برگزاری نشست بصیرتی در مسجدسلیمان+ تصاویر

برگزاری نشست بصیرتی در مسجدسلیمان+ تصاویر

حجت الاسلام حاجتی:باید پذیرفت که ترور حاج قاسم سلیمانی بیش از آن که به تقویت منافع آمریکا ختم شود، آمریکا را در موقعیتِ خطرناک تری قرار داد که سال ها باید از تبعات آن در هراس بود…

سردار شاهوارپور: دشمن ۴۳ سال بصورت مداوم در پی وارد کردن ضربه به ملت ما بوده است اظهار داشت ما راه بی بازگشتی را انتخاب کرده ایم.

رویش زاگرس: با حضور جمعی از مسئولین، ائمه جمعه و جماعات شهرهای مسجدسلیمان، اندیکا و شهر شرافت،فرمانداران مسجدسلیمان و اندیکا، شهردرا مسجدسلیمان، نیروهای سپاه، بسیج و جمعی از مردم شهرستان مسجدسلیمان و با تلاش موسسه فرهنگی عصر امام خمینی(ره) و پایگاه مقاومت بسیج ثارالله(ع) نشست بصیرتی با سخنرانی حجت الاسلام میر احمدرضا حاجتی و سردار شاهوارپور در مسجد امام حسن عسکری(ع) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس حجت الاسلام حاجتی در سخنانی به همراهی مردم با امام(ره)، همچنین نقش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در اجرای فرامین رهبری مد ظله العالی و شکست اهداف شوم آمریکایی ها و مرتجعین منطقه اشاره کرد و گفت: مکتب حاج قاسم مکتب بصیرت است و ایشان یک انسان در تراز انقلاب اسلامی بود که به تعبیر رهبر معظم انقلاب یکی از پرورش‌ یافتگان مکتب امام خمینی(ره) و شاگرد برجسته آن می باشد. حاجتی ادامه داد: حاج قاسم در راستای صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل و فرامین رهبری از هیچ کوششی دریغ نکرد و شهادت او نیز چراغ راهی برای تمام مظلومان جهان شد. نویسنده کتاب عصر امام خمینی(ره) ادامه داد: رویکرد سردار دل ها در عمل، دفاع از مظلوم و ایستادگی در برابر ظالم و بر محور تبعیت و اطاعت از ولی فقیه استوار بود. این استاد حوزه ادامه داد: باید پذیرفت که ترور حاج قاسم سلیمانی بیش از آن که به تقویت منافع آمریکا در منطقه و جهان ختم شود، آمریکا را در موقعیتِ خطرناک تری قرار داد که سال ها باید از تبعات آن در هراس بود…

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان نیز در سخنانی گفت: رمز عزت جمهوری اسلامی ایران در منطقه و دنیا ایستادگی مردم در مقابل توطئه های دشمنان است. سردار شاهوارپور با تاکید بر وارونه جلوه دادن حقایق و القاء نیات خود به جوامع اشاره به حادثه تلخ متروپل آبادان و حضور فعال بسیج و سپاه در کنار مردم، از هجمه سنگین دشمن در فضای مجازی علیه کشور پرده برداشت که این هجمه با بصیرت مردم انقلابی میهن اسلامی خنثی و با شکست مواجه شد. ایشان همچنین با اشاره به اینکه دشمن ۴۳ سال بصورت مداوم در پی وارد کردن ضربه به ملت ما بوده است اظهار داشت ما راه بی بازگشتی را انتخاب کرده ایم.

وی همچنین با اشاره به مشکلات تحمیل شده به ملت توسط استکبار و ایادی آنان بر قدرت نظام اسلامی ایران تاکید و جمهوری اسلامی را قدرت اول منطقه عنوان کرد. سردار شاهوارپور با بیان افتخار به سربازی ولایت گفت : الحمدالله از نظر استحکام دفاعی در بهترین وضع ممکن قرار داریم و دشمن با اعتراف به نقش رهبری ، شخصیت ایشان را بی نظیر معرفی کرد. سردار شاهوارپور همچنین به بیان ایستادگی مردم غیور بختیاری در مقابل استعمار و ظلم دشمنان در طول تاریخ به مبارزات تاریخی سردار مریم بختیاری پرداخت و با اشاره به این که بانوان دیگری نیز در طول تاریخ به مبارزه با استعمار پرداخته اند ؛ لیکن مبارزات بی بی مریم را از حیث طول مدت و عمق و اثربخشی دارای اهمیت فراوان توصیف کرد.

درباره نویسنده

10399مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی