فرهنگی بازنشسته استاد محمدعلی شیرعلیزاده درگذشت

فرهنگی بازنشسته استاد محمدعلی شیرعلیزاده درگذشت

رویش زاگرس: فرهنگی بازنشسته استاد محمد علی شیرعلیزاده درگذشت. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس استاد شیرعلیزاده که عمری را با عزت و افتخار اقدام به تعلیم و تربیت فرزندان دیار مسجدسلیمان در مدارس مختلف شهرستان کرده بود درگذشت. پایگاه خبری رویش زاگرس مصیبت وارده را به خانواده محترم استاد شیرعلیزاده و جامعه فرهنگی شهرستان تسلیت عرض می نماید.

همچنین در پی درگذشت “معلم پیشکسوت، “زنده نام استاد محمدعلی شیرعلی زاده”، علی اکبر مبارزاده مدیر آموزش و پرورش مسجدسلیمان با انتشار پیامی مصیبت وارده را به خانواده گرامی، همکاران و شاگردان ایشان تسلیت گفت. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
بازگشت همه بسوی اوست

با کمال تاسف و تأثر از ضایعه ناگوار رحلت جانگداز معلم پیشکسوت زنده یاد استاد محمّدعلی شیرعلی زاده مطلع شدیم.
ایشان عمر شریف خود را در خدمت به مردم و آینده سازان این سرزمین و شهرستان مصروف نمود؛ بی شک فقدان آن استاد فرهیخته،ضایعه ای جبران ناپذیر در مجموعه تعلیم و تربیت شهرستان مسجدسلیمان خواهد بود. لذا به نوبه خود و به نیابت از همکارانمان در خانواده بزرگ فرهنگیان مسجدسلیمان،این مصیبت جانگداز را محضر خانواده گرامی، خاندان محترم، طایفه جلیل آرپناهی و کلیه بازماندگان، همکاران و شاگردان آن فقید سعید، تسلیّت و تعزیّت و عرض نموده ، از پروردگار متعال، “رحمت واسعه الهی” و “علوّ درجات” آن برادر سفر کرده به عرش الهی و صبر جمیل و اجر جزیل جهت کلیه مصیبت دیدگان و بازماندگان را مسئلت دارم.

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

۳ Comments on “فرهنگی بازنشسته استاد محمدعلی شیرعلیزاده درگذشت”

 • بهرامی wrote on ۸ اسفند, ۱۴۰۱, ۱۸:۲۵

  روحش شاد استاد عزیز ما

 • سعید استکی wrote on ۹ اسفند, ۱۴۰۱, ۱۰:۲۶

  انا لله و انا الیه راجعون
  از طرف خود و همچنین به نیابت از همکاران دبیرستان دوره دوم پنج آذر مسجدسلیمان، این مصیبت معظمی را خدمت خانواده ی بزرگوار آنمرحوم و فرهنگیان دلسوز شهرم تسلیت و تعزیت عرض نموده و از حضرت باری تعالی برای آن فقید سفر کرده، علو درجات خواهان و خواستارم.

 • باران wrote on ۱۰ اسفند, ۱۴۰۱, ۲۳:۱۶

  روحت شاد ، استاد مهربان، در جوار رحمت الهی باشی ان شاءالله.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی