بهروز مکوندی: مذاکره‌ای با من برای ماندن در نفت مسجدسلیمان نشده است

بهروز مکوندی سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مسجدسلیمان اظهار کرد: هنوز با من برای ماندن در نفت مسجدسلیمان مذاکره نشده است و به این دلیل برنامه‌ای برای این تیم ارائه نکرده‌ام. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی افزود: توانایی موفقیت در این تیم را دارم و می‌توانم نفت مسجدسلیمان را در لیگ برتر فعالانه هدایت کنم ولی نمی‌توانم به اجبار از مسئولان تیم بخواهم با من مذاکره کنند. مکوندی تاکید کرد: تیم نفت مسجدسلیمان می‌تواند جایگاه خوبی در لیگ داشته باشد و به این دلیل این حق مسئولان باشگاه است که برای هدایت این تیم با مربیان دیگری وارد مذاکره شوند. وی تاکید کرد: باید در راستای رفع مشکلات به تیم نفت مسجدسلیمان کمک شود و در این زمینه نباید در ارائه راهکار به تیم تنگ نظری کرد و حاضرم با تیم همکاری داشته باشم.

درباره نویسنده

8772مطلب نوشته است .

۳ Comments on “بهروز مکوندی: مذاکره‌ای با من برای ماندن در نفت مسجدسلیمان نشده است”

 • خسرو ارزانی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱

  واقعا برای دست اندرکاران تیم نفت متاسفم که اینجوری با اسطوره شهرمان برخورد میکنند و اسطوره کشی میکنند. شما به علی دایی نگاه کنید که تو شهر اردبیل چیکار براش کردند،واقعا جای خجالت داره . البته از قدیم ما بختیاریها برادر کش بوده ایم و همیشه بهم حسادت کرده و همدیگر را تضعیف کرده و میکنیم.چرا نباید بچه بختیاری رشد بکنه،چی کم داره بهروز خان برای هدایت تیم نفت تو لیگ برتر، غیرت نداره که غیرتمنده ،دانش فنی نداره که داره ،اخلاق نداره که اخلاق مداره……..و غیره

 • احمدی wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۳:۵۰

  دوست عزیز
  نشستن بر روی نیمکت تیمهای لیگ برتری به عنوان سرمربی مدرک مربیگری A آسیا را میخواهد که ظاهراً آقای مکوندی ندارند.
  البته میتوان از ایشان به عنوان مربی یا کمک مربی در لیگ برتر استفاده کرد و منع قانونی ندارد.

 • خسرو ارزانی wrote on ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۲:۴۰

  جناب آقای احمدی ایشان مدرک B آسیا را دارند ضمن اینکه برای دریافت مدرک مربیگریA آسیا هم ثبت نام کرده اند و مضافا اینکه راههای دیگری هم وجود دارد.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی