دیدار جمعی از پیشکسوتان با موسی ململی پیشکسوت فوتبال مسجدسلیمان

دیدار جمعی از پیشکسوتان با موسی ململی پیشکسوت فوتبال مسجدسلیمان

رویش زاگرس: به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان مسجدسلیمان و با حضور جمعی از پیشکسوتان ورزش مسجدسلیمان از موسی ململی پیشکسوت فوتبال تقدیر شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس موسی ململی شیرمحمدی در سال های ۴۵ و ۴۶ با درخشش در فوتبال باشگاه اقبال، مورد نظر دیگر مربیان قرار گرفت و به درخواست ایرج طهماسبی در سال ۱۳۴۷ به تاج مسجدسلیمان رفت و با تاج در مسابقات منطقه ای کرمانشاه که با حضور تیم های سطح اول کشور همچون پرسپولیس تهران، پاس، عقاب، سپاهان، جم آبادان و تاج نوشهر به صورت رفت و برگشت برگزار شد با بازی های چشمگیر خود مورد تحسین قرار گرفت ، ململی یک سال هم در تیم تاج اهواز به مربیگری  طهماسبی بازی کرد.

موسی ململی در سال های ۴۷ تا ۴۹ در تیم متتخب آموزشگاهها و منتخب جوانان شهرستان حضور داشت، او در سال ۱۳۵۰ با تیم تاج در کنار علی اصغر جمالی و جمعی از بازیکنان صاحب نام در مسابقات جام تخت جمشید تیم پرسپولیس تهران را باهمه بزرگانش در مسجدسلیمان شکست دادند.

ململی در سال ۱۳۵۳ به اتفاق علی اصغرجمالی که هر دو ازبهترین ها بودند به تیم سپاهان اصفهان رفت. وی نایب قهرمانی مسابقات ارتش ها را با تیم کارخانجات مسجدسلیمان در کارنامه ورزشی خود دارد. موسی ململی در تیم هخامنش مسجدسلیمان در مسابقات دسته ۲ جام تخت جمشید نیز حضور داشت. پس از انقلاب نیز به تیم نفتون رفت و مدتی نیز به عنوان مربی فعالیت داشت۰

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی