دستگیری مخلان نظم عمومی در مسجدسلیمان

دستگیری مخلان نظم عمومی در مسجدسلیمان

رویش زاگرس: چند نفر که در یکی از مناطق مسجدسلیمان باعث ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم عمومی شدند بازداشت و با دستور مقام قضایی روانه زندان شدند. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس مدتی پیش ساکنین یکی از مناطق مسجدسلیمان که شاهد ایجاد رعب و وحشت و نزاع جمعی با سلاح سرد از ناحیه چند نفر بودند ضمن تماس با پلیس خواهان برخورد با آنان شدند که خوشبختانه با تلاش و اشرافیت اطلاعاتی پلیس متهمان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر شدند.

دکتر رحمان بن سعید دادستان مسجدسلیمان با بیان این که دادستانی با مخلان نظم و امنیت عمومی قاطعانه برخورد خواهد کرد گفت: ایجاد درگیری، عربده‌کشی و استفاده از هرگونه سلاح سرد و گرم، بازداشت و محکومیت به مجازات‌های سنگین را در پی خواهد داشت. وی یکی از وظایف مهم دستگاه قضایی را برخورد با این دسته از افراد عنوان کرد و گفت: با برهم زنندگان نظم، امنیت و آرامش جامعه هیچ مماشاتی نخواهیم داشت. بن سعید ادامه داد: برخورد با جرایم خشن و جرایمی که امنیت عمومی را به مخاطره می اندازد در دستور کار دستگاه قضایی و پلیس قرار دارد و دادستانی با مخلان نظم و امنیت عمومی قاطعانه برخورد خواهد کرد.

دادستان مسجدسلیمان همچنین با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز گفت: تامین امنیت و آرامش شهروندان یکی از مهمترین نیازهای ایام تعطیلات نوروزی است که بدون شک دستگاه قضا و نیروی انتظامی در تامین امنیت فراگیر شهروندان به خصوص میهمانان نوروزی عزمی راسخ دارند.

وی در ادامه تاکیدکرد: در طول تعطیلات نوروزی دادستانی و نیروی انتظامی بدون اغماض با مخلان نظم و هرگونه بی نظمی در سطح شهرستان به خصوص با نزاع های دست جمعی برخورد قاطعی خواهند داشت.

درباره نویسنده

10809مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی