فرهنگی با سابقه مسجدسلیمانی درگذشت

فرهنگی با سابقه مسجدسلیمانی درگذشت

رویش زاگرس: صفر جلیلی از فرهنگیان با سابقه مسجدسلیمانی صبح امروز بر اثر بیماری درگذشت. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس زنده یاد جلیلی مدیر مدارس شهید رخش و امامت شهرستان مسجدسلیمان بود. پایگاه خبری رویش زاگرس مصیبت وارده را به خانواده محترم جلیلی و جامعه فرهنگیان شهرستان تسلیت عرض می نماید.
همچنین در پی درگذشت زنده یاد جلیلی علی اکبر مبارزاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان در پیامی درگذشت ایشان را تسلیت گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

انالله و اناالیه راجعون

خبر ناباورانه درگذشت معلم با سابقه و دلسوز زنده یاد “صفر جلیلی” که عمر خود را در مسیر تعلیم، تربیت و بالندگی فرزندان این مرز و بوم صرف نمود، موجب تاثر و تالم خاطر همگان گردید. ایشان جلوه ای از صبوری در کلام و رفتار بود و بی شک روح بلند این معلم پرتلاش و ایثارگر نزد خداوند متعال دارای ارج و قرب بوده و نام و یاد او زنده بر لوح دل ها ماندگار خواهد ماند. اینجانب ضایعه درگذشت این همکار ارزشمند را به بستگان مکرم آن عزیز سفر کرده، جامعه بزرگ فرهنگیان و دانش آموزان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و از درگاه ایزد متعال برای ایشان علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.

علی اکبر مبارزاده- مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی