تقدیر فرماندار مسجدسلیمان از ایلیا صالحی پور مدال آور مسجدسلیمانی در بازی های وزنه برداری نوجوانان و جوانان آسیا

تقدیر فرماندار مسجدسلیمان از ایلیا صالحی پور مدال آور مسجدسلیمانی در بازی های وزنه برداری نوجوانان و جوانان آسیا

رویش زاگرس: رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان از ایلیا صالحی پور مدال آور مسجدسلیمانی و عضو تیم وزنه برداری کشورمان در مسابقات وزنه برداری نوجوانان و جوانان آسیا تقدیر کرد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس در این نشست رضایی فاضل اظهار داشت: ورزش مهم ترین ابزار نشان دادن ظرفیت یک منطقه به شمار می رود و رکن اصلی نشاط در جامعه است.
وی افزود: استفاده از ظرفیت ها و پرورش نوجوانان و جوانان با استعداد شهرستان، زمینه قهرمانی در همه عرصه های ورزشی و جهانی را محیا خواهد کرد. رضایی فاضل تصریح کرد: ورزشکارانی که با تلاش و پشتکار برای شهرستان افتخار آفرینی کردند و در سکوهای جهانی مدال آور بودند، نباید دغدغه معیشت و اشتغال داشته باشند و ما حتما سعی خواهیم کرد دغدغه اشتغال را برای جوانان قهرمان و مدال آور شهرستان مرتفع سازیم.
گفتنی است ایلیا صالحی پور نوجوان مسجد سلیمانی و عضو تیم وزنه برداری کشورمان در مسابقات وزنه برداری نوجوانان و جوانان آسیا در تاشکند ازبکستان به یک مدال نقره و برنز دست یافت.

درباره نویسنده

10399مطلب نوشته است .

One Comment on “تقدیر فرماندار مسجدسلیمان از ایلیا صالحی پور مدال آور مسجدسلیمانی در بازی های وزنه برداری نوجوانان و جوانان آسیا”

  • بهنام wrote on ۴ مرداد, ۱۴۰۱, ۲۱:۳۰

    زنده باد ایلیا عزیز

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی