مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان:
امیدواریم با حضور عنایتی نتایج نفت تغییر کند/از سازمان لیگ خواستیم مجوز حضور تماشاگران را صادر کند

امیدواریم با حضور عنایتی نتایج نفت تغییر کند/از سازمان لیگ خواستیم مجوز حضور تماشاگران را صادر کند

رویش زاگرس– مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان امیدوار است با حضور رضا عنایتی، این تیم در ادامه به نتایج خوبی برسد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس، ابوذر شجاعی در حاشیه اولین تمرین نفت مسجدسلیمان با حضور رضا عنایتی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هر گونه تغییراتی که در یک مجموعه اتفاق می‌افتد قطعا از این نظر است که اتفاق مثبتی رقم بخورد. ضمن این که از آقای اشکش و همکارانش برای تلاش‌هایی که در این مجموعه داشتند، قدردانی می‌کنم اما برآیند کار با حضور کادر قبلی به صورتی بود که نتیجه مثبتی حاصل نشد و تصمیم مجموعه هیات مدیره این بود که تغییراتی در کادر فنی داشته باشیم. در نهایت هم تصمیم بر این شد که از تجربیات آقای عنایتی استفاده کنیم.

وی ادامه داد: امیدوارم کادر فنی فعلی بتواند نتایجی که تاکنون رقم خورده، تغییر دهد و بتوانیم جایگاه جدولی‌مان را بهبود ببخشیم. امیدوارم این اتفاق خوب رقم بخورد و ما نیز بتوانیم با ایجاد شرایط لازم از جمله تأمین منابع مالی به روند تیم کمک کنیم.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: فکر می‌کنم با شرایطی که در پیش گرفته شده و حضور آقای عنایتی در رأس کادر فنی و جذب بازیکنان لازم، بتوانیم در ادامه نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: طبق درخواستی که از سازمان لیگ داشتیم انتظار داریم بازی این هفته نفت مسجدسلیمان و هوادار با حضور تماشاگران برگزار شود و امیدوارم مجوز حضور تماشاگران به ما داده شود. قطعا با انرژی مثبتی که بازیکنان از هواداران کسب می‌کنند، نتایج خوبی رقم خواهیم زد.

درباره نویسنده

10674مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی