غرق شدن دو جوان جلوی سد شهید عباسپور در اندیکا

به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان به نقل از اندیکا نیوز، دو جوان اهل شهرستان ایذه که برای شنا به شهرستان اندیکا آمده بودند،به علت عمیق بودن آب در جلو سد شهید عباسپور غرق شدند و جان خود را از دست دادند.

در این اتفاق ابتدا یکی از دو جوان در آب غرق می شود که دوستش برای نجات دادن او می رود اما فشار و عمق زیاد آب، نفر دوم را نیز غرق می کند و به علت نبودن غریق نجات در آن منطقه، افراد محلی منطقه اجساد آن ها را از آب بیرون کشیدند.

نکته قابل تأمل این است که این اتفاق در سال های گذشته نیز تکرار شده بود،اما به علت عدم توجه مسئولین سد شهید عباسپور تاکنون علائم هشدار دهنده برای خطرناک بودن شنا در این منطقه نصب نشده است و در سایه همین بی توجهی سریال “مرگ جوانان در آب سد شهید عباسپور” همچنان ادامه دارد.

درباره نویسنده

8496مطلب نوشته است .

۴ Comments on “غرق شدن دو جوان جلوی سد شهید عباسپور در اندیکا”

 • بهارلویی wrote on ۱۳ اسفند, ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶

  خب مسوولین چه گناهی کردن که هر چی میشه میگین مسوولین بی توجهی کردن
  خب این بندگان خدا که غرق شدن هیچ تقصیر نداشتن یعنی اونا نباید حواسشونو جمع میکردن یعنی مردم نمیدونن که شنا کردن خطر داره 

 • مراد بختیاری wrote on ۱۳ اسفند, ۱۳۹۲, ۱۴:۵۵

  برای شنا از ایذه آمدند اندیکا؟؟؟!!!!!
  در فصل زمستان شنا در دریاچه پشت سد؟؟؟!!!!
  برای شنا در دریاچه پشت سد ، کارون سه نزدیکتر نبود؟؟؟؟!!!!

  (در این اتفاق ابتدا یکی از دو جوان در آب غرق می شود که دوستش برای نجات دادن او می رود اما فشار و عمق زیاد آب، نفر دوم را نیز غرق می کند و به علت نبودن غریق نجات در آن منطقه، افراد محلی منطقه اجساد آن ها را از آب بیرون کشیدند.)
  گزارش خام است و خبرگزاری باید مشخص کند شاهد عینی این گزارش را داده یا حدس و گمان است؟
  مشکوکه..!! 

 • م wrote on ۱۹ اسفند, ۱۳۹۲, ۱۴:۰۹

  داماد ما بود با پسر عمه اش دامادمون 1دختر اول دبستان با 1پسر 1ماهه داره کمرمون شکستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت.پسرعمه اش هم 4تا بچه کوچیک داره

 • پریسا wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۳, ۶:۵۸

  داداشم وپسرعمم بخاطرنبودامکانات ومسولین …. جونشونو ازدست دادن.؟!وقتش نیست دیگه بخاطر مردم کاری کنید؟؟!تا کی باید جونای م ابخاطر بی امکاناتی جونشونو از دست بدن؟؟؟ من که ازتون نمیگذرم.چند تا مثل سهیل یه ماهه و رستا 5 ماهه رو اون دنیا باید جواب بدید؟؟؟شما امبولانس امداد نجاتتون نعشی کش بود نه نجات رسانی. حتی یه ساکشن ساده نداشت.
  اتوبوسی که تو کارون 3غرق شدچی؟ بازم شما مسوولین گناهی نداشتید؟؟
  البته دوستای داداشم هم بودن و غرق شدنشونو فقط تماشاکردن.
  سپردم بخدا

  1

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی