مسئول شورای هیئات مذهبی مسجدسلیمان برای دومین دوره به عنوان مسئول شورای هیئات مذهبی استان خوزستان برگزیده شد

مسئول شورای هیئات مذهبی مسجدسلیمان برای دومین دوره به عنوان مسئول شورای هیئات مذهبی استان خوزستان برگزیده شد

رویش زاگرس: مسئول شورای هیئات مذهبی مسجدسلیمان برای دومین دوره به عنوان مسئول شورای هیئات مذهبی استان خوزستان برگزیده شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس حجت الاسلام علی قندعلی رئیس اداره تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان با اعلام این خبر افزود: شورای هیئات مذهبی از تشکل های میان تخصصی و بسیار مهم است که کار نظارت، تشکیل پرونده، بررسی و ارزیابی هیئات را به عهده دارد.
این تشکل میان تخصصی از میان فعالان هیئات مذهبی و افراد تایید صلاحیت شده توسط اداره کل تبلیغات اسلامی و پس از رای گیری انتخاب می شوند و در مرحله ی استانی نیز کاندیداها از بین ۳۰ شهرستان استان خوزستان خود را در معرض رای منتخبین شورای هیئات مذهبی شهرستانی قرار میدهند ‌که در ششمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی استان خوزستان نیز حاج حیدر مهدی پور مسئول شورای هیئات مذهبی مسجدسلیمان با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس شورای هییات مذهبی استان خوزستان انتخاب گردید.
حجت الاسلام قندعلی ضمن تبریک این مسئولیت خطیر به حاج حیدر مهدی پور، حضور مجدد نماینده مسجدسلیمان در مسئولیت مهم و خطیر شورای هیئات مذهبی استان خوزستان را فرصتی بسیار مغتنم جهت برنامه ریزی مناسب و حمایت همه جانبه از هیئات مذهبی شهرستان ها دانست.
قندعلی ابراز امیدواری کرد ان شاء الله با تلاش این برادر عزیز شاهد شکوفایی و فعالیت بیش از پیش هیئات مذهبی و نقش آفرینی این تشکل مهم در راستای فرامین مقام عظمای ولایت در دستگاه عظیم سیدالشهداء خواهیم بود.
گفتنی است ششمین دوره انتخابات شورای هییات مذهبی استان خوزستان با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان،معاونت فرهنگی و ۳۰ نفر از برگزیدگان شورای هیئات مذهبی شهرستان ها در سالن اجتماعات کوثر اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار گردید.

درباره نویسنده

10271مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی