به همت مجموعه فرهنگی و مذهبی کاروان رهروان راه شهداء
تجلیل از بانوان فعال و جمعی از مادران شهدا شهرستان مسجدسلیمان

تجلیل از بانوان فعال و جمعی از مادران شهدا شهرستان مسجدسلیمان

حقوق بانوان مسجدسلیمانی همچنان در داشتن فضاهای اختصاصی فرهنگی تفریحی و آموزشی نادیده گرفته می شود

رویش زاگرس: به همت مجموعه فرهنگی و مذهبی کاروان رهروان راه شهداء از مادران و خواهران فعال و فرهیخته شهرستان تجلیل به عمل آمد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس حجت الاسلام قندعلی با اعلام این خبر افزود: به همت مجموعه فرهنگی مذهبی کاروان رهروان راه شهداء و با حمایت و پشتیبانی خیرین با حضور حجت الاسلام داودی امام جمعه موقت مسجدسلیمان از زحمات برخی خواهران فعال و فرهیخته همزمان با روز میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و تعدادی از مادران عزیز شهدا تجلیل به عمل آمد.
قندعلی افزود: در این طرح که به منظور تکریم مقام مادر و روز زن توسط هیئت فرهنگی مذهبی حضرت رقیه و کاروان رهروان راه شهدا برگزار شد از مادران عزیز شهدای جاوید الاثر نیز تجلیل به عمل آمد و در حرکتی بسیار زیبا همچنین از همسران بیش از ۱۰۰کارگر تلاشگر با اهداء گل و هدایا تجلیل به عمل آمد.
حجت الاسلام قندعلی در این مراسم با پر اهمیت دانستن فعالیت های بانوانی از بی توجهی نهاد های مسئول در حل مشکلات بانوان بشدت انتقاد کرد و افزود:در حوزه ی تفریحات و فضای مناسب ورزشی،حمایت از اشتغال پایدار بانوان،ایجاد بازارچه دائمی و دوره های آموزشی متناسب با بانوان جزء آخرین ها هستیم و نمیتوان در هجوم گسترده ی مشکلات روحی و روانی و افسردگی ناشی از نبود امکانات تفریحی انتظار تربیت فرزند سالم از مادران را داشت که می طلبد مسئولین عزیز نسبت به مجموعه ی بانوانی وحمایت از کانون اصیل خانواده نگاه کلان و ویژه ای داشته باشند.
در ادامه نیز حجت الاسلام داودی امام جمعه موقت شهرستان ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) در سخنانی به تجلیل و تکریم مقام‌زن و نگاه والای اسلام و مقام و مرتبت زن اشاره کرد و با بیان دیدگاه مقام معظم رهبری در خصوص نگاه غرب به زنان افزود: حرف ما با غربی های به اصلاح مدافع حقوق زنان نگاه مطالبه گرایانه است وآنان باید جواب بدهند در مقابل مقام زن جز دیدگاه التذاذی و جنسیتی چه کار مثبتی برای زنان انجام داده اند.
در پایان این مراسم از زحمات کربلایی فرزین سلطانی مسئول کاروان رهروان راه شهداء و حمایت امام جمعه شهرستان، شهرداری ، خیرین محلی، شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان و شاعران آئینی، مجموعه های قرآنی، کمیته خادمین شهداء، اوقاف و امور خیریه، ارشاد اسلامی و نهادهای فرهنگی و مذهبی بابت حمایت از این فعالیت ها تقدیر شد.

درباره نویسنده

10674مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی