تصاویر”

  • شهنی کرمزاده wrote on ۲۴ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰

    آقایان دانشگاه ……من دانشجو را ببینید که با 200000 تومن بدهی حق ورود به جسله امتحان ندادند… ولی … افسوس از……….

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی