محمدرضا زمانپور: شورای شهر مسجدسلیمان با تمام وجود از حقوق تیم نفت دفاع خواهد کرد

شورای شهر مسجدسلیمان به عنوان نمایندگان مردم با تمام وجود از حقوق تیم نفت دفاع خواهد کرد و من مطمئن هستم بازیکنان غیرتمند نفت تمامی این ناملایمتی ها را پشت سر خواهند گذاشت و همه ی تلاش خود را انجام خواهند داد تا با پیروزی در بازی آینده مقتدرانه به لیگ برتر صعود و انشاالله جشن صعود را با حضور پرشور مردم در مسجدسلیمان برگزار کنیم.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- محمدرضا زمانپور عضو شورای شهر مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان با تبریک سال نو گفت: کسر امتیاز از تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان آن هم در این مقطع حساس و پس از چند ماه به بهانه ی اهانت تماشاگران در بازی رفت این تیم با پارسه در تهران کمی تعجب برانگیز است. وی گفت: غلامرضا بهروان پیش از این نیز در یک اقدام عجیب و قابل تأمل و قبل از بازی نفت با پارسه با اعلام این که اگر تیم نفت به لیگ برتر هم صعود کند اجازه حضور در لیگ برتر را نخواهد داشت چنین جو التهاب برانگیزی را میان علاقمندان این تیم پرطرفدار به وجود آورده بود.

عضو شورای شهر مسجدسلیمان با بیان این که گویا بعضی ها دوست ندارند این تیم مردمی به لیگ برتر صعود و مرتباً در حال سنگ اندازی هستند گفت: شورای شهر مسجدسلیمان به عنوان نمایندگان مردم با تمام وجود از حقوق تیم نفت دفاع خواهد کرد و من مطمئن هستم بازیکنان غیرتمند نفت تمامی این ناملایمتی ها را پشت سر خواهند گذاشت و همه ی تلاش خود را انجام خواهند داد تا با پیروزی در بازی آینده مقتدرانه به لیگ برتر صعود و انشاالله جشن صعود را با حضور پرشور مردم در مسجدسلیمان برگزار کنیم. زمانپور در پایان سخنان خود برای هوادار متعصب تیم فوتبال نفت که به خاطر کسر امتاز از این تیم دچار مشکلاتی شده بود آرزوی سلامتی کرد.

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

۲ Comments on “محمدرضا زمانپور: شورای شهر مسجدسلیمان با تمام وجود از حقوق تیم نفت دفاع خواهد کرد”

  • يونس wrote on ۱۰ فروردین, ۱۳۹۳, ۹:۲۰

    درود بر زمانپور مرد همیشه فعال شورا

  • سلطاني wrote on ۱۱ فروردین, ۱۳۹۳, ۵:۵۴

    آفرین بر زمانپور. شورا باید شورای شهر باشد نه شورای شهرداری… ممنون از تلاش ها و موضع گیری های به موقعت. پاینده باشی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی