رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان خبر داد:
راه اندازی سینمای دیجیتال در شهرستان مسجدسلیمان

راه اندازی سینمای دیجیتال در شهرستان مسجدسلیمان

رویش زاگرس: به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سینمای دیجیتال در شهرستان مسجدسلیمان راه اندازی می شود. سید ستار فاطمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان با اعلام این خبر افزود: با درخواست و پیگیری های به عمل آمده از سوی این اداره و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان یکی از مصوبات سفر وزیر محترم ارشاد به مسجدسلیمان محقق گردید و بزودی شاهد روشن شدن چراغ های سینما در این شهرستان خواهیم بود.

فاطمی ادامه داد: به دلیل سیار بودن سینما دیجیتال امکان پخش فیلم های روز کشور در روستاها و مناطق محروم نیز فراهم خواهد شد. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان از دکتر اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا ورناصری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، کلاه کج مدیرکل فرهنگ و ارشاد خوزستان، رضایی فاضل فرماندار مسجدسلیمان جهت پشتیبانی در اخذ مجوز و راه اندازی سینما دیجیتال شهرستان مسجدسلیمان تشکر و قدردانی کرد.

لازم به ذکر است سینمای دیجیتال شهرستان مسجدسلیمان در محل سالن خانه هنر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با ظرفیت ۴۰۰ نفر، امکان نمایش فیلم های با کیفیت بالا و روز سینمای ایران را پیدا خواهد کرد.

درباره نویسنده

10674مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی