دکتر اسماعیل جلیلی در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن : منافع ملی در اولویت همه کارهاست

هشدار من به تمام کسانی ست که با زبان، قلم یا فیلم خود برای بازگویی تاریخ تلاش می کنند. حواسمان باشد کاری نکنیم اقوامی که در طول تاریخ اتحاد آن ها منجر به انسجام کشور و نظام شده است با حرف های بی جا باعث نگرانی و دلخوری آن ها بشویم.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در سخنانی گفت: شما مردم بزرگوار با حضورتان برگ زرین دیگری بر صحیفه انقلاب در مسجدسلیمان افزودید که من به به عنوان خادم و کوچک مردم تشکر خود را اعلام می کنم. از شمایی که در دفاع از ارزش های اسلام و ولایت فقیه اینچنین با گام های استوار و مشت های گره کرده به میدان آمدید تا پاسخ دندان شکنی به یاوه گویانی که با حرف های صخیف خودشان می خواستند در دل مردم تزلزل ایجا کنند بدهید. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی ادامه داد:

جا دارد یاد و خاطر رهبر کبیر انقلاب که نهال این خودباوری و پایبندی به ارزش ها را در دل همه ی بزرگان و مبارزان که در طول تاریخ علیه استبداد،چه استبداد داخلی و چه خارجی تا پای جان ار ارزش های خود دفاع کردند را گرامی بداریم. دکتر جلیلی افزود: ۲۲ بهمن پاسخی بود به تمام باورهایی که ما برای آینده این نظام و اعتلا و تثبیت نظام جمهوری در نظام بین الملل به آن نیاز داشتیم .

ما فرزندان روح الله و پیروان خامنه ای هستیم و هیچ گاه به خود تزلزل راه نخواهیم داد و این نشان از خودباوری هست که در طول دهه های مختلف با مبارزاتی و هدایتگریهایی که شد انجام گرفت. امروز کرامت و عزت مردم ما در گرو پیروی از مقام معظم رهبری ست. امروز کرامت و عزت ما در پایداری از آرمان های نظام اسلامی ست. امروز کرامت در حفظ عزت و کرامت مردم نهفته است پس ما باید همه فارغ از این که به چه گروه و جریانی وابسته هستیم فارغ از این که دغدغه کدام گروه و جناح برای ما مهم است حفظ جایگاه نظام و کرامت مردم را در اولویت قرار دهیم.

امروز دشمنان ما دسیسه و توطئه می کنند و نگرانی این را دارند که مدیریت مبتنی بر معنویت در دنیای آشفته امروز می تواند پاسخ به نیازهای مردم باشد. نگرانی های آن ها مبتنی بر همین مدیریت معنوی، پایبندی به توانمندی ملی و تلاش برای رشد اقتصادی در کشور و حفظ کرامت مردممان است. یابد تلاش کنیم تا این دسیسه هی خنثی شود. وی ادامه داد: راهپیمایی امروز ما بیانگر دیپلماسی مردم ماست که در ریر چتر سیاست ها ی خارجی ابلاغی مقام معظم رهبری هدایت گر تیم مذاکره کننده ماست . امروز ۱+۵ باید بداند دیپلماسی ما اینجا تعیین می شود این دیپلماسی ست که همه مسئولین ما در سیاست خارجی باید به آن پایبند باشند. آن ها باید در مذاکرات جهت تامین منافع ملی این کشور و کسب منافع ملی و نظام جمهوری اسلامی مستحکم باشند.

مردم کم نگذاشته اند و هر جا لازم بود به میدان آمده اند، باید از دعواها و بازی های سیاسی دوری کنیم. آفت ما موقعی ست که هر کس به بهانه ای، برخی برای تامین منافع شخصی و برخی گروهی به جان هم بیفتیم. اگر این گریبان ما را بگیرد همه ما از این بابت و خسارتی که ایجاد خواهد شد پشیمان خواهیم شد. عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در بخش دیگری از سخنانش گفت:

انتظار ما از دولت تدبیر و امید این است که تلاش کند بر پایه عدالت برای تامین منابع مناطق کم برخوردار کمک کند تا امید و نشاط در بین مردم بارور شود. انتظار داریم که دولت تدبیر امید با اندیشه برای اعتلای کشور به نیروهای ارزشی و با تجربه داخلی اهمیت بدهد و آن ها را در چرخه مدیریت حفظ کند تا از این سرمایه ها برای آینده کشور بهره برداری لازم به عمل آید. انتظار ما این است دولت اگر خدمتی به مردم می کند همراه با عزت و کرامت باشد مردم ما نیازمند هستند اما عزت و کرامت دارند، پس کاری نکنیم که بابت خدمتی که می کنیم عزت و کرامت آنان را نادیده بگیریم. وی گفت: من ممنونم از رییس جمهور بابت عذرخواهی که از مردم کردند. این نشان از یک نگاه جدید در عرصه سیاسی برای مدیریت سیاسی ست که اگر اشتباهی می کنیم از مردم عذرخواهی می کنیم، این ها گام های امید بخشی ست.

انتظاری که از گروههای سیاسی داریم این است تا تلاش کنند برنامه ها در کشور به نتیجه برسند و همه برای رشد و توسعه کشور تلاش کنند و نشان بدهند منافع ملی در اولویت همه کارهاست. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در بخش پایانی سخنان خود گفت: هشدار من به تمام کسانی ست که با زبان، قلم یا فیلم خود برای بازگویی تاریخ تلاش می کنند. حواسمان باشد کاری نکنیم اقوامی که در طول تاریخ اتحاد آن ها منجر به انسجام کشور و نظام شده است با حرف های بی جا باعث نگرانی و دلخوری آن ها بشویم. بیت المال باید در جهت انسجام و وحدت این مردم به کار گرفته شود نه این که برای ایجاد تنش در جامعه، اتحاد و برادری نیازمند جامعه امروز ماست در موقعی که دشمن با هوشمندی علیه ما در حال برنامه ریزی ست بی تدبیری گاهی باعث نگرانی ها و دلخوری هایی می شود که امیدواریم دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم.

درباره نویسنده

9551مطلب نوشته است .

۳ Comments on “دکتر اسماعیل جلیلی در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن : منافع ملی در اولویت همه کارهاست”

 • ناشناس wrote on ۲۳ بهمن, ۱۳۹۲, ۵:۴۳

  بسیار باشکوه بود راهپیمایی در مسجد سلیمان. چند وقت قبل که نشست مشترک مجلس و دولت رو میدیدم،دکتر جلیلی در صندلی نمایندگی مردم شهرمان و وزیر بهداشت هم در جایگاه ویزه کنار دکتر امید وار رضایی معاون قوانین مجلس شورای اسلامی نشسته بود،بسیار خوشحال شدم دو فرزند بختیاری در قوه مهم کشور قوه مقننه حضور دارند.پاینده باشید.

 • ali wrote on ۲۳ بهمن, ۱۳۹۲, ۱۴:۱۹

  این عزیزان بزرگان ما هستند خداوند حفظ شان کند راستی آب مسجدسلیمان 24ساعته شد یا……… 

 • امیری wrote on ۲۳ شهریور, ۱۴۰۰, ۱۳:۰۶

  واقعآ دوره دکتر جلیلی سطح نمایندگی حوزه انتخابیه بالا رفته بود. و جسارت ایشان و حضور خستگی ناپذیرش در بین مردم کرسی نمایندگی مسجدسلیمان پررنگتر بود. امیدوارم ایشان و همه تنیروهای شایسته در سطح ملی بدرخشند و اثراتش برای کشور و منطقه بیشتر شود.
  دکتر جلیلی جانباز دوران دفاع مقدس، استادی فرهیخته . فردی با آداب و دوستدار مردم و فساد ستیز بودند.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی