انتشارات دلا مسجدسلیمان منتشر کرد
مجموعه خاطره داستان سال های دلتنگی نوشته محمدرضا گله داری منتشر شد

مجموعه خاطره داستان سال های دلتنگی نوشته محمدرضا گله داری منتشر شد

مجموعه خاطره داستان سال های دلتنگی نوشته محمدرضا گله داری منتشر شد

رویش زاگرس: مجموعه خاطره داستان سال های دلتنگی نوشته محمدرضا گله دارذی منتشر شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس مجموعه خاطره داستان سال های دلتنگی نوشته شاعر و نویسنده مسجدسلیمانی توسط انتشارات دلا مسجدسلیمان منتشر و در دسترس علاقمندان قرار گرفت. پیش از این مجموعه شعر یک مشت واژه های آبی از همین نویسنده منتشر شده است. در مقدمه این کتاب به قلم سنجر طاهری آمده است:

مجموِعه خاطره داستان سال‌های دلتنگی به قلم محمدرضا گله‌داری، ماهیتی فرابیانی در راستای یک خط فکری منسجم، متعلق و مختصِ عمومِ آزاد است. تصاویری واقع گرایانه که تفاوت مابین داستان و واقعیت محتمل در پیش روی بشر را برای خواننده مشخص می‌کند. متن آگاهانه و غیر منسجمی که تعمداً ساختاری شکننده را برای بازه‌های فکری و روزمره‌گیِ نامشخصِ انسان، که به اشتباه آن را روالی طبیعی در محدوده‌ی زندگی می‌داند این اثر به نحوی اصولی و هوشمندانه ساختارچینی شده است، تا اهدافی متغیر و مختص درونیات هر مخاطب را برآورده سازد. داستان حقیقی اصولاً، جریانی پنهان شده در پسِ زبان نثر مانند نوشته است و هدفی دگراندیشانه را دنبال می‌کند. سال‌های دلتنگی نشئت گرفته و زاده‌ی بینشِ غیر حقیقی بوجود آمده در ورای تفکر عمومی است. اثری فاخر است که اندیشه‌ها و واژه‌ها را با وسواس شاعرانه‌ای مانند یک فیلم فلسفی در ذهن خواننده تجسم می‌نماید.

گله‌داری نیاز چندانی به یک معرفی جامع ندارد. شاعر و داستان نویسی است که در خلوت‌های روزگار خود (آوانگاردیسمی) را سر لوحه‌ی نوشتار خود قرار داده است. اگر چه از آثارش به صورت مشخص، مجموعه شعر (یک مشت واژه‌های آبی) را به زیور چاپ آراسته نموده اما این بار با ساختار شکنی در اتفاقات عینی و ملموس دنیای خودش راوی شده است از خاطراتی همگون و ناهمگون که سرچشمه از دیار بودن‌ها و نبودن‌های زندگیش گرفته است. قطعاً تلنگر زدن این نویسنده به ساختار و فرم ماجراهایش باعث می‌گردد خواننده با اشتیاق بیشتری تا آخرین صفحات این مجموعه را پیگیری کند. مجموعه داستان فرا رو اتفاقات ناب زندگی محمدرضا گله‌داری است که به نگاه مخاطبان و دوستداران این نویسنده‌ی ارزشمند تقدیم می‌شود. بی‌تردید این اثر در اذهان خوانندگان به عنوان اثری ماندگار باقی خواهد ماند و در آینده پس از نقد و بررسی در محافل ادبی و آشنایی اساتید ادبیات بیشتر از آن خواهیم شنید.

لازم به ذکر است علاقمندان می توانند اثر جدید گله داری را از کتابفروشی بامداد شهرستان مسجدسلیمان تهیه کنند.

تلفن تماس انتشارات دلا مسجدسلیمان:۰۹۱۶۳۸۰۷۶۶۳

درباره نویسنده

10985مطلب نوشته است .

۲ Comments on “انتشارات دلا مسجدسلیمان منتشر کرد
مجموعه خاطره داستان سال های دلتنگی نوشته محمدرضا گله داری منتشر شد

  • مهرداد wrote on ۹ فروردین, ۱۴۰۲, ۱:۴۳

    با سلام تبریک عرض می کنم خدمت جناب اقای گله داری با ارزوی موفقیت برای ایشان

  • صالحی wrote on ۹ فروردین, ۱۴۰۲, ۱:۵۶

    محمدرضا گله داری از فرزندان نیک سرکوره ها می باشد. ضمن آرزوی موفقیت برای این جوان محجوب امیدوارم شاهد چاپ کتب بعدی ایشان باشیم. قلمت مانا

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی