ارایه ۲۸ هزار نفرساعت خدمات آموزشی به شهروندان در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان

 ارایه ۲۸ هزار نفرساعت خدمات آموزشی به شهروندان در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان

رویش زاگرس: رییس اداره آموزش شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از ارایه ۲۸۰۰۰ نفرساعت خدمات آموزشی به شهروندان این شهرستان در نیمه نخست امسال خبرداد.  به گزارش رویش زاگرس به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، رسول احمدی در تکمیل این خبر اظهار داشت: این خدمات شامل برگزاری کلاس های تقویتی طرح اوقات فراغت تابستانه- برگزاری و مشارکت در برگزاری دوره ها،سمینارها و کارگاه‌های آموزشی – پذیرش و ارایه آموزش به دانشجویان طرح کارآموزی بوده اند. رسول احمدی خاطرنشان کرد:

برگزاری دوره های آموزشی تقویتی دروس و آمادگی تحصیلی دانش آموزان شهرهای مسجدسلیمان،لالی،هفتکل،اندیکا از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط این اداره در ۶ ماهه نخست سالجاری می باشد.
وی افزود: این خدمات که در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت در شهرستان صورت گرفته برای شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از نظر ریالی معادل با ۰۰۰ر۰۰۰ر۹۰۰ر۸ ریال هزینه در بر داشته است.
وی ادامه داد: اداره آموزش شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پیرو تأکیدات مدیرعامل محترم و مدیرمحترم منابع انسانی ، توجه ویژه به ارایه آموزش های تحصیلی در قالب برگزاری کلاس های تقویت بنیه علمی و اوقات فراغت دانش آموزان دارد تا بدین ترتیب موجب ارتقای سطح علمی این منطقه غنی و پراستعداد گردد.

درباره نویسنده

11277مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی