کاشت ۴۰ اصله نهال در مسجدسلیمان به مناسبت گرامی داشت روز شهدا

کاشت ۴۰ اصله نهال در مسجدسلیمان به مناسبت گرامی داشت روز شهدا

رویش زاگرس: به مناسبت هفته درختکاری و گرامی داشت روز شهدا و با حضور جمعی از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران، تشکل های مردم نهاد محیط زیستی، ادارات محیط زیست و منابع طبیعی، باشگاه کوهنوردی آزادگان، پایگاه کارخانه تانکسازی ، ۴۰ اصله نهال در محدوده کارخانه تانکسازی کاشته شد.

محمدشهبازی بندانی مدیر انجمن طلوع سبز مسجدسلیمان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اشاره به این که هفته منابع طبیعی و درختکاری فرصت خوبی برای قدردانی از تمامی فعالان سخت‌کوشی است که سالانه برای ایجاد فضای سبز و حفظ منابع موجود می‌کوشند گفت: کاشت نهال و حفاظت از منابع طبیعی با اهمیت است و در این راستا همه دستگاههای ذیربط می بایست برای حفظ محیط زیست و منابع طبیعی تلاش کنند.

شهبازی با اشاره به این که انتظار می رود مردم و تشکل‌های فرهنگی و مردم نهاد برای حفظ منابع طبیعی و نهال‌های موجود و درختان بیش از گذشته به اداره منابع طبیعی و محیط زیست کمک کنند،اظهار داشت: اگر چه کاشت نهال بسیار مهم است اما مهمتر حفظ و فرهنگ‌سازی آن در جامعه میان نسل جوان امروزی است .

وی در پایان افزود: هدف از اجرای این برنامه را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر دفاع مقدس و ترویج فرهنگ درختکاری اعلام کرد.

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی