رئیس جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مسجدسلیمان معرفی شد

رئیس جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مسجدسلیمان معرفی شد

رویش زاگرس: جلسه تودیع و معارفه رییس جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مسجد سلیمان برگزار شد.به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس با حضور رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان، رحمان شاهی رییس اداره بازرسی و رسیدگی عملکرد اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان، فرهاد رحیمی رییس اداره حراست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و مسئولین شهرستان مسجد سلیمان مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد.

رضایی فاضل در این جلسه خدمت به ایثارگران و خانواده معظم شهدا را یک موهبت دانست و از رییس جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خواست، تا با جان و دل در خدمت خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران باشند.

سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان بر خدمت صادقانه و بی‌منت به شهدا، خانواده های شان و جامعه ایثارگری تاکید کرد و افزود: بنیاد شهید باید به مطالبات ایثارگران و خانواده شهدا رسیدگی کند و ما نیز بیش از گذشته باید درصدد رفع مشکلات شان باشیم.

گفتنی است در این جلسه از زحمات علیرضا ویسی شیخ رباط که به مدت ۸ سال عهده دار این مسئولیت بود تقدیر و محمد عسگری به عنوان رییس جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مسجدسلیمان معارفه شد.

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی