رییس هیئت فوتبال مسجدسلیمان: چرا در هیئت موسس و هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان یک مسجدسلیمانی وجود ندارد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- غلامعلی قاسمی رییس هیئت فوتبال مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان از احتمال ۹۹ درصدی جدایی مجتبی تقوی از نفت مسجدسلیمان خبر داد و گفت: فصل نقل و انتقالات شروع شده است اما آقای تقوی همچنان برای آمدن شرط و شروط می گذارد. قاسمی ادامه داد: ایشان می توانستند حداقل دستیارش را بفرستد تا شناختی از تیم پیدا کند رییس هیئت فوتبال مسجدسلیمان ادامه داد: حداقل ۱۰ جلسه لازم است تا سرمربی بتواند از بین بازیکنان فصل گذشته اش بازیکن انتخاب کند.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان ایشان اظهار داشت: مشکل اصلی در حال حاضر آمدن یا نیامدن تقوی نیست مشکل ما این است که چرا در هیئت مؤسس و هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان یک مسجدسلیمانی وجود ندارد. مگر مسجدسلیمان پیشینه ی ضعیفی در فوتبال دارد. بازیکنان ملی پوشی چون بهزاد غلامپور، منصور رشیدی، و… از همین شهر برخاسته اند وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت:

چرا نباید در هیئت مدیره حداقل دو مسجدسلیمانی وجود داشته باشد. صیدال سرقلی، علی اصغر جمالی، مصطفی خراجی یا حتی می توان از فرماندار و نماینده مسجدسلیمان استفاده کرد. این مسائل مهم تر از آمدن یا نیامدن تقوی است. رییس هیئت فوتبال مسجدسلیمان گفت: مطمئن باشید اگر این گونه باشد سرپرست تیم را هم از بیرون انتخاب می کنند جایی که ما افراد توانمندی چون حسین فرجی و بیژن دانش را داریم بعد می آییم و چنین نیروهایی را رها می کنیم و از بیرون دنبال سرپرست می گردیم. قاسمی در پایان سخنان خود گفت: در صحبتی که شب گذشته با آقای نظری داشتم ایشان نیز گفتند: احتمال نیامدن مجتبی تقوی به مسجدسلیمان زیاد است.

درباره نویسنده

11251مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی