در آستانه بازگشایی مدارس انجام شد ؛
مشارکت شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان در نظافت معابر و محلات شهر مسجدسلیمان

مشارکت شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان در نظافت معابر و محلات شهر مسجدسلیمان

رویش زاگرس: در آستانه ی آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، عملیات نظافت معابر و خیابان های شهر مسجدسلیمان با مشارکت شرکت بهره‌برداری نفت‌و‌گاز‌مسجدسلیمان انجام شد. به گزارش رویش زاگرس به نقل از  روابط عمومی شرکت بهره‌برداری‌نفت‌و‌گاز‌مسجدسلیمان، سرپرست فضای سبز و بهسازی محیط اداره خدمات مهندسی با بیان این مطلب افزود:

در این اقدام که در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت و در همکاری با شهرداری صورت پذیرفت،کارکنان این واحد با حضور در محلات و مناطق مختلف نسبت به جمع آوری زباله،نخاله،هرس درختان،جمع آوری شاخ و برگ های رها شده روی زمین،رنگ آمیزی جداول پیاده‌روها اقدام نمودند تا خیابان‌ها و محلات شهری در آستانه‌ی بازگشایی مدارس زیبا منظر شوند.

حسن قلی پور افزود: این اقدام در حالی صورت می پذیرد که واحد فضای‌سبزوتنظیفات شرکت بهره‌برداری‌نفت‌وگاز‌مسجدسلیمان وظیفه مراقبت و نگهداری از حدود ۱۸۹۰۰۰ مترمربع فضای سبز در بیش از ۶۸۵۰۰۰ مترمربع تأسیسات صنعتی و غیرصنعتی را به نحو شایسته و مطلوب انجام می نماید . این واحد همچنین در خصوص جمع آوری و دپوی زباله های اداری و خانگی کوی های سازمانی مطابق شیوه نامه های محیط زیستی حضوری پررنگ و شایسته دارد.

درباره نویسنده

11277مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی