تا انتخابات دوازدهم
حجت الاسلام امینی حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی را رسماً تکذیب کرد

حجت الاسلام امینی حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی را رسماً تکذیب کرد

رویش زاگرس: انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. تیم رسانه ای پایگاه خبری رویش زاگرس تصمیم گرفته است به منظور ایجاد فضایی با نشاط جهت برگزاری انتخاباتی پرشور در مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل علاوه بر انتشار لیست کاندیداهای احتمالی مجلس که از ماهها پیش آغاز کرده است انتشار اخبار و شنیده های انتخاباتی را نیز منتشر کند…
در حالی که بیش از هشت ماه تا انتخابات مجلس دوازدهم باقی مانده است شایعه کاندیداتوری حجت الاسلام امینی از روحانیون برجسته مسجدسلیمانی همچون سه دوره گذشته در فضای مجازی منتشر شده است. برای صحت و سقم این مسئله در تماسی تلفنی با امام جمعه سابق مسجدسلیمان از ایشان در این رابطه سؤال کردیم.

وی گفت: از لطف شما جهت روشنگری و تبیین تشکر می کنم و در پاسخِ به پرسش شما در ارتباط با حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال، عرض کنم همان طوری که شما نیز اشاره کرده اید در سه دوره گذشته نیز این گمانه زنی راجع به بنده وجود داشت اما عملا خلافِ آن ثابت می شد. در باب این دوره از انتخابات و نسبت به کاندیداتوری خودم، همچون گذشته به طور رسمی و جدی تکذیب و مجددا و مؤکدا تکرار می کنم که بنده چیزی جز یک عنصر و نیروی مذهبی، فرهنگی و اجتماعی نیستم و اتفاقا در عین حال، بنا به همین رسالت و مسئولیتِ فرهنگی و بدون هیچ طرفداری و جانب داری از کاندیدای خاصی،برای رخدادِ انتخاباتی باشکوه و دشمن شکن، از هیچ گونه تشویق و تهییجی دریغ نخواهم کرد.

امینی ادامه داد: ضمن احترام به همه کاندیداها که با جهاد و فداکاری تنور انتخابات را گرم می‌کنند، از مردم عزیز و همیشه در صحنه نیز می خواهم با ملاک های کارآمدی و پاکدستی، پیشرفت و آبادانی بیشتر را تضمین کنند.

درباره نویسنده

11277مطلب نوشته است .

One Comment on “تا انتخابات دوازدهم
حجت الاسلام امینی حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی را رسماً تکذیب کرد

  • سهیل نصیردشتگل wrote on ۱۹ خرداد, ۱۴۰۲, ۱۵:۲۵

    مشکل اینجاست که هنوز وهیچگاه به اجماع برای حل مشکلات شهر نرسیدیم اینقدر سخت شده که بنظر میرسد دیگه حل نخواهد شد.درصورتیکه اگر و اگر یکبار برای همیشه بجای این همه مسئول و کسانی مثل من که ادعای دلسوزی دارند یک جمع یا گروه یا کمیته بررسی مشکلات شهر تشکیل نشده .نماینده میسپارد به دفتر و سر دفتر .خلاصه هرکدام فقط در جهت ومسیر خودشان حرکت میکنند و عیب اینجاست که این دستگاه اون یکی را مقصر و متهم میکند واین یکی شاکی از اون یکی..کاش یکبار هم شده همه بزرگان و فرماندارونماینده و مسئولان شهر بنشینند و یک گروه فقط برای حل و بررسی مسایل شهر شکل بگیرد وبا مطالعه و آینده نگری تصمیم گیری کنند برای هر مورد .واین کار متاسفانه نشده که فکر میکنم امام جمعه شهر میتواند این امر را بخواهد و پیگیر باشد .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی