امام جمعه مسجدسلیمان:
استاندار به وضعیت مدیریت شهری ورود کند، سرپرست نمی تواند برنامه ریزی بلند مدت داشته باشد

استاندار به وضعیت مدیریت شهری ورود کند، سرپرست نمی تواند برنامه ریزی بلند مدت داشته باشد

ماه رجب فرصتی ست که انسان به خودسازی برسد/اهانت به قرآن با شعار آزادی بیان نشان می دهد حملات استکبار اصل اسلام را نشانه گرفته است/استاندار به وضعیت مدیریت شهری ورود کند، سرپرست نمی تواند برنامه ریزی بلند مدت داشته باشد

رویش زاگرس: حجت الاسلام سید احمدی امام جمعه مسجدسلیمان در خطبه های این هفته نماز جمعه با تبریک حلول ماه رجب، اظهار کرد: ماه‌های رجب، شعبان و رمضان فرصتی است که انسان به خودسازی برسد.
امام جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهانت چند کشور اروپایی به قرآن گفت: این اولین بی حرمتی به مقدسات نبوده است هرگاه کشورهای اروپایی در کشورهای خود دچار مشکل می‌شوند برای انحراف افکار عمومی دست به این گونه اقدامات می‌زنند. وی ادامه داد: اهانت جنون آمیز به قرآن با شعار آزادی بیان نشان می دهد حملات استکبار اصل اسلام و قرآن است. وی ادامه داد: ضمن محکوم کردن این عمل وقیحانه و خبیثانه از همه مسلمانان می‌خواهیم به پا خیزند و این عمل ننگین را به شدت محکوم نمایند و دشمنان اسلام و قرآن بدانند با این اعمال ننگین هرگز جلوی نور و درخشش قرآن و اسلام را نتوانند گرفت و آینده جهان از آن اسلام و قرآن است.
سید احمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامی داشت دهه فجر و نقش حضرت امام راحل (ره) افزودند : باید جوانان کشور در جریان حوادث نظام و اندیشه‌های والای امام خمینی(ره) قرار گیرند.
وی ادامه داد: ضرورت دارد مسئولان واقعیت‌ها را برای نسل جوان تبیین کنند و جنایت‌هایی که در رژیم طاغوتی علیه کشور و منافع کشور روا داشتند را برای جوانان شرح دهند.
امام جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اعتراضات مردمی در رابطه با طولانی شدن اداره شهرداری توسط سرپرست گفت: با روی کار آمدن استاندار جدید انتظار می رود مردم شاهد تحولات اساسی در این شهر باشند و به مشکلاتی که از گذشته همچنان پابرجاست توجه جدی شود. وی گفت: بسیاری از مشکلاتی که در مسجدسلیمان وجود دارد جز مسائل ابتدایی ست که به هیچ در شهرهای دیگر وجود ندارد. سید احمدی گفت: مدیریت شهری باید جدی گرفته شود، سرپرست نمی تواند برنامه ریزی بلند مدت داشته باشد که امیدواریم استاندار محترم خوزستان به این مسئله ورود و سریعا این مسئله را پیگیری و تعیین تکلیف کند.

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی