مهندس ابراهیم پیرامون: برای محرومیت زدایی از چهره این شهر تلاش می کنیم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در مراسم افتتاح مجتمع طالقانی با اشاره به فعالیت های عام المنفعه این شرکت گفت : طی سالیان اخیر پروژه های متعددی در حوزه های مختلف جهت ارایه خدمت به شهروندان این شهر تعریف و اجرا شده است.  به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان مهندس ابراهیم پیرامون افزود: مجتمع آموزشی که امروز مراسم بهره برداری از آن را شاهد هستیم یکی از پروژه های عمومی است که توسط کارشناسان و مهندسان مجرب این شرکت با در نظر داشتن و اجرای کلیه ضوابط و آیین نامه های سازه ای و آموزشی با با کیفیت ترین مصالح طراحی ، اجرا و تکمیل شده است.

وی گفت: به موازات فعالیت های تولیدی و صنعتی در بعد خدمت رسانی به عموم شهروندان با بهره گیری از توانایی کارشناسان و ظرفیت های موجود برای کاهش محرومیت زدایی از چهره این شهر تلاش می کنیم.

مهندس پیرامون در خاتمه سخنان خود گفت : به نیابت از شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب این مجتمع آموزشی را برای رشد و تعالی امیدهای انقلاب و بهره مندی آنها از یک فضای آموزشی استاندارد و مجهز به مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اهداء می کنیم.

لازم به ذکر است مجتمع آموزشی طالقانی که امروز مراسم افتتاح آن برگزار گردید یکی از پروژه های عمرانی و عام المنفعه ای ست که توسط شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با هدف افزایش سطح فضاهای آموزشی استاندارد شهرستان با هزینه ای بالغ بر ۲۶ میلیارد ریال طی مدت زمان ۲۰ماه ساخته شده است . این مجتمع شامل یک باب دبستان ۱۴ کلاسه و یک باب مدرسه راهنمایی ۱۲ کلاسه است.

درباره نویسنده

8992مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی