امام جمعه موقت مسجدسلیمان:
فرماندار مسجدسلیمان نظارت بر عملکرد مدیران شهرستان را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دهد

فرماندار مسجدسلیمان نظارت بر عملکرد مدیران شهرستان را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دهد

فرماندار مسجدسلیمان نظارت بر عملکرد مدیران شهرستان را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دهد/ انتظار از فرماندار جدید مسجدسلیمان به دلیل بومی بودن دو چندان است/ دشمن در سال گذشته با راه اندازی جنگ ترکیبی میخواست مردم را دچار ناامیدی کند که با هوشیاری مردم نقشه هایشان نقش بر آب شد

رویش زاگرس: حجت الاسلام داودی امام جمعه موقت مسجدسلیمان در اولین خطبه های نماز جمعه سال ۱۴۰۲ از فرماندار جدید مسجدسلیمان خواست بر عملکرد مدیران شهرستان نظارت و با مدیران کم کار برخورد کند.

به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس امام جمعه موقت مسجدسلیمان ضمن تبریک انتصاب پیمان ملایی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری گفت: پس از یک سال بلاتکلیفی یک برادر مومن و متدین به عنوان فرماندار مسجدسلیمان انتخاب شد که از این بابت از استاندار محترم خوزستان تشکر می کنیم.

ایشان به دلیل بومی بودن نقاط قوت و ضعف و ظرفیت های شهرستان را به خوبی می شناسند و به همین دلیل انتظار مردم از ایشان دو چندان است. وی ادامه داد: از فرماندار محترم انتظار داریم با به کارگیری همه ظرفیت ها و استفاده از دیدگاههای مختلف حل مشکلات و معضلات اولیه شهرستان را در دستور کار خود قرار دهند. وی ادامه داد: درخواست ویژه ای که از فرماندار جدید داریم این است که نظارت بر عملکرد مدیران را در دستور کار قرار دهند چرا که بعضی از این مدیران شایسته مدیریت در مسجدسلیمان نیستند…
خطیب نماز جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیام نوروزی رهبر انقلاب گفت: یکی از مهمترین پیام های رهبر معظم انقلاب اشاره به تلخی ها و خوشی های سال گذشته بود که مهمترین آن مشکلات اقتصادی و گرانی بود که دهک های پائین جامعه آن را بیش از دیگران احساس می کردند که امیدوارم در سال مهار تورم و رشد تولید این مشکل بصورت محسوس کاهش یابد.
همچنین در این پیام اشاراتی به نقاط قوت و ضعف کشور شد که از جمله استحکام بنیه درونی نظام و ملت علیرغم تحریم های چهل ساله دشمن، و پیشرفت های علمی، نظامی، هسته ای، هوا و فضا به عنوان نقاط قوت و بحث اقتصاد و وابستگی به نفت و دلار به عنوان نقط ضعف کشور در سال گذشته عنوان گردید.
وی گفت: دشمن در سال گذشته با راه اندازی جنگ ترکیبی از همه توان اقتصادی، رسانه ای، نفوذ فرهنگی و امنیتی استفاده تا ملت را دچار یاس و ناامیدی کند که خوشبختانه با هوشیاری مردم نقشه های شان نقش بر آب شد.
حجت الاسلام بهزاد داودی همچنین تقارن عیدنوروز امسال با حلول ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی را تبریک گفت و تصریح کرد: این تقارن معنوی را به فال نیک گرفته خواستار توجه بیش از پیش همه به مقوله معنویات در این ماه عزیز و پرفضیلت هستیم.

درباره نویسنده

11265مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی