مهندس پیرامون: گزینه‌های مربیگری نفت مسجدسلیمان گمانه زنی برخی افراد است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- عضو هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان انتشار نام برخی از مربیان داخلی و خارجی در برخی رسانه ها را به عنوان گزینه‌های مورد تایید این باشگاه برای هدایت تیم فوتبال نفت، تکذیب کرد.ابراهیم پیرامون اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد. جلسات هیات مدیره به صورت مرتب برگزار می‌شود ولی این موضوع در این جلسات مطرح نشده است.وی درخصوص انتشار نام شش مربی داخلی و خارجی برای هدایت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در برخی از رسانه‌ها گفت: این‌ها گمانه‌زنی‌های برخی‌ افراد و یا تمایل برخی اشخاص غیر مرتبط است. در کل این موضوع در دستور عمل هیات مدیره نبوده است.

عضو هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که گویا در جلسه هیات مدیره این باشگاه مطرح شده بود که بهروز مکوندی به دلیل نداشتن مدرک A آسیا به عنوان مربی به کار خود در این تیم ادامه می‌دهد، گفت: اصلا صحبتی درباره این موضوع هم نشد و در دستورالعمل جلسه هیات مدیره هم نبود، من این موضوع را تکذیب می‌کنم.

درباره نویسنده

10271مطلب نوشته است .

۲ Comments on “مهندس پیرامون: گزینه‌های مربیگری نفت مسجدسلیمان گمانه زنی برخی افراد است”

  • نفت wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۴:۵۱

    اگر هم مربی خارجی میارند باید مکوندی رو در کنارش بذارند تا این مربی همشهری، حداکثر استفاده رو از تجربیات مربیان سطح بالا ببره.

  • ای ایران wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۵:۵۳

    یکی از بهترین مربیان خارجی که با ملوان خوب نتیجه گرفت اسکوچیچی بود!!با بضاعتی کمی که داشت تونست ملوان رو به ششم جدول برسونه!

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی