به همت اداره ورزش و جوانان از خانم کبری شیرانی پیشکسوت ورزش مسجدسلیمان تقدیر شد

به همت اداره ورزش و جوانان از خانم کبری شیرانی پیشکسوت ورزش مسجدسلیمان تقدیر شد

رویش زاگرس: به همت اداره ورزش و جوانان از سرکار خانم کبری شیرانی پیشکسوت ورزش مسجدسلیمان تقدیر شد.به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس کبری شیرانی متولد سال ۱۳۳۰ منطقه بازار چشمه علی پیشکسوت ارزنده ورزش مسجدسلیمان است. وی در یک خانواده کارگری رشد کرد و در دوران دبیرستان توسط مربی فهیم سرکار خانم فرامرزی استعداد یابی شد و خیلی زود پله‌های ترقی را در رشته های  والیبال و دو میدانی طی کرد. شیرانی در تیم والیبال دبیرستان و آموزشگاهها و تیم خلیج فارس بازی کرد و توسط استاد منصور انبه والیبال را به خوبی فرا گرفت۰

سرکار خانم شیرانی در مسابقات دانش آموزی قهرمانی کشور که در شهرستان کرمان برگزار شد، به علت بیمار شدن پرتابگر اصلی تیم دومیدانی خوزستان توسط استاد ارزنده ورزش آقای اصغر سلطانی، از او که رشته اصلی اش والیبال بود خواست به جای ایشان شرکت کند، او با وجود نداشتن تمرین کافی ، توانست با اقتدار و با فاصله زیاد با دیگر رقبا(که همگی در اردو دومیدانی کار کرده بودند)، مدال طلا پرتاب دیسک و پرتاب وزنه را کسب و قهرمان کشور شود و همگان را به تعجب وا داشت.شیرانی علاوه بر والیبال چندین بار به مسابقات دو میدانی خوزستان جهت مسابقات کشور دعوت و مدال نقره و برنز را نیز درکارنامه خود دارد.

شایان ذکراست همسر ایشان آقای غلامپور به همراه دختران و پسرانش نیز والیبالیست هستند. فرزند ایشان دانیال غلامپور نیز در سال ۱۳۷۷ از تیم منتخب دبیرستان سینا با نظر زنده یاد شعبان پورحبیبی به تیم نفت مسجدسلیمان دعوت و به تیم نوجوانان خوزستان  نیز راه یافت. او در تیم نفت مسجدسلیمان در زیر گروه کشور و در تیم پتروشیمی ماهشهر زیر نظر آقای علی ظفری پور مربی بین المللی بازی کرد.

درباره نویسنده

10674مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی