زمانپور: مرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک در مسجدسلیمان راه اندازی می شود

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک در مسجدسلیمان راه اندازی می شود. محمدرضا زمانپور در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت: به زودی مرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک با پیشرفته ترین تجهیزات روز اروپا در مسجدسلیمان افتتاح خواهد شد.

وی گفت: از آنجا که همشهریان عزیزمان برای انجام معاینه فنی خودرو می بایست با طی کیلومترها به شهرهای همجوار می رفتند که این کار علاوه بر صرف هزینه احتمال خطرات جاده ای را نیز به همراه داشت لذا با تلاش و همکاری اعضای محترم شورای شهر و شهردار محترم مسجدسلیمان و همچنین تلاش و سرمایه گذاری آقای بیژن سلطانی به زودی این مرکز در محل شرکت ایران خودرو مسجدسلیمان افتتاح خواهد شد.

عضو شورای شهر مسجدسلیمان گفت: هدف شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان حمایت از سرمایه گذاران است و در همین جا اعلام می کنم هر کسی قصد سرمایه گذاری در مسجدسلیمان را داشته باشد در چارچوب ضوابط با او همکاری و شرایط را برایش تسهیل خواهیم کرد.

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

۴ Comments on “زمانپور: مرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک در مسجدسلیمان راه اندازی می شود”

 • مراد بختیاری wrote on ۱۴ خرداد, ۱۳۹۳, ۲۱:۱۶

  درود و 100 درود بر مرد همیشه فعال شورا.

  اقای کاظمی ز زمانپور یاد بگر سرمایه گذارانه جزب کن راستی هتل چه وبی؟

 • باقزي wrote on ۱۴ خرداد, ۱۳۹۳, ۲۱:۵۱

  این مسئله یکی از معضلات مسجدسلیمان بود. امیدوارم در حد یک وعده نباشد و در کمترین زمان ممکن عملی شود.

 • اسدي wrote on ۱۴ خرداد, ۱۳۹۳, ۲۱:۵۳

  دست اعضای شورا و آقای سلطانی درد نکند. اگه شورایی ها 4 تا کار خوب اینچنینی انجام بدهند مردم دور آینده هم بهشون رای می دن. زمانپور جان دمت خیلی گرم…

 • خانم اسدی wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۳, ۷:۱۵

  با کمال تشکر فراوان از جناب آقای بیژن سلطانی یکی از سرمایه گذاران مقتدر این شهرستان، امیدوارم با حمایتهای بیشتر از ایشان این سرمایه گذاری ها در جهت آبادانی شهر تداوم داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی