در یک اقدام تحسین برانگیز
پیشکسوت ورزش مسجدسلیمان پول دیه فرزند خود را جهت آزادی ده زندانی جرایم غیرعمد و امور خیریه اهداء کرد

پیشکسوت ورزش مسجدسلیمان پول دیه فرزند خود را جهت آزادی ده زندانی جرایم غیرعمد و امور خیریه اهداء کرد

رئیس دادگستری مسجدسلیمان: تلاش برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ضروری و ارزشمند است اما از آن مهم تر، فرهنگ سازی و ایجاد ساز و کارهایی برای پیشگیری از وقوع جرم و جلوگیری از زندانی شدن افراد است

رویش زاگرس: پیشکسوت ورزش مسجدسلیمان پول دیه فرزند خود را جهت آزادی ده زندانی جرایم غیرعمد همچنین کمک به خیریه و… اهدا کرد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس حسین علی باهو پیشکسوت فوتبال مسجدسلیمان که فرزند خود را بر اثر تصادف از دست داده بود با پول دیه زمینه آزادی ده زندانی جرائم غیر عمد را از زندان مسجدسلیمان فراهم تا به آغوش خانواده بازگردند.

علی اسکندری رئیس دادگستری شهرستان مسسجدسلیمان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس ضمن تقدیر از خانواده باهو گفت: این اقدام خداپسندانه که موجب بازگشت این تعداد زندانی به آغوش خانواده شد، شایسته تقدیر ویژه است. وی ادامه داد: تلاش برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ضروری و ارزشمند است اما از آن مهم تر، فرهنگ سازی و ایجاد ساز و کارهایی برای پیشگیری از وقوع جرم و جلوگیری از زندانی شدن افراد است.

اسکندری گفت: مردم شریف و نوع‌دوست با تاسی به آموزه‌ها و مفاهیم بلند کربلا و سیره معصومین(ع) کمک به نیازمندان گرفتار در بند را با عشق به اباعبدالله الحسین(ع) انجام می دهند. وی ادامه داد: وجود چنین مردم خیرخواه و نیکوکاری لطف خداوندی است تا ما را در این امور یاری کنند.

رئیس دادگستری مسجدسلیمان گفت: وقتی فردی به واسطه خطا یا جرمی با محکومیت مواجه می‌شود و به زندان می‌رود، مشکلات و معضلاتی از این ناحیه متوجه خانواده او می‌شود که همین امر موجب شکل‌گیری پیامدهای نامطلوب و آسیب‌های بعدی است؛ در اینجاست که نقش‌آفرینی خیّرین و فعالان اجتماعی برای پیشگیری از سرایت آسیب به خانواده زندانیان برجسته و متبلور می‌شود.

لازم به ذکر است حسینعلی باهو از پیشکسوتان ورزش مسجدسلیمان است که فرزند جوان و ۱۹ ساله خود محمد را حدود دو سال پیش در سانحه تصادف از دست داد. وی پس از دریافت دیه ۲۴۰ میلیون تومان برای آزادی ده زندانی جرائم غیر عمد، ۶۰ میلیون تومان به یکی از موسسات خیریه و باقی مانده مبلغ دیه را نیز در امور خیریه هزینه کرد.

حسین باهو در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس گفت: جا دارد از آقای بتوندی که کارهای هماهنگی با مسئولان زندان جهت آزادی زندانیان را انجام داد، همچنین ریاست محترم دادگستری، دادستان محترم، ریاست محترم زندان چهت تسریع در این کار خیر همه تلاش خود ر انجام دادند تشکر و قدردانی نمایم…

پایگاه خبری رویش زاگرس ضمن تقدیر از خانواده محترم حسین علی باهو پیشکسوت ارزشمند ورزش مسجدسلیمان از خداوند متعال برای این خانواده محترم صبر و برای آن عزیز از دست رفته علو درجات را خواهان است…

درباره نویسنده

10673مطلب نوشته است .

One Comment on “در یک اقدام تحسین برانگیز
پیشکسوت ورزش مسجدسلیمان پول دیه فرزند خود را جهت آزادی ده زندانی جرایم غیرعمد و امور خیریه اهداء کرد

  • همشهری wrote on ۲۶ شهریور, ۱۴۰۱, ۱۸:۲۱

    اخلاق ورزشکاری به این میگن …احسنت آقای باهو وروح آن مرحوم شاد

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی