عضو شورای اسلامی کمفه:
بازدیدهای مسئولان پس از زلزله اندیکا نمایشی بود/تنها اقدامی که در روستای کمفه انجام شده است احداث ۱۹ آغل بود که آن هم نیمه کاره رها شده است! / هر چه فریاد می زنیم صدای مان بجایی نمی رسد!

بازدیدهای مسئولان پس از زلزله اندیکا نمایشی بود/تنها اقدامی که در روستای کمفه انجام شده است احداث ۱۹ آغل بود که آن هم نیمه کاره رها شده است! / هر چه فریاد می زنیم صدای مان بجایی نمی رسد!

رویش زاگرس: قدرت الله حسنوند عضو شورای اسلامی کمفه در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس از مشکلات عدیده این روستا و بی توجهی مسئولان شهرستان، استان و کشور گلایه و اظهار کرد: بازدیدهای مسئولان پس از زلزله نمایشی بود و مردم این روستا هیچ اقدام عملی از سوی مسولان تاکنون مشاهده نکرده اند. حسنوند با بیان این که سفر مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی به روستای کمفه فقط جنبه نمایشی داشت گفت:زلزله، روستای کمفه را نابود کرد اما هیچ اقدامی از سوی مسئولان در این روستا صورت نگرفته است. وی ادامه داد: خط لوله آب آشامیدنی ۴ سال است که به صورت نیمه کاره رها و جاده دسترسی نیز همچنان خاکی و تراکتور رو می باشد. وی گفت: تنها اقدامی که در این روستا انجام شده است اجرای نیمه کاره ۱۹ آغل بوده که متاسفانه آن هم به اتمام نرسید و به حال خود رها شده است!

عضو شورای کمفه با بیان این که وضعیت جاده بسیار دچار مشکل است گفت: عبور و مرور بسیار سخت است و هر چه فریاد می زنیم که مسئولان چاره اندیشی کنند صدای مان بجایی نمی رسد. حسنوند ادامه داد: واقعیت این است مسئولان فقط برای عکس گرفتن به اینجا آمدند نه برای کمک کردن! چرا که در عمل تقریبا هیچ کاری در این روستا انجام نشده است و مردم به سختی گذران زندگی می کنند.

انتظار می رود مسئولان شهرستان از جمله نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار اندیکا، استاندار خوزستان، وزیر کشور و رئیس مجلس شورای اسلامی که از این روستا بازدید و از نزدیک مشکلات مردم را مشاهده کردند هر چه سریع تر چاره اندیشی کنند تا خدایی ناکرده شاهد اتفاقات ناگواری در این روستای محروم نباشیم.

درباره نویسنده

10399مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی