آروین شیرمردی مدال آور مسابقات بین المللی کشتی نوجوانان
با حضور کشتی گیران مطرح کشورهای خارجی و مدعیان داخلی، سطح مسابقات بسیار بالا بود

با حضور کشتی گیران مطرح کشورهای خارجی و مدعیان داخلی، سطح مسابقات بسیار بالا بود

با حضور کشتی گیران مطرح کشورهای خارجی و مدعیان داخلی، سطح مسابقات بسیار بالا بود/ همه تلاشم را انجام دادم تا نماینده شایسته ای برای کشتی، مسجدسلیمان باشم

رویش زاگرس: آروین شیرمردی از آن دسته استعدادهای بکر کشتی مسجدسلیمان است که در باشگاه کشتی نفت مسجدسلیمان پرورش یافته و توانسته است خود را در سطح مسابقات بین المللی مطرح کند. وی در مسابقات بین‌المللی نوجوانان فرنگی در سرخس، استان خراسان توانست با شایستگی به مقام ارزشمند سومی و مدال برنز دست یافت. شیرمردی در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس گفت: ۱۷ سال سن دارم. کشتی را از باشگاه نفت مسجدسلیمان آغاز و در این چند سال اساتید عزیز و ارجمندم آقایان خسروی، مرادی، درخود و قاسمی زحمات زیادی برای ارتقاء سطح کشتی من داشته اند. وی ادامه داد:

مسابقات بین‌المللی جام پهلوان علی آبادی سرخس، در سطح بسیار بالایی برگزار گردید. در دیدار دره بندی با مجارستان فشار بسیار سنگینی روی من بود و در آن مسابقه که حساسیت خاص خود را داشت من به عنوان نماینده کشور می‌بایست تمام توان خود را برای سربلندی کشورم به کار می‌بستم که به لطف خداوند توانستم سربلند باشم و از حیثیت کشتی کشورم دفاع کنم.

آروین شیرمردی در پایان سخنان خود اظهار کرد: از مسئولین شرکت نفت مسجدسلیمان، امور ورزش، مهندس جلیلی شهردار محترم، آقای بهامیریان سرپرست اداره ورزش و جوانان، هیات کشتی مسجدسلیمان استاد عبدالله مرادی و از پدر عزیزم که واقعا برای من سنگ تمام گذاشت، از مدیریت و کارکنان مدرسه باقر العلوم همچنین از دست اندرکاران پایگاه خبری رویش زاگرس به خاطر توجه به ورزش شهرستان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

درباره نویسنده

10674مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی