حسین عالی محمدی مدال خود را به پدر شهید ایمان قاضی اهداء نمود+تصاویر

حسین عالی محمدی مدال خود را به پدر شهید ایمان قاضی اهداء نمود+تصاویر

رویش زاگرس: با حضور شهروز بهامیریان سرپرست اداره ورزش و جوانان، محمود احمدی رئیس هیئت فوتبال، پژمان منصورنیا رئیس کمیته حضرت امام(ره ) به همراه جمعی از پیشکسوتان ورزش شهرستان مسجدسلیمان حسین عالی محمدی ورزشکار مطرح و صاحب رکوردهای متعدد که مدتی پیش نیز نام ایشان در کتاب رکوردهای ملی به ثبت رسیده بود یکی از مدال های خود را به پدر شهید ایمان قاضی اهداء نمود.

به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس حسین عالی محمدی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان این که از ۱۲ مدالی که طی دوران ورزشی ام دریافت کردم یکی را به پاس خدمات دکتر رضا جباری به ایشان و امروز نیز مدال دیگر خود را که ۴ سال برای به دست آوردن آن زحمت کشیدم و در سال ۹۲ برای فتح برج میلاد کسب کرده بودم به پاس زحمات خانواده های معزز شهدا به آقای اسدالله قاضی پدر شهید ورزشکار ایمان قاضی تقدیم نمودم.

وی ادامه داد: مدال من در حد و اندازه‌های خون شهدا نیست، اما آن را با افتخار تقدیم خانواده شهید قاضی می‌کنم. وی ادامه داد: قهرمانان اصلی شهدا، جانبازان،ایثارگران و خانواده‌های آنان هستند که سبب عزت ایران اسلامی شدند.

عالی محمدی انگیزه خود را از این اقدام فرهنگ سازی و ادای دین به خانواده شهدا دانست و گفت: قصد دارم ده مدال دیگر خود را پس از مشورت با دوستان عزیزم به افتخارآفرینان در حوزه های مختلف اهداء نمایم…

لازم به ذکر است شهید ایمان قاضی متولد سال ۱۳۵۷، نایب قهرمان کشتی جوانان کشور در سن ۲۱ سالگی در سال ۱۳۷۸ بر اثر درگیری با اشرار در کویر دشتوک محور جاده بم – زاهدان به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

درباره نویسنده

10189مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی