معاون مهندسی و راه اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری
محور شهرکرد به مسجدسلیمان تا سال ۱۴۰۳ به بهره برداری می رسد

محور شهرکرد به مسجدسلیمان تا سال ۱۴۰۳ به بهره برداری می رسد

رویش زاگرس: معاون مهندسی و راه اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از تکمیل محور شهرکرد- بازفت – مسجدسلیمان تا خرداد ۱۴۰۳ خبر داد. حمید ربیعی  اظهار کرد: در سفر ریاست جمهوری به چهارمحال و بختیاری ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار به منظور تکمیل پروژه شهرکرد- بازفت به مسجدسلیمان اختصاص یافته است. وی با بیان اینکه این طرح از سال ۸۹ آغاز شده است، عنوان کرد: طول کل طرح در موافقت نامه ۲۶۵ کیلومتر می‌باشد.

معاون مهندسی و راه اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: پروژه‌های مهم طرح در حوزه استحفاظی چهارمحال و بختیاری شامل، شهرکرد به شلمزار، واریانت های «آلیکوه»، «چری» و «هونی» یا «تاراز» است. ربیعی به پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها اشاره کرد و گفت: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی پروژه‌های شهرکرد به شلمزار ۴۰ درصد، واریانت آلیکوه ۸۵ درصد، واریانت چری ۱۰ درصد و واریانت تاراز ۳ درصد می‌باشد.

وی افزود: در این طرح ۱۰ تونل وجود دارد که هفت مورد در پروژه چری و سه تونل در پروژه تاراز است. معاون مهندسی و راه اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری علت کندی اجرای این طرح را کمبود اعتبار دانست و اعلام کرد: در صورت تخصیص به موقع اعتبار این محور تا خرداد ۱۴۰۳ به بهره برداری خواهد رسید.

درباره نویسنده

10399مطلب نوشته است .

One Comment on “معاون مهندسی و راه اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری
محور شهرکرد به مسجدسلیمان تا سال ۱۴۰۳ به بهره برداری می رسد

  • حسن پیرنیا wrote on ۱۴ تیر, ۱۴۰۱, ۲۱:۰۱

    امکان نداره

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی