در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان تشریح شد/ ابهامات عضو شورای شهر مسجدسلیمان در ارتباط با زمین های ارتش

به استناد تبصره۳ماده ۱۰۱ در اراضی با مساحت بیشتر از پانصد متر مربع شهرداری ها برای تأمین سرانه فضای عمومی و خدماتی تا سقف بیست و پنج درصد (۲۵%) برای تأمین اراضی مورد نیاز، احداث شوارع و معابر عمومی شهر دریافت نماید. بر اساس کدام مجوزات قانونی این سقف تا ۲۲ درصد صورت گرفته است؟

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سیاست سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان این است تا تلاش کند دغدغه‌های مردم را به سمت مطالبه‌گری پیش ببرد. هدف ما اطلاع‌رسانی دقیق و پیگیرانه است و معتقدیم در هر مجموعه‌ای اگر نقد نباشد دیکتاتوری ایجاد می‌شود…

در مصاحبه ی مورخ ۲۷ اردیبهشت سال ۱۳۹۳ در گفتگویی که با محمدرضا زمانپور عضو شورای شهر مسجدسلیمان داشتیم ایشان در بخشی از سخنان خود گفتند:« در ارتباط با زمین های ارتش ابهاماتی وجود دارد که پس از کار کارشناسی و بررسی هایی که انجام خواهد شد نتیجه آن در مصاحبه ای به سمع همشهریان خواهد رسید.» پس از این مصاحبه کامنت های بسیاری از مردم شریف مسجدسلیمان و حتی مسجدسلیمانی های خارج از استان داشتیم که پیگیر این مصاحبه و انتشار ابهامات فروش زمین های ارتش و تحقق وعده این عضو شورای شهر مسجدسلیمان شدند.

پس از گذشت بیست روز از ایشان پرسیدیم آیا کار کارشناسی و بررسی هایی که لازم بود انجام شده است یا خیر؟ زمانپور گفت: بنده ساعت ها در این رابطه تحقیق کردم و ابهامات موجود را اول در صحن شورای شهر و پس از آن در قالب طرح سؤال برای شهردار محترم فرستادم که ایشان قرار است به زودی پاسخ بنده را بدهد. وی ادامه داد: من به هیچ وجه قصد ندارم اتهامی را به کسی وارد کنم بلکه به عنوان نماینده مردم تنها ابهاماتی دارم که امیدوارم با پاسخی که توسط شهردار داده می شود این ابهامات برطرف شود. زمانپور گفت: اگر چه این اتفاقات در زمان مهندس حیدری نبوده است اما ایشان به عنوان شهردار فعلی باید در این رابطه تفحص و به شورای شهر پاسخ بدهد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان زمانپور در ادامه از ابهاماتی که برای ایشان در ارتباط با فروش زمین های موسوم به زمین های ارتش به وجود آمده بود سخن به میان آورد و گفت: این ابهامات عبارتند از:

۱-  برابر با طرح جامع و ضوابط و مقررات مربوط به شهرسازی و معماری، تغییر کاربری املاک صرفاً در صلاحیت کمیسیون ماده ۵ می باشد و شهرداری صلاحیتی جهت تعیین و یا تغییر کاربری املاک ندارد و کمیسیون مذکور پس از مطالعات کاربری املاک را بر مبنای نیاز تعیین می نماید. بنابراین تغییر کاربری های تعیین شده بدون توجیه علمی و منطقی و مجوز قانونی قابل پذیرش نخواهد بود. حال سئوال اینجاست آیا شهرداری با اخذ مجوزات قانونی دستورات لازم را برای تخریب املاک فوق صادر نمود؟ اگر این گونه است لطفاً مستندات را ارائه دهد.

۲-  با توجه به لازم الاجراء شدن قانون منع فروش واگذاری اراضی فاقد کاربری مسکونی برای امر مسکن به شرکت های تعاونی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی مصوب ۶/۵/۱۳۸۱توضیحات لازم در این خصوص ارائه گردد؟

۳- آیا ضوابط و مقررات مربوط به طرح جامع شهر مسجدسلیمان در خصوص اراضی فوق صورت گرفته است؟ در صورتی که این کار انجام شده لطفاً مستندات خود را ارائه دهند.

۴- به استناد تبصره۳ماده ۱۰۱ در اراضی با مساحت بیشتر از پانصد متر مربع شهرداری ها برای تأمین سرانه فضای عمومی و خدماتی تا سقف بیست و پنج درصد (۲۵%) برای تأمین اراضی مورد نیاز، احداث شوارع و معابر عمومی شهر دریافت نماید. بر اساس کدام مجوزات قانونی این سقف تا ۲۲ درصد صورت گرفته است؟

۵-  به استناد بند ۹ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها انجام معاملات شهرداری اعم از خرید و فروش اموال منقول و غیر منقول پس از تصویب شورای اسلامی مجاز خواهد بود. لطفاً اسناد و مدارک مربوط به مصوبه شورا ارائه گردد؟

۶-  به استناد تبصره۳ ماده ۱۰۱، شهرداری مجاز است با توافق مالک قدرالسهم مذکور را بر اساس قیمت روز طبق نظر کارشناس رسمی دادگستری دریافت نماید.

الف)- آیا ارزیابی اراضی فوق توسط کارشناس دادگستری صورت گرفته است؟

ب)- چرا هیچ گونه اعتراضی به مبلغ ارزیابی شده توسط شهرداری صورت نگرفته است؟

ج)- مصوبه شورا در این خصوص ارائه گردد.

محمدرضا زمانپور گفت: مردم مطمئن باشند این طرح سوال تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد و اگر خدایی ناکرده قصوری از جانب هر کسی صورت گرفته باشد از طریق اداره بازرسی با او برخورد خواهد شد.

ایشان در پایان سخنان خود ضمن تشکر از جمایت های اعضای محترم شورای شهر از حجت الاسلام امینی امام جمعه محترم مسجدسلیمان، دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و همچنین مهندس گورویی فرماندار پرتلاش مسجدسلیمان درخواست نمود که در ارتباط با احقاق حقوق بر حق مردم مثل همیشه با شورای شهر همکاری کنند.

درباره نویسنده

11265مطلب نوشته است .

۴۳ Comments on “در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان تشریح شد/ ابهامات عضو شورای شهر مسجدسلیمان در ارتباط با زمین های ارتش”

 • اقای خاص wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۹:۵۵

  عضو محترم شورا
  باسلام وخسته نباشید
  وفتی ابهامی این چنینی را رسانه ای میکنید.یقینا” مطمئن هستی تخلف آشکاری رخ داده است.وافراد مظنون به این تخلف نیز شناسایی شده اند.
  1- شهردار در این خصوص چه اقدامی صورت داده است؟
  2- آیا موضوع به سازمان بازرسی انعکاس داده شده است؟

 • فرامرزي wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵

  درود بر آقای زمانپور.بسیار خوشحالم وقتی جوان شایسته ای چون شما را می بینم که به دور از هر مسئله ای اینچنین از حق مردم دفاع می کنی. من چندین مورد از مصاحبه های شما را خواندم و به شما جوان شایسته ایل بختیاری افتخار میکنم. مرادی جان دست شما هم درد نکند….

 • احمدی راد wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰

  چرا موضوع به این مهمی تاکنون توسط شهردار پیگیری نشده است؟

 • شجاعی wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲

  دیگر بس است از این همه محافظ کاری مسئولین شهر،آقای فرماندار،امام جمعه محترم شهر که این همه دغدغه مشکلات مردم رو دارید.لطفا” در این امر مهم سکوت ننمائید

 • شجاعی wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴

  چرا شهردار محترم تاکنون دراین خصوص سکوت کرده بود؟
  چه کسانی تاکنون مانع رسانه ای شدن موضوع بوده اند؟

 • احمدی wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵

  بامسبین حیف میل کردن اموال و سوء استفاده از موقیت در هراداره ای باید به شدت برخورد کرد …
  فرماندار محترم و دیگر مسئولین باید وارد موضوع شوند و در صورتی که تخلفی صورت گرفته باشد بامتخلفین برخورد قضایی شود

 • داوود wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۹

  همه عقب ماندگی شهر اثر جیب های گشادعده ای خاص است که سایه شوم انها چهره شهر رو به این روز انداخته است

 • رباهي wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱

  امیدوارم اعضای محترم شورای شهر مسجدسلیمان با جدیت این مسئله را پیگیری کنند. مردم از شما جواب می خواهند. اگر تخلف و یا کوتاهی صورت گرفته باشد توسط هر کسی که می خواهد باشد باید اعلام و مراجع قضایی ارجاع داده شود.

 • داوود wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱

  آقای هوشمند عزیز
  316 میلیاردو بدن بدست کدام شیر پاک خورده ………….

 • هوشمند wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵

  سلام خدمت امام جمعه محترم حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا امینی. از شما خواهش می کنیم علاوه بر 316 میلیارد نفت که حق مردم است این مسئله را هم تا آخر پیگیری کنید….

 • باقری wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶

  فرماندار محترم سکوت در مقابل حیف ومیل کردن اموال خیانت است

 • كاشاني wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹

  بازم خوبه یکی مث زمانپور هست.دمت گرم. انشالله هرچی از خدا می خوای بهت بده.

 • لجميري wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳

  جناب آقای مرادی ضمن عرض سلام و خسته نباشید. وظیفه خود می دانم که از تلاش های شما جهت تنویر افکار عمومی تشکر کنم. شماره همراه من…………………. است . لطفا در صورت امکان شماره تماس خودتان را برای من بگذارید. با تشکر

 • باقری نیا wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹

  رسانه ای کردن موضوع فقط داغ مردم زیاد میکنه،………..

 • ورناصري wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲

  درود بر زمانپور، درود بر سعید مرادی، درود بر هر آنکه برای رضای خداوند و احقاق حقوق مردم تلاش می کند. دمتون گرم.

 • بختياروند wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰

  تشکر می کنم از شما جناب آقای مرادی عزیز. به اعتقاد من شورای شهر در یک برهه ی تاریخی قرار گرفته است. یک تصمیمی باید بگیرد و این تصمیم باید بدون در نظر گرفتن مسائل مختلف مثل: مسائل طایفه ای، کاری، رودرواسی های فامیلی و… باشد. امیدوارم این مسئله با دقت بررسی و اگر تخلفی صورت گرفته است برخورد شدید شود.

 • رضا wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸

  استاندار محترم جناب آقای مقتدایی
  معاونت محترم عمرانی استانداری خوزستان جناب آقای سیاحی
  مدیرکل محترم امور شهری استانداری جناب آقای جولانژاد
  مدیرکل محترم بازرسی استانداری خوزستان
  مدیر کل محترم حراست استانداری خوزستان
  مدیر کل محترم سازمان بازرسی استان خوزستان
  باسلام
  به خون شهداء قسمتان می دهیم این مسائل را پیگیری نمایید…

 • علیرضا wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸

  وقتی بکار گیری نیرو در شهرداری مثل اب خوردن است وهیچ گونه ضوابط ومقرراتی هم در کار نیست.اگر فکر میکنید دروغ میگم برید از خود کارکنان شهرداری بپرسید توی همین ماه چند نفر به کادر شهرداری اضافه شده است
  ……………………………………..

 • کارمند شهرداری wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۳:۲۴

  آقاعلیرضا کاملا”موافقم
  تنها سازمان تو ایران (شهرداری )که هیچ ضوابط ومقرراتی برای جذب نیرو وجود نداره وهرکس براحتی میتونه وارد ان بشود.وهمین عامل باعث بروز خیلی مشکلات شده است
  بنده بعنوان یک عضو کوچک شهرداری وقتی این مطلب را خواندم عرق شرمندگی وخجالت تمام وجودم را گرفت.که فردا چگونه میتوانیم توی چهره ارباب رجوع ها نگاه کنیم.
  وچرا موضوع به این مهمی تاکنون مسکوت مانده بود. وهیچ کدام از مسئولین شهرداری اقدامی نکرده اند.

 • شهرداری چی wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۳:۲۹

  شهردار محترم ما منتظر حکم جنابعالی در این خصوص هستیم

 • کارشناس شهرسازی ومعماری wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۳:۴۵

  اقای زمانپور
  چرا لقمه رو دور سرت خودت می چرخانی؟
  همانطوریکه توی ابهامات حضرتعالی امده است شهرداری بدون اخذ مجوز از کمیسیون ماده 5 اقدام به صدور پروانه و ……………..داده است.چه تخلفی اشکارتر از این پس افراد متخلف باید سریعا” به سزای اعمالشان برسند.دیگر نیازی به این همه داستان سرای هم نبوده است.

 • شهروند wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۴:۱۲

  لا یتَّخِذِ الْمُؤْمِنُونَ الْکافِرینَ أَوْلِیاءَ مِنْ دُونِ الْمُؤْمِنینَ … (آل عمران، 28)
  نباید سرپرست مؤمنان از غیر خودشان باشد..در جامعه اسلامی، ایمان داشتن شرط اصلی برای انتخاب مدیر و سرپرست است و اصولاً پست‌های کلیدی (همچون مدیریت)، نباید به افراد بی ایمان واگذار شود، چون امکان سوء استفاده در این سمت‌ها فراوان است.

 • کارشناس امور اجتماعی wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۴:۲۷

  علل بروز و انواع تخلفات اداری

  الف )ریشه های فرهنگی واجتماعی

  مهمترین عامل در بروزتخلفات اداری ریشه ها ی فرهنگی و عقیدتی است . فرهنگ عمومی جامعه ،ارزشها و هنجارهای حاکم بر افراد واجتماع و عقاید و باورهای مردم نقش محوری در این زمینه دارند. مادی گرائی ، فرد گرائی ، روحیه مصرف گرائی و مهمتر از همه ضعف در ایمان به آخرت از جمله آنان است.
  واقعیت این است که در نظام اداری کنونی جامعه ما ، انتصاب و اختصاص پست های سازمانی برمبنای رفیق بازی و یا رشوه به صورت امری عادی درآمده و تبانی بین افراد مسول، سیاستمداران و عوامل بوروکراسی اداری برای عبور از فیلترهای نظام اداری، یک جریان پذیرفته شده است. که نتیجه آن بروز فساد بویژه در سطح کلان جامعه بوده است.

  ب)ریشه های اقتصادی

  بی ثباتی اقتصادی ، تورم افسار گسیخته ، رکود اقتصادی ، کاهش درآمد ها و کاهش قدرت خرید مردم و توزیع نادعادلانه در آمدها در جامعه از جمله مهمترین عوامل اقتصادی یروزتخلفات اداری است.

  ج)عوامل سیاسی

  عدم استقلال کامل قوه قضائیه ، نفوذ قوه مجریه بر آن و بر دستگاه های نظارتی و بازرسی ، فشار گروه های ذی نفوذ در داخل و خارج سازمان ، فساد اداری مدیران ، جو سازی و غوغا سالاری، توصیه برای در امان ماندن مدیران متخلف از مجازات و بالاخره آگاهی مردم از حقوق خود در برابر قانون ، از جمله عوامل سیاسی تسهیل کننده های تخلفات اداری است.

  د)عوامل ادرای سازمانی

  تشکیلات اداری غیر کارآمد ، پیچیدگی قوانین ، مقرارت و تعدد بخشنامه ها و دستورالعملهای اداری ، مدیران غیر موثر ،فقدان شایسته سالاری و وجود تبعیضات در زمینه هی استخدام و ارتقای افراد ، نارسایی در نظام تشویق و تنبه و نظام نظارت و ارزشیابی و عوامل متعدد دیگر از جمله عوامل تسهیل کننده در این امر هسنتد.علل مذکور وعوارض ناشی از آن موجب تخلفات اداری و در پی آن فساد اداری می گردد. که نتایج منفی آنها بر هیچ کس پوشیده نخواهد ماند که عامل بزرگی در ایجاد فقدان اثر بخشی و عدم کارایی و در نتیجه عدم توسعه وعقب ماندگی در سازمان و به پیروی از آن در جامعه خواهد گردید.

  حالا شهروندان عزیز قضاوت با خودتان …

 • شرکتی wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۴:۳۶

  ما کارکنان بهره برداری جزء سکوت چیزه دیگری برای گفتن نداریم .

 • کارشناس wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۴:۴۲

  وقتی توی شهرداری به بهانه های واهی و بیخود ،افراد زبده وکاربلد رو کنار میزارند.باید هم شاید چنین تخلفات بزرگی بدر حال واینده هم باشیم.

 • دوست مشترک wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۴:۴۵

  رئیس شورا ودیگر اعضاءمحترم چرا سکوت کرده اید.. ……….
  بنده به نوبه خودم تسلیت عرض می نمایم…………………………………………………………

 • فرزند یک نظافتچی شهرداری wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۷:۳۴

  اقای مرادی
  وقتی این مطلب راخواندم گریه ام گرفت،پدرمن وامثال پدر من باید شبانه روز این خیابون اون کوچه رو برای مردم تمیز کنندومن به این پدر افتخار میکنم.چون میدونم اون نونی رو که میاره سر سفره پاکه وبه راحتی از گلویمان پایین میره…
  وقتی از پدرم سئوال میکنم چرا حقوق دیر میده،پدرم میگه شهرداری به خیلی ها بدهکاره بخاطر همین حقوق مان با زحمت جمع جور میشه..
  حالا متوجه شدم علت دیر حقوق دادن به پدرم چیه
  از امام جمعه مردمی که همیشه یار ویاور کارگران ومظلومان است تقاضا داریم با افراد متخلف برخورد نماید

 • شهروند wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۸:۲۳

  امام جمعه محترم
  حضرت امام رحمه الله علیه فرمودند:
  نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد
  آنهایى که در این چند سالِ مبارزه و جنگ به هر دلیلى از اداى این تکلیف بزرگ طفره رفتند و خودشان و جان و مال و فرزندانشان و دیگران را از آتش حادثه دور کرده‏اند مطمئن باشند که از معامله با خدا طفره رفته‏اند، و خسارت و زیان و ضرر بزرگى کرده‏اند که حسرت آن را در روز واپسین و در محاسبه حق خواهند کشید. که من مجدداً به همه مردم و مسئولین عرض مى‏کنم که حساب اینگونه افراد را از حساب مجاهدان در راه خدا جدا سازند؛ و نگذارند این مدعیان بى‏هنر امروز و قاعدین کوته نظر دیروز به صحنه‏ها برگردند.
  من در میان شما باشم و یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش مى‏کنم که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.
  هرگونه کوتاهی و قصور مسئولین در برخوردبا متخلفان خیانت است به آرمانهای امام و خون شهداء

 • صالحوند wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۹:۴۰

  اقای زمانپور شماگفتید:این اتفاقات در زمان مهندس حیدری شهردار فعلی نبوده است اما ایشان به عنوان شهردار باید در این رابطه تفحص و به شورای شهر پاسخ بدهد.
  لطفا” اول شفاف سازی نمائید این تخلفات در زمان مدیریت چه کسی بوده است؟
  همانطوری که در مصاحبه حضرتعالی امده است شهرداری بدون اخذ مجوزاز کمیسیون ماده 5 نسبت به صدور سند اقدام نموده است پس کاملا” مشخص است که این تخلف اشکار است نه یک ابهام!!!
  اقای زمانپور برای فردی باسوادی مثل جنابعالی بعید ؟!؟ که تخلفی به این بزرگی در روز روشن اتفاق افتاد و به ان بگویید یک ابهام ، واقعا” خیلی جالبه………………

 • مطلع wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۲۱:۰۱

  یکی نیست از آقایان شورا سئوال کند با کدام مجوز تو همین مدت کوتاه 96 نفر به سازمان بیمار شهرداری در غالب پیمانکار حجمی ، فضای سبز و غیره استخدام کرده و بخشی از نیروها 3 ماه و عده ای 2 ماه حقوق نگرفته اند با کدام مجوز ؟؟؟ آیا کسی رسیدگی می کند !!!!!!؟؟؟؟

 • بهزاد wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۲۱:۲۷

  تمام اعضای محترم شورای شهر پیگیر این مسئله هستند و به زودی اگر مشکلی باشد آن را پیگیری می کنند. اعضای شورا انصافاً دارند زحمت می کشند.

 • رييسي wrote on ۱۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۲۱:۳۱

  همانگونه که آقای زمانپور فرموده اند ابهامات وجود دارد ایشان کسی را متهم نکرده است و چیزی هم هنوز مشخص نیست. نظام مقدس جمهوری اسلامی اگر تخلفی صورت بگیرد قطعا با شدت با آن ها برخورد خواهد کرد.

 • منجزي wrote on ۲۰ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸

  به نظر من همین مطالبه گری هاست که باعث تعالی و پیشرفت یک شهر می شود. درود

 • روزبه wrote on ۲۰ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱

  دوستان. من همه نظرها را خواندم و خوشحالم از این کهمی بینم مردم این همه دغدغه شهر را دارند. امیدوارم با این جوی که در شهر به وجود آمده است و مردم احساس کرده اند باید پیگیر حقوقشان باشند شاهد آبادانی مسجدسلیمان باشیم.

 • اهوازی wrote on ۲۰ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰

  مدیران محترم مسجدسلیمان
  ساختمان های که با مجوز شهرداری توسط ارتش تخریب شدند به نوعی جزء اثار باستانی شهر محسوب میشدند که فکر کنم قدمتی بالای 100سال داشته اندو به نوعی خاطرات این شهر با کوتاه تظری وبی فکری عده ای با خاک یکسان شده اند………
  حتی میراث فرهنگی هم میتوانست به نوعی جلوی این کار بگیرد.
  اما کدام دلسوز………………………………………
  اقای زمانپور اینهم یک ابهام دیگر که بایستی بدان اشاره میکردی………….

 • شهروند wrote on ۲۰ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹

  متاسفانه مهاجرت افراد مستعد به دیگر شهرها، و جایگزین شدن افراد نااشنا با فرهنگ شهرنشینی باعث خیلی از عقب ماندگی ها در شهر شده است…………………..
  اما دلم اتیش گرفت وقتی دیدم میراث ما چگونه بخاطر چندل غازی پول ویران میشوند…………..

 • داودي wrote on ۲۱ خرداد, ۱۳۹۳, ۹:۲۷

  آقای زمانپور ضمن حمایت همه جانبه از شما این انتظار می رود که روند پیگیری این مسئله هر هفته به مردم ارائه شود. با تشکر

 • سليماني wrote on ۲۱ خرداد, ۱۳۹۳, ۹:۳۰

  با سلام بحث زمین خواری در شهرستان یک بحث جدی ست که احتیاج به یک کارگروه قوی دارد. باید سازمان بازرسی به این مسئله ورود کند با بررسی بعضی از پرونده ه ای گذشته خیلی از مسائل و تخلفات در سازمان های مختلف رو خواهد شد.

 • باقري wrote on ۲۱ خرداد, ۱۳۹۳, ۹:۳۹

  تخلف از جانب هر کسی که باشد باید مجازات شود. چه ارتش باشد چه شهرداری و چه شورای شهر.امیدوارم چند روز دیگه نگن هیچی نبود…

 • محمد wrote on ۲۱ خرداد, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰

  اقای زمانپور ضمن حمایت همه جانبه از حضرتعالی،این موضوع نکنه فردا با کد خدامنشی یک عده ای حل وفصل شود

 • بهزادي wrote on ۲۱ خرداد, ۱۳۹۳, ۲۱:۲۰

  خدا خیرت بده زمانپور. آنچهبرای ما اهمیت دارد خروجی این مصاحبه می باشد. این که تا پایان پیگیری و اگر حقوقی از این مردم تضییع شده برگردد. آنچه از همه چیز برای ما اهمیت بیشتری دار این است که مشخص شود این اهمال کاری از جانب چه کسانی بوده که باید به مراجع قضایی معرفی شوند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی با آنان برخورد کند. منتظر خبرهای دیگری از شما هستیم. یا حق.

 • محمد wrote on ۲۲ خرداد, ۱۳۹۳, ۷:۴۴

  ساختار غیر کارآمدشهرداری….
  استخدام های غیر کارشناسی وتحمیل هزینه های گزاف به بدنه سازمان….
  وجود تبعیضات، انتصاب و اختصاص پست های سازمانی برمبنای دسته های جناحی وطایفه گری..
  فشار گروه های ذی نفوذ در داخل و خارج سازمان برای درامان ماندن مدیران متخلف از مجازات…
  ودیگر موارد….باعث رخ دادن همچنین تخلفاتی در درون سازمانها باشیم
  اقای زمانپور عزیز
  ضمن حمایت همه جانبه با حضرتعالی ،بیدرنگ باید با کانون های متخلف برخورد قضایی نمود ….

 • کارمند شهرداری wrote on ۶ تیر, ۱۳۹۳, ۵:۳۳

  مدیر محترم سایت.سلام و تحیات.اینکه متاسفانه مستقیما حرف های اثبات نشده ای توسط عضو محترم شورا علنی گردیده خود قابل تامل و پیگیریست لکن موضوعیکه نظر این حقیر را به خود جلب نموده این که رسانه ها چرا باید علنا دست به تخریب یک سازمان مردمی زده به گونه ای که ارباب رجوع از همین موضوع سو  استفاده نموده و تضعیف بیشتر شهرداری را رقم بزند.قطعا اگر عضو محترم شورا به دنبال رفع نگرانی اش میبود اول خلف را اثبات و سپس به دنبال راه علاج می افتاد.توهین غیر مستقیم به شعور پرسنل و انگ مدام تخلف در فلان موضوع به کرات در افاضات عضو محترم شورا به چشم می آید و سیخ در چشم شهرداری کردن با بیانات تضعیف آمیز.به هر حال اعضای محترم شورا عملکردشان مشخص است و قریب به دو سال دیگر همین افراد محترم دستشان را جلوی ما دراز میکنند و رای میخواهند.تا آن موقع صبر میکنیم و اشتباهاتشان را آنوقت به این اشخاص محترم گوش زد خواهیم نمود.آنوقت خواهیم گفت یادتان بود که چقدر ما را بیهوده در مقابل شهروندان قرار دادید…مرادی عزیز میدانم این نظر را منتشر نمیکنید چون ناخوشایند عضو محترم شوراست ولی به گوشش برسانید آبروی شهرداری آبروی شوراست.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی