فرمانده انتظامی مسجدسلیمان خبر داد:
دستگیری سارقان حرفه ای منزل و اماکن خصوصی در مسجدسلیمان

دستگیری سارقان حرفه ای منزل و اماکن خصوصی در مسجدسلیمان

رویش زاگرس:  فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از شناسایی و دستگیری سارقان اماکن خصوصی و منزل با ۱۸ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رویش زاگرس، “سرهنگ حمیدرضا بهاروند” درتشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی و منازل در سطح شهرستان مسجدسلیمان، بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

وی بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی با انجام کار اطلاعاتی، هویت ۲ سارق حرفه ای را در همین ارتباط شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی عملیاتی ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان افزود: متهمان در تحقیقات بعمل آمده پلیسی به ۱۰ فقره سرقت اماکن خصوصی، ۵ فقره سرقت منزل و ۳ فقره احشام اعتراف و در بازرسی از مخفیگاه آنان مقادیری از اموال مسروقه کشف شد.

سرهنگ بهاروند در پایان ضمن اشاره به اینکه، متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند، از شهروندان خواست: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوکی مراتب را در کوتاهترین زمان ممکن از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

درباره نویسنده

11250مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی