دستگیری عامل کلاهبرداری از مراجعان عابر بانک ها در “مسجدسلیمان

دستگیری عامل کلاهبرداری از مراجعان عابر بانک ها در

رویش زاگرس:فرماندهی انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری عامل کلاهبرداری از مراجعان عابر بانک ها با ۶ فقره کلاهبرداری در این شهرستان خبر داد. سرهنگ” حمیدرضا بهاروند”  با اعلام این خبر، گفت: در پی چند فقره کلاهبرداری از مراجعان به خودپرداز بانک ها در شهرستان مسجدسلیمان بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود:در تحقیقات ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ مشخص شد افراد بی سواد و مسنی که قصد استفاده از عابربانک را داشتند توسط فردی کلاهبردار شناسایی و با استفاده از غفلت و اعتماد آنان، مقداری پول از حسابشان برداشت و یا به حساب اشخاص دیگر واریز می کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان با اشاره به اینکه فرد کلاهبردار با این شگرد اقدام به برداشت وجوه غیر قانونی از حساب افراد می کرد، بیان داشت: مأموران کلانتری ۱۱ با کار اطلاعاتی متهم را شناسایی و زمانی که قصد کلاهبرداری از افراد بی سواد و مسن در مقابل دستگاه خودپرداز را داشت دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات پلیس به ۶ فقره کلاهبرداری اعتراف کرد، افزود: متهم پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد. گفتنی است تحقیق برای شناسایی سایر شکات احتمالی همچنان ادامه دارد.

درباره نویسنده

10271مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی